Sobota, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Jasnowidz Jackowski pomaga szukać Roberta (zdjęcia)

Już nie tylko rodzina, przyjaciele i policja szukają zaginionego Roberta Kiernozka. W poszukiwania włączył się jasnowidz Krzysztof Jackowski i Specjalna Grupa Płetwonurków RP. Sprawa jest dość tajemnicza.Od zniknięcia 28-letniego Roberta Kiernozka w czwartek, 4 stycznia mija dokładnie 20 dni. Mężczyzna zaginął w sobotę 16 grudnia. Około godz. 23 wyszedł ze szczycieńskiego szpitala i ślad po nim zaginął.

- To zaginięcie jest bardzo dziwne, jest mnóstwo pytań – mówi Waldemar Kiernozek, kuzyn zaginionego. - O pomoc poprosiliśmy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Wskazał nam pewne miejsce, które zostało przeszukane. Odnaleźliśmy tam górę piżamy. Czy należy do mojego kuzyna? Tego nie wiem, bo policja nie zrobiła żadnych badań, co więcej, nie zabezpieczyła nawet tego znaleziska. Góra piżamy jest w moim posiadaniu.

 

Grupa specjalna prowadzi poszukiwania

W akcję poszukiwawczą, na prośbę rodziny, włączyła się też Specjalna Grupa Płetwonurków RP specjalizująca się w poszukiwaniach osób zaginionych.

- Dokładnie wczoraj całą noc przeszukiwaliśmy rzekę Sawicę oraz fragmenty jezior Sędańsk i Sasek Mały – mówi Maciej Rokus z SGPRP, biegły sądowy z zakresu poszukiwań osób zaginionych na obszarach podmokłych i trudno dostępnych. - Akcję prowadziliśmy nocą, bo wówczas na monitorach mamy lepszą widoczność. Niestety, niczego nie odnaleźliśmy. Pracujemy nad tą sprawą od trzech dni. Wytyczyliśmy kolejne fragmenty terenu, które przeszukamy.

 

 

Policja prosi o pomoc

Z apelem o pomoc zwróciła się też szczycieńska policja. - Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o zaginionym prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 89 623 22 00 lub 112 – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek.

Przypomnijmy. Robert jest mieszkańcem wsi Niedźwiedzie (gmina Szczytno). Ma 28 lat, 168 cm, ciemne włosy. Jest bardzo szczupły. Był ubrany w ciemną piżamę na guziki i zimowe czarne buty, miał ze sobą tylko reklamówkę i rozładowany telefon, nie miał żadnych dokumentów.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Wspaniały człowiek, jeden z najlepszych policjantów w KPP, zawsze pomocny i uśmiech nigdy nie schodził z jego twarzy. Co do pasów na pewno obaj mieli je zapięte, co do prędkości nikt tymi radiowozami nie pędzi bo one się do jazdy nie nadają także na pewno jechali przepisowo. Nawet jak się jeździ alarmowo to jeździmy max po 90 km/h bo jadąc nimi człowiek martwi się o swoje życie i o to czy jak coś się stanie to Cie nie obciążał kosztami naprawy. Niech się telewizja w końcu zajmie tym bagnem i sprawdzi ile radiowozów powinno mieć zatrzymany dowód rejstracyjny. Żona i rodzina niech tego nie zostawi i idzie z tym do telewizji bo ta firma i tak im nie pomoże. Ładnie pochowają, pięknie pogadają a potem może stwierdza ze z braku dowodów to wina kierującego i obciążą żonę kosztami rozwalonego radiowozu. My jako policjanci nie możemy iść do mediów ale rodzina niech idzie.
  Autor: Były Policjant
  2018-05-25 16:19:37
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Królowie szos list ich się nie widzi to narażają ludzkie życie pedzac przez tereny zabudowane sam byłem nie raz świadkiem omal nie doprowadzili do wypadku nie przyjdzie do głowy im ze ktoś może nie słyszeć syreny dziecko wybieg czy staruszka przechodzić mogło nie tylko sobie zrobić tam krzywdę ale i komuś jadącym z naprzeciwka taką tą kontrolą autokaru była im pilna
  Autor: Pik
  2018-05-25 16:10:43
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Ku chwale ojczyzny! Śpij w pokoju. Kondolencje dla pogrążonej w żałobie rodziny.
  Autor: Paweł Besaraba
  2018-05-25 16:07:31
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Zalosne sa wszystkie te komentarze.
  Autor: Pani
  2018-05-25 14:42:05
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  A może niedostosowanie prędkości do waronkow na drodze,
  Autor: Piotr
  2018-05-25 13:41:55
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Śpij w spokoju Niebieski Bracie!
  Autor: Klakier
  2018-05-25 12:42:30
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Piotruś byles dla nas wszystkich wzorem i przykladem, jeden z najlepszych ludzi jakich mozna bylo poznac w KPP, wielka strata, brak slow... To nie brak snu a brawura kierowcow ktorzy nie szanuja zycia innych... Na zawsze w naszej pamieci :(
  Autor: Policjant
  2018-05-25 12:41:01
 • Konflikt z kiełbasą i karkówką w tle, przedsiębiorcy nie chcą Food Trucków
  Bardzo dobry pomysł,wkoncu cos na czasie , a nie stare zapiekanki i stare duszone miesa w przyprawach,
  Autor: Tomek
  2018-05-25 12:40:59
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Jak ktoś ma pisać wywody typu -gdyby miał napięte pasy to niech się stuknie w głowę. Bardzo współpracujący komentarz,,,- gratuluje inteligencji
  Autor:
  2018-05-25 12:30:22
 • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
  Pewnie, gdyby miał zapięte pasy, to nic by mu się nie stało. Ludzie, dlaczego wy sobie to robicie??? 36 lat - ile jeszcze mógł żyć? Zastanówcie się nad tym - co z tego, że Wam "wolno", bo nikt uwagi nie zwróci? Życia też Wam nikt nie zwróci, a stracić je możecie, jak każdy inny człowiek.
  Autor: anna
  2018-05-25 12:13:20