Czwartek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Jasnowidz Jackowski pomaga szukać Roberta (zdjęcia)

Już nie tylko rodzina, przyjaciele i policja szukają zaginionego Roberta Kiernozka. W poszukiwania włączył się jasnowidz Krzysztof Jackowski i Specjalna Grupa Płetwonurków RP. Sprawa jest dość tajemnicza.Od zniknięcia 28-letniego Roberta Kiernozka w czwartek, 4 stycznia mija dokładnie 20 dni. Mężczyzna zaginął w sobotę 16 grudnia. Około godz. 23 wyszedł ze szczycieńskiego szpitala i ślad po nim zaginął.

- To zaginięcie jest bardzo dziwne, jest mnóstwo pytań – mówi Waldemar Kiernozek, kuzyn zaginionego. - O pomoc poprosiliśmy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Wskazał nam pewne miejsce, które zostało przeszukane. Odnaleźliśmy tam górę piżamy. Czy należy do mojego kuzyna? Tego nie wiem, bo policja nie zrobiła żadnych badań, co więcej, nie zabezpieczyła nawet tego znaleziska. Góra piżamy jest w moim posiadaniu.

 

Grupa specjalna prowadzi poszukiwania

W akcję poszukiwawczą, na prośbę rodziny, włączyła się też Specjalna Grupa Płetwonurków RP specjalizująca się w poszukiwaniach osób zaginionych.

- Dokładnie wczoraj całą noc przeszukiwaliśmy rzekę Sawicę oraz fragmenty jezior Sędańsk i Sasek Mały – mówi Maciej Rokus z SGPRP, biegły sądowy z zakresu poszukiwań osób zaginionych na obszarach podmokłych i trudno dostępnych. - Akcję prowadziliśmy nocą, bo wówczas na monitorach mamy lepszą widoczność. Niestety, niczego nie odnaleźliśmy. Pracujemy nad tą sprawą od trzech dni. Wytyczyliśmy kolejne fragmenty terenu, które przeszukamy.

 

 

Policja prosi o pomoc

Z apelem o pomoc zwróciła się też szczycieńska policja. - Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o zaginionym prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 89 623 22 00 lub 112 – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek.

Przypomnijmy. Robert jest mieszkańcem wsi Niedźwiedzie (gmina Szczytno). Ma 28 lat, 168 cm, ciemne włosy. Jest bardzo szczupły. Był ubrany w ciemną piżamę na guziki i zimowe czarne buty, miał ze sobą tylko reklamówkę i rozładowany telefon, nie miał żadnych dokumentów.Galeria zdjęćKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Niebawem wybory
  Autor: Michał Szczytno
  2018-01-16 11:50:29
 • Podatkowa zachęta dla przedsiębiorców
  Nie jest to sprawiedliwe... mikro firmy dalej będą płaciły, a większe mogą legalnie nie płacić podatku. Wystarczy firmę "sprzedać" osoba prywatna firmie np. sp. zoo i fikcyjna inwestycja będzie ... Nie podoba mi się pomysł ulgi na lata a nie na kwotę w danym roku. Mam wrażenie, że ten przepis powstał pod firmę w byłym Favoricie...
  Autor: ncccc
  2018-01-15 21:17:58
 • Rekordowe granie w gminie Dźwierzuty
  Najlepsi
  Autor: ja
  2018-01-15 12:58:15
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Pani Burmistrz twierdzi, że nie zaniedbujemy sportu jeżeli chodzi o finansowanie. Kluby otrzymują z miasta pieniądze, które w dużej części zwracają do kasy miasta za korzystanie z obiektów miejskich jak np, hala Wagnera czy hala w SP 6.
  Autor: Paweł Malec
  2018-01-12 12:51:20
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  Uczył mnie geografii, pamiętam do dziś jak mi tłumaczył co to jest łańcuch górski, nie było to łatwe bo mi chłopakowi ze wsi łańcuch kojarzył się z wiązaniem bydła. Spoczywaj w pokoju dobry nauczycielu.
  Autor: jack609
  2018-01-11 09:15:21
 • Szczytno traci znakomitego sportowca, Bukowiecki wybiera Olsztyn
  Z szacunkiem dla urzędników , ale kompletnie nie rozumieją , albo nie chcą rozumieć swojej roli .... Pani Burmistrz to nie Pan Bukowiecki ma chodzić i prosić i składać propozycje " najjaśniejszym " To Pani odpowiada za promocje miasta .............................
  Autor: Romuald Amborski
  2018-01-10 20:32:07
 • Wikariusz w świecie edukowany
  bardzo lubię tego księdza pozdrawiam ;)
  Autor: eustacha
  2018-01-10 18:56:50
 • Martwy pies w budzie, drugi skrajnie wycieńczony na łańcuchu
  To ze na tym są psy to nie znaczy ze wszystkie są zaglodzony była interwencja zgłoszona do weterynarza a proszę nie pisać że wszystakie psy biegali i szukały jedzenie bo ja mam psa i jest wszystko w porządku bo terz sprawdzali ale o tym to nikt nie napisał prawda
  Autor: Mieszkanka rudki
  2018-01-10 07:09:49
 • Nie żyje Stanisław Wrona
  To bardzo smutna wiadomość. Pan Stanisław był moim nauczycielem w podstawówce, później nauczycielem wędkarstwa. Zawsze będę miał go w pamięci jako pogodnego i życzliwego człowieka.
  Autor: Krzysztof Chodkowski
  2018-01-07 20:08:04
 • "Niepodległa Łączy " 100 wydarzeń na 100-lecie Niepodległości
  Tak się zastanawiam, co z tym miastem jest nie tak? Świetny pomysł, inicjatywa a jak czyta się komentarze na fcb to aż kipi znowu od nienawisci. W czym kłopot? Że ktoś inny wpadł na genialny pomysł? Co za różnica ze zieloni, czarni, niebiescy, czy PIS. Ważne ze coś ciekawego, weźcie ludzie w końcu przestańcie się kłócić tylko zróbcie w końcu cos dobrego dla tego miasta powiatu. Wspólnie, bo naprawdę nie mają najmniejszego znaczenia szyldy partyjne...
  Autor: Obserwator
  2018-01-07 13:14:58