Wtorek, 20 Marzec, Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Inspektor Michalczak przestał być zastępcą komendanta

Młodszy inspektor Tomasz Michalczak nie jest już pierwszym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Został odwołany. Jego obowiązki powierzono podinspektorowi Arkadiuszowi Napiórkowskiemu.Zmian na stanowisku pierwszego zastępcy komendanta to spore zaskoczenie. Tym bardziej, że Tomasz Michalczak nie odszedł na emeryturę, jak to najczęściej bywa w takich sytuacjach, a został odwołany i przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Powodów tej decyzji nie udało nam się na razie ustalić.

 

Zamian na stanowisku odbyła się dziś (piątek, 1 grudnia). W szczycieńskiej uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek. Inspektor Klimek powierzył pełnienie obowiązków podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu. Mł. insp. Tomasz Michalczak został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

 

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski od 19 lat związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie.

 

W uroczystym apelu i przekazaniu obowiązków wzięli udział przedstawiciele samorządu lokalnego, służb mundurowych, emerytowani policjanci oraz funkcjonariusze i pracownicy komendy.

Insp. Tomasz Klimek serdecznie podziękował mł. insp. Tomaszowi Michalczakowi za lata poświęcone szczycieńskiej jednostce i zapewnił, że taki potencjał będzie należycie wykorzystany przez niego jako Komendanta Wojewódzkiego Policji dla dobra służby.

Natomiast podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu życzył powodzenia w realizacji nowo powierzonych obowiązków.

 

 

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie. Doświadczenie zdobywał na stanowiskach prewencyjnych, oficera dyżurnego i kierowniczych. Od 2013 roku był Naczelnikiem Wydziału Patrolowo –Interwencyjnego i Ruchu Drogowego.

 

Dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Michalczak wstąpił do służby w Policji w dniu 21 sierpnia 1995 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w roku 1995 gdzie służył przez rok. Następnie został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji w Nowym Tomyślu gdzie do 2000 roku służył w pionie prewencyjnym. Z dniem 18 listopada 2000 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie w pionie prewencyjnym jako aplikant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego, a od 1 stycznia 2000 roku do stycznia 2002 roku w pionie kryminalnym.

Posiadając doświadczenie w służbie prewencyjnej i kryminalnej Tomasz Michalczak z dniem 1 lutego 2002 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chorzelach Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, a od dnia 25 listopada 2006 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu.

 

Po 11 latach służby na stanowisku Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu, z dniem 1 maja 2013 roku mł. insp. Tomasz Michalczak został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, nadzorując pion prewencji i obowiązki te pełnił do dnia dzisiejszego.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Najstarszy tata w kraju mieszka w Pasymiu
  Kopalnie zlikwidowali
  Autor: Zbyszek z Sobiecina
  2018-03-18 09:22:41
 • Najstarszy tata w kraju mieszka w Pasymiu
  stary dziad ktoremu juz blisko do zejscia z tego swiata powinien sie zajmowac prawnukami bo w tym wieku to ma prawnokow niedozyje nawet do doroslego wieku swojego syna piotrusia to jest chore!
  Autor: Zbyszek z Sobiecina
  2018-03-18 08:36:45
 • Sołtys Piotr czarował kobiety z Targowa (zdjęcia)
  Dziękuję za pomoc w organizacji takiego dnia kobiet do kolegi radnego Pawła Wyszyńskiego. I wszystkim sponsorom: Ośrodkowi Targowski Dwór za udostępnienie przepięknej sali i za poczęstunek, i za wsparcie finansowe, Bank Spółdzielczy w Dzwierzutach, Pani Wójt Gminy Dzwierzuty, OSP Targowo, Andrzej i Agata Grzebska, Czesław Gołębiowski, Paweł i Małgorzata Sztymelska, Paweł Szydlik, Roksana Mucka , Klaudia Mucka i przedstawicielce AVON za zabiegi komety znęcanie i nagrody.
  Autor: Soltys
  2018-03-16 18:55:57
 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  A my idziemy 23 marca już trzeci raz z ks. Piotrem, obecnie w Pasymiu, kilometrów mniej, ale spotkanie z samym sobą, w nocnej ciszy - polecam
  Autor: Adam
  2018-03-15 22:11:05
 • Odwołanie sołtysa Olszewek, czy nadmierna aktywność jest szkodliwa?
  Byłem na zebraniu,na którym został wybrany uwielbiany przez mieszkańców super sołtys... było ok 18 osób,z czego 2 były przeciw.A święcicki sam zgłosił swoją kandydaturę!!!!
  Autor: MIESZKANIEC
  2018-03-14 17:49:06
 • Ekstremalna Droga Krzyżowa – zaprasza ksiądz Andrzej Preuss
  Pytania zadawane w pierwszej osobie, ale ich autora oczywiście brak...
  Autor: Ja
  2018-03-13 20:32:13
 • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
  Nosił wilk razy kilka (a nawet kilkanaście), ponieśli i wilka ....
  Autor: Ananiasz
  2018-03-12 01:10:46
 • Zamiast kwiatka panie dostały kurs samoobrony (zdjęcia)
  Rzeczywiście, paradoksalnie, Panie od Panów dostały lekcję samoobrony. Panowie, po prostu nie bijcie!
  Autor: Waga
  2018-03-11 01:10:04
 • Kolejny domowy kat za kratami
  co za skurw....n
  Autor: maxxx
  2018-03-10 12:25:10
 • Zbędna brawura na lodowej łące
  Pomiędzy 4 a 8 miesiącem od odebrania prawa jazdy młody kierowca będzie zobowiązany zaliczyć teoretyczne i praktyczne szkolenia. Pierwsze potrwa 2 godziny i obejmie tematykę wypadków drogowych. Za takie warsztaty Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego policzą sobie maksymalnie 100 zł. Część praktyczna obędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy i obejmie m.in. zajęcia z wyprowadzenia auta z poślizgu. Taki kurs trwać ma godzinę i kosztować będzie około 200 zł.
  Autor: max
  2018-03-09 16:30:03