Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Inspektor Michalczak przestał być zastępcą komendanta

Młodszy inspektor Tomasz Michalczak nie jest już pierwszym zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie. Został odwołany. Jego obowiązki powierzono podinspektorowi Arkadiuszowi Napiórkowskiemu.Zmian na stanowisku pierwszego zastępcy komendanta to spore zaskoczenie. Tym bardziej, że Tomasz Michalczak nie odszedł na emeryturę, jak to najczęściej bywa w takich sytuacjach, a został odwołany i przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Powodów tej decyzji nie udało nam się na razie ustalić.

 

Zamian na stanowisku odbyła się dziś (piątek, 1 grudnia). W szczycieńskiej uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie inspektor Tomasz Klimek. Inspektor Klimek powierzył pełnienie obowiązków podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu. Mł. insp. Tomasz Michalczak został przeniesiony do dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

 

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski od 19 lat związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie.

 

W uroczystym apelu i przekazaniu obowiązków wzięli udział przedstawiciele samorządu lokalnego, służb mundurowych, emerytowani policjanci oraz funkcjonariusze i pracownicy komendy.

Insp. Tomasz Klimek serdecznie podziękował mł. insp. Tomaszowi Michalczakowi za lata poświęcone szczycieńskiej jednostce i zapewnił, że taki potencjał będzie należycie wykorzystany przez niego jako Komendanta Wojewódzkiego Policji dla dobra służby.

Natomiast podinsp. Arkadiuszowi Napiórkowskiemu życzył powodzenia w realizacji nowo powierzonych obowiązków.

 

 

Podinsp. Arkadiusz Napiórkowski służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku. Od początku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie. Doświadczenie zdobywał na stanowiskach prewencyjnych, oficera dyżurnego i kierowniczych. Od 2013 roku był Naczelnikiem Wydziału Patrolowo –Interwencyjnego i Ruchu Drogowego.

 

Dotychczasowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie mł. insp. Tomasz Michalczak wstąpił do służby w Policji w dniu 21 sierpnia 1995 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w roku 1995 gdzie służył przez rok. Następnie został przeniesiony do Komendy Rejonowej Policji w Nowym Tomyślu gdzie do 2000 roku służył w pionie prewencyjnym. Z dniem 18 listopada 2000 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Szczytnie w pionie prewencyjnym jako aplikant Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego, a od 1 stycznia 2000 roku do stycznia 2002 roku w pionie kryminalnym.

Posiadając doświadczenie w służbie prewencyjnej i kryminalnej Tomasz Michalczak z dniem 1 lutego 2002 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chorzelach Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, a od dnia 25 listopada 2006 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu.

 

Po 11 latach służby na stanowisku Zastępcy Komendanta i Komendanta Komisariatu, z dniem 1 maja 2013 roku mł. insp. Tomasz Michalczak został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, nadzorując pion prewencji i obowiązki te pełnił do dnia dzisiejszego.Galeria zdjęć

Powiązane wydarzeniaKomentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

 • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
  Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
  Autor: mieszkaniec
  2017-12-18 11:33:17
 • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
  Nie ładnie Elmed nie ładnie...
  Autor: Borys
  2017-12-16 12:44:23
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
  Autor: Aleksandra Orzoł
  2017-12-15 22:17:15
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
  Autor: Kasia
  2017-12-15 22:16:00
 • Znikająca zatoka autobusowa
  Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
  Autor: Rafał
  2017-12-15 15:27:18
 • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
  Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
  Autor: ga
  2017-12-14 15:07:59
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
  Autor: Hrynial
  2017-12-14 13:16:03
 • Policjanci polują na pieszych
  W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
  Autor: kama
  2017-12-14 09:44:19
 • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
  Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
  Autor: Rolniczka
  2017-12-13 23:10:24
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Co za dno
  Autor: Wiesław paleta
  2017-12-13 21:12:05