Wtorek, 25 Wrzesień, Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

I Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny Dziecięcy


Na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Lipowcu odbył się I Powiatowy Trójbój Lekkoatletyczny dla uczniów klas I-III. W zawodach wzięło udział 30 uczestników z: Rudki, Olszyn, Szyman, Lipowca i Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie.



W każdej konkurencji wiekowej startowało po dwoje uczniów (dziewczynka, chłopiec) z klas I – III. Uczniowie rywalizowali ze sobą w następujących konkurencjach: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I – Szkoła Podstawowa w Rudce 128 pkt., II – Szkoła Podstawowa w Lipowcu 116 pkt., III - Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie 112 pkt., IV - Szkoła Podstawowa w Olszynach – 108 pkt., V miejsce Szkoła Podstawowa w Szymanach. Organizatorami zawodów były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Lipowcu.

Klasyfikacja indywidualna

 

Skok w dal

 

Dziewczęta

Dominika Balińska - SP Lipowiec - rocznik 2010

Klaudia Bednarczyk - SP Lipowiec, 2009

Nikola Szydlik - SP Rudka, 2008

Chłopcy

Jakoniuk Wojciech - SP Rudka, 2010

Piotr Ropiak - SP Szymany, 2009

Dawid Kozicki - SP Olszyny, 2008

 

Bieg na 60 metrów

Dziewczęta

Nadia Żulińska - SP Rudka, 2010


Bednarczyk Klaudia - SP Lipowiec, 2009

Nikola Szydlik-SP Rudka, 2008

Chłopcy

Łukasz Olech - SP Lipowiec, 2010

Krzysztof Walerzak - SP Rudka, 2009

Krzysztof Siemiatkowski - SP nr 3 Szczytno, 2008

 

Rzut piłeczką palantową

Dziewczęta

Patrycja Grabińska - SP Szymany, 2010

Julia Kijewska - SP Olszyny, 2009

Nikola Szydlik - SP Rudka, 2008

Chłopcy

Mikołajczyk Wiktor – SP nr3 Szczytno, 2010

Maciej Prisiński - SP Olszyny, 2009

Krzysztof Siemiatkowski SP nr 3 Szczytno, 2008

 

 

Koordynator turnieju Jolanta Kaszubowska;



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2017-06-02 09:19:27

Powiatowy Dzień Dziecka

  • Poniedziałek, 2017-02-27 14:04:10

Zarząd dróg powiatowych pod ostrzałem

  • Czwartek, 2016-12-22 11:00:00

Żuchowski jest już radnym powiatowym


Komentarze

  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    Nie każdy miał by odwagę jechać za bandą pijanych ludzi Chłopak sam udzielił pomocy wszyscy stali patrzyli Brawo !
    Autor: Kierowca
    2018-09-24 18:37:57
  • Gospoda stanie przy Mickiewicza?
    No dla mnie nic w tym złego, że taka gospoda powstanie w Szczytnie przy kościele, czy szkole. Zwłaszcza przy kościele - będą mieli ruch: stypy, śluby, wesela oraz matury. Natomiast widzę tu szybki ruch w związku z inwestycją Gminy Wiejskiej Szczytno w okolicach Jeziora Domowego Dużego. Ot co! Jak oni nam pałą to my im maczugą. Śmiechu warte. Wszystko jest uzależnione od tego, kto obejmie władzę, więc te zamiary, które objawił miejscowy inwestor, mogą spełznąć na niczym. No to sobie zażartuję z okazji jesieni: są wykopki. Każdy ziemniak usiłuje się utrzymać różnymi sposobami w swoim gruncie. Bo wyrastają przy nim potomkowie typu Wilczek, Gontarzewski. Reszta to są poukrywane pod różnymi szyldami stowarzyszeń i komitetów osoby, które jakby się wstydzą tego, co do tej pory robiły. Czyli źle robiły (pracowały)? Inną kategorią jest zadłużona pani Lenard, która pokazała w swoich wypowiedziach, jak mało zna to miasto. Niech pilnuje przedszkola. Bo miasto nim nie jest.
    Autor: Śmieszek
    2018-09-24 18:06:25
  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    Ta Kobieta to wstyd, matka dwójki dzieci i po imprezach jeździ pijana. Porażka . Jej mąż powinien taką babę pogonić . Dobrze że nikogo nie zabiła. Bo takich ludzi się nie żałuje ( zamiast w domu to się szlaja )
    Autor: Agata
    2018-09-24 16:40:34
  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    Pani Kaju, tak na marginesie nie ma takiego czegoś jak usiłowanie jazdy pod wpływem alkoholu, a dla Pana Michała wielkie brawa!
    Autor: Onn
    2018-09-24 16:26:12
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Ciekawe, kto ma nie najciekawsze zdanie nt. p.Wilczka, bo uważam całkiem co innego, jest osobą, która wprowadziła Purdę w 21 wiek, jest zaangażowany w sprawy gminne, pozyskuje dla nas pieniądze, wdrożył szereg ciekawych inicjatyw, Urząd wygląda jak urząd, a nie jak kiedyś jak jakiś barak, obsługa mieszkańców na wysokim poziomie, współpracuje z każdym sołtysem i radnym, jest osobą lubianą aczkolwiek wymagającą, szczerze to wolałbym żeby przegrał, bo szkoda żeby odchodził od nas :( a ten Pan Adamowicz, co sieje negatywną propagandę jest u nas znany jako oszołom i ma wyrok za pobicie, a uważa się za redaktora co walczy z wójtem
    Autor: Purdziak
    2018-09-24 15:40:11
  • Gospoda stanie przy Mickiewicza?
    Ciekawe jest lokowanie obiektów gastronomicznych, hotelowych i "rozrywkowych" przy szkole i kościele. W ogóle to mamy przedwyborczy wysyp pomysłów na inwestycje, których wcześniej nie podejmowano, nie ogłaszano. No po prostu wiosna jesienią! Nikomu źle nie życzę, niech mu się - temu lokalnemu inwestorowi powiedzie - ale przepraszam - dlaczego tak późno? teraz, kiedy uzgodnienia z obecnymi władzami nie są pewne? Może przyjść coś nowego, co będzie miało inną koncepcję zagospodarowania tego terenu. No cóż, najwięcej hasełek i informacji pojawia się u nas przed wyborami, a potem to już zwykła codzienna siermięga.
    Autor: Waga
    2018-09-24 15:33:30
  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    LUDZIE DZWOŃCIE NA 999 998 997 A NIE NA 112. 112 KIERUJE WAS DO OLSZTYNA A TAMTE NUMERY DO SZCZYTNA. JEST SZYBCIEJ!
    Autor: 999 998 997
    2018-09-24 15:28:31
  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    Co ty kobieto pleciesz ten człowiek sam jechał samochodem A druga sprawa był w pracy A trzecia że i tak by nie zdarzyl. A towarzystwo na pewno by go posłuchał śmiechu warte . Ta panna co prowadziła ten samochód powinna dostać taką karę że by jej się odechciało i samochodu i prawka bezmozgowiec i tyle
    Autor: Dzezabel
    2018-09-24 14:39:13
  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    " Dopóki jednak nie odpalili auta niewiele mogłem zrobić." ?????? Czy Pan wie, że jest coś takiego jak usiłowanie?? Trzeba było podejść jeżeli Pan widział, że wszyscy są pijani lub zadzwonić szybko na policje, a nie próbować jeździć za autem kiedy już i tak stanowiło ono zagrożenie. A potem wielki bohater robi sobie zdjęcia przy słupach. Nie zrobił Pan nic żeby uniknąć wypadku więc nie wiem z czego się Pan tak cieszy.
    Autor: Kaja
    2018-09-24 13:12:06
  • Przemysłowa chce „trzydziestki”
    Obwodnica??? to Przemysłowa i Łomżyńska tworzą jakąś obwodnicę. Buhahahahaha..... :))))))))))) Szczytno to na prawdę stan umysłu...
    Autor: tworki.pl