Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

II urodziny Football Academy Szczytno


Napisali do nas: W minioną niedzielę w Sasku Małym w „Orzechowie” odbyły się II urodziny Football Academy Szczytno.Mimo niepiłkarskiej pogody dzieci wraz z rodzicami otrzymały solidną dawkę atrakcji przygotowanych przez organizatorów, były to miedzy innymi: biegi terenowe w pobliskim lesie, wizyta w stadninie koni państwa Piórkowskich, lekcja z dietetykiem - odżywianie w sporcie, kącik zabaw Novum, jazda samochodzikami Football Academy Cars oraz oczywiście mecz dzieci kontra rodzice i trenerzy.

 

Ogromnymi brawami został przywitany okazały tort przygotowany przez Cukiernię Mazurską, a kulminacyjnym punktem imprezy było wręczenie głównej nagrody: samochodu elektrycznego FA Szczytno. Prezenty trafiły też na ręce organizatorów: dzieci przekazały kolekcję monet polskiej reprezentacji, a Miejskie Centrum Sportu w osobie Krzysztofa Mańkowskiego przekazało sportowe prezenty wraz z przyznanym wyróżnieniem.

 

Największym jednak prezentem dla kadry FA były uśmiechnięte buzie dzieci i rodziców - najważniejszy cel Urodzin został spełniony. Kierownictwo klubu poinformowało też o swoich planach jakimi są: utworzenie UKS Football Academy Szczytno oraz zaangażowanie trenera koordynatora Krzysztofa Skarżyńskiego z Lecha Poznań FA, jak również finalizowanie współpracy z A.S. Stomil Olsztyn. Była to też okazja dla nowych kandydatów na zawodników do spotkania z trenerami i nowymi kolegami z zespołu jeszcze przed wrześniowymi naborami, na które FA Szczytno już zaprasza.


 

Organizatorzy dziękują za pomoc rodzicom i trenerom oraz wszystkim uczestnikom, a także partnerom wydarzenia, bez których nie byłoby ono tak okazałe.

Aby być częścią takich wydarzań można dołączyć do drużyny już dziś: 693628166 Fb: footballacademyszczytnoKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01