Poniedziałek, 24 Wrzesień, Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gwardia Jarka na mistrzostwo czekała 10 lat


Piłkarze Gwardii Jarka powtórzyli sukces sprzed 10 lat i ponownie wygrali Szczycieńską Halową Ligę Piłki Nożnej. O zwycięstwo tym razem jednak tak łatwo nie było. Jeszcze na trzy kolejki przed końcem rozgrywek prowadziła drużyna Binsoftu.



Szczycieńska halówka gra od 13 lat. Jej pomysłodawcą był Krzysztof Mańkowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie. - Rozgrywki z roku na rok nabierały tempa i poziomu – mówi Arkadiusz Leska, kierownik hali Wagnera, gdzie odbywają się mecze. - Bez wątpienia jest to najmocniejsza taka liga w naszym województwie.

Ubiegłoroczną edycję wygrali piłkarze Binsoft. - W tym roku też szli po zwycięstwo, jak burza – relacjonuje Arkadiusz Leska. - Na finiszu czterech zawodników z podstawowego składu dopadły kontuzje. Wypadli z gry. To wykorzystali zawodnicy Gwardii i wygrali z Binsoftem o zaledwie punkt.

W tegorocznych rozgrywkach ligi wystartowało 30 drużyn. Łącznie niemal 450 piłkarzy. Strzelono 1322 gole (I liga – 330, II liga – 377, III liga – 331, IV liga – 284).

Liderem pod względem wygranych i liczby strzelonych bramek jest drużyna FM Bravo grająca w II lidze. Na koncie ma 13 wygranych spotkań i tylko jedną porażkę.

 

 

Skład Gwardia Jarka:

 

Artych Adam

Łukaszewski Marcin

Łukaszewski Sebastian

Bondaruk Michał

Magnuszewski Artur

Magnuszewski Maciej

Sochacki Rafał

Pietrzak Paweł

Lisiewicz Piotr

Obszański Paweł

Łoński Radosław

Dębek Kamil

Orzoł Rafał

Malanowski Patrycjusz

Turek Karol

Jaros Michał

Leska Arkadiusz

 

 

 

 

 

 

 

I liga

Nazwa Drużyny

Il. m

Pkt.

Br.

1.

Gwardia Jarka

14

32

54:29

2.

Binsoft

14

31

54:27

3.

Wałpusza 07

14

27

46:26

4.

Żubr

14

21

42:30

5.

Płomień

14

19

49:36

6.

Galactico

14

13

23:45

7.

GKS Rozogi

14

11

48:68

8.

WSPol

14

6

14:64

 

 

 

II liga

Nazwa Drużyny

Il. m

Pkt.

Br.

1.

FM Bravo

14

39

110:22

2.

Przyszli pograć

14

31

80:24

3.

John - Deere Orżyny

14

24

52:64

4.

Gieksa

14

17

38:47

5.

Wiecznie młodzi

14


10

40:60

6.

Wałpusza 07 II

14

10

28:72

7.

FC Chlorothinaikos

14

7

29:77

8

FC Faza

14

0

0:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III liga

Nazwa Drużyny

Il. m

Pkt.

Br.

1.

Rotation Team

14

29

49:27

2.

CETCO

14

28

58:44

3.

Animal Nutrition Timac Agro

14

23

44:38

4.

Gieksa II

14

23

36:30

5.

Plus 40

14

23

39:39

6.

Leśnik

14

19

47:40

7.

Sportowe Szerszenie

14

11

32:47

8.

Pażałsta

14

5

26:62

 

 

IV liga

Nazwa Drużyny

Il. m

Pkt.

Br.

1.

GOK Świętajno

15

34

84:32

2.

Tylko Futbol

15

24

42:38

3.

Olszyny Team

15

19

40:44

4

WPZ Lemany

15

18

32:45

5.

UNITED

15

17

41:49

6.

Ja, Ty i Reszta

15

17

45:72

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Pijana 27-latka roztrzaskała auto o latarnie (zdjęcia)
    " Dopóki jednak nie odpalili auta niewiele mogłem zrobić." ?????? Czy Pan wie, że jest coś takiego jak usiłowanie?? Trzeba było podejść jeżeli Pan widział, że wszyscy są pijani lub zadzwonić szybko na policje, a nie próbować jeździć za autem kiedy już i tak stanowiło ono zagrożenie. A potem wielki bohater robi sobie zdjęcia przy słupach. Nie zrobił Pan nic żeby uniknąć wypadku więc nie wiem z czego się Pan tak cieszy.
    Autor: Kaja
    2018-09-24 13:12:06
  • Przemysłowa chce „trzydziestki”
    Obwodnica??? to Przemysłowa i Łomżyńska tworzą jakąś obwodnicę. Buhahahahaha..... :))))))))))) Szczytno to na prawdę stan umysłu...
    Autor: tworki.pl
    2018-09-24 12:38:20
  • Przemysłowa chce „trzydziestki”
    Hahahaaaa
    Autor: On
    2018-09-24 11:30:40
  • Przemysłowa chce „trzydziestki”
    Przyłączam się do słów Pani Anny. Niech Radna Wierzbicka przeprowadzi się do centrum, np. na ulicę Kościuszki. Tu dopiero Radna zobaczy co to jest hałas (w tym ruch pojazdów służb na sygnale, wojsko przez 24h/7dni), wibracje wszystkiego co stoi na stole lub na pułkach, smród spalin, chamstwo kierowców na przejściach dla pieszych i wiele innych uciążliwości generowanych przez DK53. Mam apel do Radnej Wierzbickiej, podejmie Pani temat wyprowadzenia tranzytu poza miasto, na obwodnicę. Wtedy i Pani będzie miała spokój.
    Autor:
    2018-09-24 11:21:14
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Tyklko nie Górska. DOSYĆ miasta dla emerytów. Masakra. W tym mieście nic nie ma dla ludzi w wieku 20-30 paru lat. Żadnych imprez co by ściągnęło turystów. Tylko jakieś domy seniora. Te stare baby zamiast się wziąć za robotę to siedzą całymi dniami na ławkach i plotkują. Wielu osób w tym mieście chciało by iść na koncert jakiegoś zespołu lub artysty. Gdzie się podział hip hop w tym mieście. W 2012 odbył się koncert GURALA który sobie zapalił zielonego papieroska i wielkie oburzenie. Ale to była najlepsza młodzieżowa impreza. Drugim wydarzeniem był EOS osoby po 40, 50 nawet nie wiedzą że była taka impreza. REASUMUJĄC jak dalej chcesz mieszkać w mieście dla dziadków i babć głosuj na Górską lub tego Pisiora co jest przeciwny invitro. JA GŁOSUJĘ NA PANA MAŃKOWSKIEGO, I NA PEWNO NA PANA ARKADIUSZA LESKE!!! SĄ TO OSOBY, KTÓRE MAJĄ CHĘĆ TWORZENIA CZEGOŚ NOWEGO W MIEŚCIE. PONADTO, gdyby nie MORSY, BIEGACZE Z JURUNDA, AUTRIMPUS I WIELE INNYCH ORGANIZACJI NIC, NIC, NIC BY SIĘ NIE DZIAŁO W TYM MIEŚCIE. MORSY ORGANIZUJĄ RÓŻNE IMPREZY JAK BIEGI NP.EKSTREMALNA TRÓJKA. JURUND WZNOWIŁ MARATON JURANDA! AUTRIMPUS POSPRZĄTAŁ JEZIORO CZY TEŻ NAUCZA PIERWSZEJ POMOCY CO JEST BARDZO WAŻNE. DOBRZE ŻE CHOCIAŻ TE IMPREZY SĄ "BEZPIECZNE'' BO JUŻ SKATE Jam Session JEST TAK NIEBEZPIECZNY ZE TRZEBA ODWOŁAĆ ...
    Autor: MŁODY- CHCĘ ABY NASZE MIASTO BYŁO JAK MRĄGOWO
    2018-09-24 10:21:59
  • Konwencja PiS - pokazali kandydatów na burmistrza i wójtów (zdjęcia)
    PiS? Nigdy! Już dosyć złego zrobili. PiS to najgorsze co mogło się nam przytrafić!
    Autor: Liliana
    2018-09-23 23:57:08
  • Miasto, gmina i Kreolia łączą siły, by aktywizować seniorów
    A dlaczego nie zostało w prasie lokalnej ogłoszone, że jest taki konkurs, do którego miasto i gmina poszukuje partnera spośród stowarzyszeń? te trzy Panie po prostu się umówiły. bardzo brzydko to wygląda. Ponieważ nie czytam w papierowej wersji - więc mogę czegoś nie wiedzieć - ale pachnie mi to wyborami i Panią Górską. W Szczytnie działa Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów - pewnie by chętnie wzięło udział w projekcie jako partner. Działą też Uniwersytet Trzeciego Wieku (nie wiem, czy oddział, czy samodzielna jednostka). A tu padło na "Kreolię" - no ciekawe, co Jerutki i Szczytno mają ze sobą wspólnego, poza interesami trzech pań.
    Autor: Śmieszek
    2018-09-23 21:19:37
  • Wielkie sprawy miasta i mniejsze... mieszkańców, co o nich wiedzą i mówią kandydaci
    Widać po wszystkich wypowiedziach, że kandydaci na burmistrza miasta albo znają miasto tylko z jezdni, bo na pewno nie z ciągów pieszych, nie ze ścieżek rowerowych i ZKM. InnoPolice się nie interesowali - oprócz inicjatorki p. Górskiej. P. Mańkowski słusznie stwierdził, że nie jest to inwestycja, z której miasto naprawdę skorzysta. Droga do Olsztyna ze Szczytna rzeczywiście potrzebuje poprawy komunikacji. Czym w Szczytnie zatrzymać "przejezdnych" - nikt na to nie ma pomysłu. Czekam na spotkania przedwyborcze, bo do tej pory to tylko p. Mańkowski opublikował swój program. reszta - nic. Pan Gontarzewski ma "siłę" - no to, jeżeli ma siłę pracować w ARiMR- to niech pracuje. A jak już pracuje - to niech wyjaśni jakie ma ku temu kwalifikacje. Bo rolnictwo (bez urazy) nie jest chyba priorytetem rozwoju miasta , chyba że chce rozwiązać problemy działkowców. Na ten temat nic. Chyba, że chodzi o "wzięcie z twarz", bo to policjanci - zwłaszcza byli i niespełnieni - robią profesjonalnie. Szkoda gadać. Lepszy stary wróg, niż nowy przyjaciel. Stary wróg już się najdł, a nowy ma wielki apetyt, jest wygłodniały.
    Autor: Waga
    2018-09-23 19:50:33
  • Przemysłowa chce „trzydziestki”