Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gmina Dźwierzuty najwyżej w drogowym rankingu

Jest wstępna lista rankingowa wniosków o dofinansowanie na inwestycje drogowe w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej.

 



W rankingu najwyżej znalazła się inwestycja gminy Dźwierzuty – przebudowa drogi Dąbrowa kolonia – Dąbrowa. Uplasowała się ona na 11 pozycji. Koszt przebudowy drogi oszacowano na ponad 640 tys. zł. Dofinansowanie może sięgnąć 321 tys. zł.

Na 19 pozycji znalazła się z kolei przebudowa drogi Chochół – Biały Grunt na terenie gminy Świętajno. Koszt inwestycji to ponad 1,6 mln zł (dofinansowanie – ponad 814 tys. zł).

Na 31 miejscu jest przebudowa gminnej w Kocie w gminie Jedwabno. Koszt inwestycji to około 466 tys. zł (228 tys. zł).

Na liście rankingowej jest też remont drogi w Leleszkach (gmina Pasym). Jej koszt to 50 tys. zł. Gmina chce 25 tys. zł dofinansowania. Ta inwestycja znalazła się na 44 miejscu.

„Szczycieńską” listę rankingową zamyka gmina Szczytno, która chce przebudować drogę Dębówko – Romany. Ta inwestycja znalazła się na 62 pozycji. Ma kosztować ponad 1,3 mln zł (dofinansowanie ma wynieść 693 tys. zł).



Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2017-11-19 21:49:58

Gmina Rozogi wyróżniona za Indiacę

  • Piątek, 2017-10-27 13:14:36

Lider jest tylko jeden - Gmina Jedwabno

  • Czwartek, 2017-03-09 12:32:18

Ruszyła przebudowa drogi Pasym - Dźwierzuty



Komentarze do artykułu

Napisz

Komentarze

  • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
    Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
    Autor: mieszkaniec
    2017-12-18 11:33:17
  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta