Czwartek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gdzie podziało się oświadczenie majątkowe?


Urzędowe osoby mają obowiązek corocznie składać oświadczenia majątkowe, które muszą być następnie umieszczone w internecie (w BIP). Jak ujawnił jeden z czytelników TS we wtorek, choć to niemal połowa listopada, na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Szczytno nie było aktualnego oświadczenia wicewójt Ewy Zawrotnej.Nasz informator wyraził właściwą dozę niezadowolenia, przypisując ten brak celowemu działaniu.

Po naszym zapytaniu o tę tajemniczość – oświadczenie natychmiast (w środę rano) zostało upublicznione. - Zawieruszyło się informatykowi – komentuje autorka oświadczenia czyli wicewójt Ewa Zawrotna.


Pomijając motywacyjne hipotezy warto zauważyć i docenić, że mieszkańcy, czytelnicy TS, a ogólnie rzecz ujmując – obywatele coraz lepiej znają i swoje prawa i obowiązki władz, co te władze powinny mieć na uwadze.Komentarze do artykułu

Wyborca

Mam nadzieję, że ta pani po najbliższych wyborach zniknie. Wojciechowski pracuje naprawdę dobrze, ale nie wiem czym się kierował biorąc taką osobę na swojego zastępcę. Lansuje się wszędzie i nic pozytywnego nie robi. Nie dziwią mnie takie opisy jak ten Doroty, powinno się to sprawdzić.

Paweł_85

Uważam że wcześniejszy post podpisany jako Adam, to wcale nie napisał go Adam. Żenujące i każdy kto zna sprawę wie kto naprawdę napisał ten post.

Adam

Pani Dorotko na jakiej podstawie pisze Pani takie pomowienia? Osobiście uważam że zarówno Pani vice wójt jak i wójt robią bardzo wiele dobrego dla mieszkańców naszej gminy jak również dla całej gminy. Proszę się zastanowić co Pani pisze i zwrócić uwagę na oświadczenie które zostało zamieszczone czy uważa Pani że coś jest w nim ukrytego? Za pomówienia grozi odpowiedzialność karna ale chyba Pani sobie nie zdaje z tego sprawy? Dodam tylko że osobiście uważam że Pani Ewa jest osobą życzliwa która przede wszystkim działa dla dobra mieszkańców gminy a nie własnego interesu stąd nie kryje oburzenia Pani komentarzem.

Paweł_85

To prawda Dorota. Wystarczy sprawdzić, kto pracuje w Szkole w Lipowcu, ale na ten etat nie trzeba mieć studiów.

Dorota

Bardzo nie miła osoba Pani Zawrotna poza brakiem oświadczenia majątkowego , również dzięki swoim wpływom umieszcza swoich członków rodziny na dobre i cieple posadki ,a ludzie po dobrych studiach bezrobotni .

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  Jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu towarzysko-adoracyjnego. Czy będzie lepiej? czy Szczytno podniesie się gospodarczo? czy powstanie \"Brama Mazur\"? Wątpliwe.
  Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
  2018-11-15 14:03:02
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.
  Autor: Konstanty
  2018-11-15 13:47:09
 • Spokojnie. Damy radę!
  A ja słyszałem zawsze słowa \"...spokojnie jakoś to będzie...\" i tak jakoś zawsze było, coś się udało bardziej, a coś mniej. Loteria, brak profesjonalizmu pomimo prawdopodobnie dobrych chęci to wiele spraw z tego co zaobserwowało wiele osób było niedopiętych pozostawionych czystemu przypadkowi.
  Autor: Wojtek
  2018-11-15 12:35:36
 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  No to dopiero teraz odczujemy kogo sobie wybraliśmy. Pożałujecie na kogo głosowaliście.
  Autor: mieszkaniec
  2018-11-15 11:48:44
 • Nie bądź obojętny! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
  Często słyszę komentarze : co to dla niej/niego ze oddali bezdomnemu starą kołdrę czy płaszcz, pomagają bo im się wydaje że są lepsi. Nie jest tak. Widzisz w swoim zabiegany życiu człowieka siedzącego na schodach, wiesz że mu będzie w nocy zimno ale masz tyle jeszcze spraw na głowie. Potem za dzień dwa lub trzy słyszysz : ktoś zmarł na działkach lub spłonął w pustostanie... Przez chwilę wspominasz zwinietego człowieka siedzącego na schodach potem zapominasz. Ile w nas człowieka jeszcze zostało w gonitwie sukcesu. Dla mnie sukcesem jest: umieć się zatrzymać zauważyć potrzeby innego człowieka i pomoc na ile umiemy. Nawet wykonać telefon żeby nie musieć się zastanawiać czy zamarzł ten którego mijalismy. Los jest pokretny i maloprzewidywalny. Ty pomagasz dziś może ktoś kiedyś pomoże tobie bądź twoim bliskim.
  Autor: Osa
  2018-11-14 22:58:23
 • Jubileuszowy Fotograf Szczycieński (zdjęcia)
  Foto numer 2 - bezcenne
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 17:40:30
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.
  Autor: do Konstantego
  2018-11-14 16:36:37
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Panie Tadeuszu - aż tak otwarcie?! Panie rzeczniku prasowy Starosty Powiatowego w Szczytnie z okresu śp. Andrzeja Kijewskiego - pamięta Pan te wspaniałe czasy? Ale minęły.
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 15:20:58
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Z powodu miernych, dotychczasowych osiągnięć jako samorządowiec, pan Mańkowski nie był moim faworytem. Trzeba jednak uszanować wolę wyborców . Zobaczymy, jak \"wizjoner\" wywiąże się ze swoich obietnic.
  Autor: Nela
  2018-11-14 14:59:25
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  To właściwy człowiek, doświadczony samorządowiec z pomysłami dla rozwoju miasta i któremu zaufali mieszkańcy. Uważam, że nie zawiedzie oczekiwań i doprowadzi do tego, że Szczytno będzie \" Bramą Mazur\".
  Autor: Tadeusz Zagozdziński
  2018-11-14 11:23:02