Środa, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gdzie podziało się oświadczenie majątkowe?

Urzędowe osoby mają obowiązek corocznie składać oświadczenia majątkowe, które muszą być następnie umieszczone w internecie (w BIP). Jak ujawnił jeden z czytelników TS we wtorek, choć to niemal połowa listopada, na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Szczytno nie było aktualnego oświadczenia wicewójt Ewy Zawrotnej.Nasz informator wyraził właściwą dozę niezadowolenia, przypisując ten brak celowemu działaniu.

Po naszym zapytaniu o tę tajemniczość – oświadczenie natychmiast (w środę rano) zostało upublicznione. - Zawieruszyło się informatykowi – komentuje autorka oświadczenia czyli wicewójt Ewa Zawrotna.

Pomijając motywacyjne hipotezy warto zauważyć i docenić, że mieszkańcy, czytelnicy TS, a ogólnie rzecz ujmując – obywatele coraz lepiej znają i swoje prawa i obowiązki władz, co te władze powinny mieć na uwadze.Komentarze do artykułu

Wyborca

Mam nadzieję, że ta pani po najbliższych wyborach zniknie. Wojciechowski pracuje naprawdę dobrze, ale nie wiem czym się kierował biorąc taką osobę na swojego zastępcę. Lansuje się wszędzie i nic pozytywnego nie robi. Nie dziwią mnie takie opisy jak ten Doroty, powinno się to sprawdzić.

Paweł_85

Uważam że wcześniejszy post podpisany jako Adam, to wcale nie napisał go Adam. Żenujące i każdy kto zna sprawę wie kto naprawdę napisał ten post.

Adam

Pani Dorotko na jakiej podstawie pisze Pani takie pomowienia? Osobiście uważam że zarówno Pani vice wójt jak i wójt robią bardzo wiele dobrego dla mieszkańców naszej gminy jak również dla całej gminy. Proszę się zastanowić co Pani pisze i zwrócić uwagę na oświadczenie które zostało zamieszczone czy uważa Pani że coś jest w nim ukrytego? Za pomówienia grozi odpowiedzialność karna ale chyba Pani sobie nie zdaje z tego sprawy? Dodam tylko że osobiście uważam że Pani Ewa jest osobą życzliwa która przede wszystkim działa dla dobra mieszkańców gminy a nie własnego interesu stąd nie kryje oburzenia Pani komentarzem.

Paweł_85

To prawda Dorota. Wystarczy sprawdzić, kto pracuje w Szkole w Lipowcu, ale na ten etat nie trzeba mieć studiów.

Dorota

Bardzo nie miła osoba Pani Zawrotna poza brakiem oświadczenia majątkowego , również dzięki swoim wpływom umieszcza swoich członków rodziny na dobre i cieple posadki ,a ludzie po dobrych studiach bezrobotni .

Napisz


Komentarze

 • Panuję nad tym, bo zapisałem się na kurs...
  Kiedy wreszcie weźmiecie się za motocyklistów? Jak długo mieszkańcy będą się męczyć z hałasem ścigaczy, niejednokrotnie przekraczających dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym???
  Autor: Arnold Boczek
  2018-08-21 13:40:06
 • Protest... sąd w Szczytnie
  "Farmazona" jeszcze mogli zatrudnić Kodomicka sekta.
  Autor: Arnold Boczek
  2018-08-21 13:01:50
 • Czy miasto przejmie stadion przy Ostrołęckiej?
  Żadna współwłasność mamy przykład basenu. Ma być miasta i koniec.
  Autor: R.
  2018-08-21 06:42:49
 • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
  Trener zmieniony. Bilans po 3 meczach: 0 punktów, bramki 1-12. To raczej o otrzymanie w okręgówce, a nie o awans będzie toczyć się gra.
  Autor: Taaa
  2018-08-20 11:16:25
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Zdecydowanie lokalizacja na MC jest ulica Wielbarska....
  Autor: Mieszkanka Szczytna
  2018-08-19 23:45:37
 • Protest... sąd w Szczytnie
  Szczytno jednak jest żałosnym miastem - szczerze powiedziawszy to żenująca ta liczba uczestników, dot. zarówno "obrońców" jak i "przeciwników" wprowadzanych zmian!!!
  Autor: Zdziwiona turystka
  2018-08-18 20:33:45
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Nie. W ogóle nie mieszkam już w Szczytnie. Ale przyjeżdżam co jakiś czas i widzę, że na przykład przeniosła się w te okolice Biedronka, w okolicy powstają nowe osiedla bloków i jest wjazd na tę półobwodnicę, która pozwala ominąć stare centrum miasta. Szczytno ma charakter miasta tranzytowego, mało kto tu mieszka i mało kto zabawi dłużej. Więc obstawiam, że z McDonaldem w Szczytnie będzie podobnie jak z tym w Ostródzie. Główną klientelę będą stanowić przyjezdni i "przejezdni". Będą oni się poruszać najpierw z południa na północ, zanim odbiją na Wielkie Jeziora. Najpewniej będą jechać z lotniska albo Warszawy. Jeżeli z Warszawy, to ostatni McDonald w tym kierunku jest w Legionowie. Kolejny powinien być właśnie na Wielbarskiej w Szczytnie, żeby mieli szansę do niego zajechać wszyscy ludzie jadący z południa kraju. Jadący na prawdziwe Mazury z północy, zachodu i wschodu mogą w ogóle ominąć Szczytno, a i tak dojechać na Wielkie Jeziora.
  Autor: Szczytnianin
  2018-08-18 04:48:54
 • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
  Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
  Autor: Sikawka
  2018-08-16 22:02:27
 • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
  !!!????
  Autor: Xxxx
  2018-08-16 20:04:13
 • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
  Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
  Autor: MC
  2018-08-16 17:37:17