Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gdzie podziało się oświadczenie majątkowe?

Urzędowe osoby mają obowiązek corocznie składać oświadczenia majątkowe, które muszą być następnie umieszczone w internecie (w BIP). Jak ujawnił jeden z czytelników TS we wtorek, choć to niemal połowa listopada, na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Szczytno nie było aktualnego oświadczenia wicewójt Ewy Zawrotnej.Nasz informator wyraził właściwą dozę niezadowolenia, przypisując ten brak celowemu działaniu.

Po naszym zapytaniu o tę tajemniczość – oświadczenie natychmiast (w środę rano) zostało upublicznione. - Zawieruszyło się informatykowi – komentuje autorka oświadczenia czyli wicewójt Ewa Zawrotna.

Pomijając motywacyjne hipotezy warto zauważyć i docenić, że mieszkańcy, czytelnicy TS, a ogólnie rzecz ujmując – obywatele coraz lepiej znają i swoje prawa i obowiązki władz, co te władze powinny mieć na uwadze.Powiązane wydarzeniaKomentarze do artykułu

Wyborca

Mam nadzieję, że ta pani po najbliższych wyborach zniknie. Wojciechowski pracuje naprawdę dobrze, ale nie wiem czym się kierował biorąc taką osobę na swojego zastępcę. Lansuje się wszędzie i nic pozytywnego nie robi. Nie dziwią mnie takie opisy jak ten Doroty, powinno się to sprawdzić.

Paweł_85

Uważam że wcześniejszy post podpisany jako Adam, to wcale nie napisał go Adam. Żenujące i każdy kto zna sprawę wie kto naprawdę napisał ten post.

Adam

Pani Dorotko na jakiej podstawie pisze Pani takie pomowienia? Osobiście uważam że zarówno Pani vice wójt jak i wójt robią bardzo wiele dobrego dla mieszkańców naszej gminy jak również dla całej gminy. Proszę się zastanowić co Pani pisze i zwrócić uwagę na oświadczenie które zostało zamieszczone czy uważa Pani że coś jest w nim ukrytego? Za pomówienia grozi odpowiedzialność karna ale chyba Pani sobie nie zdaje z tego sprawy? Dodam tylko że osobiście uważam że Pani Ewa jest osobą życzliwa która przede wszystkim działa dla dobra mieszkańców gminy a nie własnego interesu stąd nie kryje oburzenia Pani komentarzem.

Paweł_85

To prawda Dorota. Wystarczy sprawdzić, kto pracuje w Szkole w Lipowcu, ale na ten etat nie trzeba mieć studiów.

Dorota

Bardzo nie miła osoba Pani Zawrotna poza brakiem oświadczenia majątkowego , również dzięki swoim wpływom umieszcza swoich członków rodziny na dobre i cieple posadki ,a ludzie po dobrych studiach bezrobotni .

Napisz

Komentarze

 • Jest kandydat na burmistrza Szczytna
  Czy PSL,SLD,PSL....to ten sam typ ludzi, iść tam gdzie nie trzeba się narobić tylko zbierać kasę. Wszyscy siebie warci.
  Autor: mieszkaniec
  2017-12-18 11:33:17
 • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
  Nie ładnie Elmed nie ładnie...
  Autor: Borys
  2017-12-16 12:44:23
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
  Autor: Aleksandra Orzoł
  2017-12-15 22:17:15
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
  Autor: Kasia
  2017-12-15 22:16:00
 • Znikająca zatoka autobusowa
  Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
  Autor: Rafał
  2017-12-15 15:27:18
 • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
  Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
  Autor: ga
  2017-12-14 15:07:59
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
  Autor: Hrynial
  2017-12-14 13:16:03
 • Policjanci polują na pieszych
  W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
  Autor: kama
  2017-12-14 09:44:19
 • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
  Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
  Autor: Rolniczka
  2017-12-13 23:10:24
 • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
  Co za dno
  Autor: Wiesław paleta
  2017-12-13 21:12:05