Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gdzie podziało się oświadczenie majątkowe?

Urzędowe osoby mają obowiązek corocznie składać oświadczenia majątkowe, które muszą być następnie umieszczone w internecie (w BIP). Jak ujawnił jeden z czytelników TS we wtorek, choć to niemal połowa listopada, na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Szczytno nie było aktualnego oświadczenia wicewójt Ewy Zawrotnej.



Nasz informator wyraził właściwą dozę niezadowolenia, przypisując ten brak celowemu działaniu.

Po naszym zapytaniu o tę tajemniczość – oświadczenie natychmiast (w środę rano) zostało upublicznione. - Zawieruszyło się informatykowi – komentuje autorka oświadczenia czyli wicewójt Ewa Zawrotna.

Pomijając motywacyjne hipotezy warto zauważyć i docenić, że mieszkańcy, czytelnicy TS, a ogólnie rzecz ujmując – obywatele coraz lepiej znają i swoje prawa i obowiązki władz, co te władze powinny mieć na uwadze.



Komentarze do artykułu

Wyborca

Mam nadzieję, że ta pani po najbliższych wyborach zniknie. Wojciechowski pracuje naprawdę dobrze, ale nie wiem czym się kierował biorąc taką osobę na swojego zastępcę. Lansuje się wszędzie i nic pozytywnego nie robi. Nie dziwią mnie takie opisy jak ten Doroty, powinno się to sprawdzić.

Paweł_85

Uważam że wcześniejszy post podpisany jako Adam, to wcale nie napisał go Adam. Żenujące i każdy kto zna sprawę wie kto naprawdę napisał ten post.

Adam

Pani Dorotko na jakiej podstawie pisze Pani takie pomowienia? Osobiście uważam że zarówno Pani vice wójt jak i wójt robią bardzo wiele dobrego dla mieszkańców naszej gminy jak również dla całej gminy. Proszę się zastanowić co Pani pisze i zwrócić uwagę na oświadczenie które zostało zamieszczone czy uważa Pani że coś jest w nim ukrytego? Za pomówienia grozi odpowiedzialność karna ale chyba Pani sobie nie zdaje z tego sprawy? Dodam tylko że osobiście uważam że Pani Ewa jest osobą życzliwa która przede wszystkim działa dla dobra mieszkańców gminy a nie własnego interesu stąd nie kryje oburzenia Pani komentarzem.

Paweł_85

To prawda Dorota. Wystarczy sprawdzić, kto pracuje w Szkole w Lipowcu, ale na ten etat nie trzeba mieć studiów.

Dorota

Bardzo nie miła osoba Pani Zawrotna poza brakiem oświadczenia majątkowego , również dzięki swoim wpływom umieszcza swoich członków rodziny na dobre i cieple posadki ,a ludzie po dobrych studiach bezrobotni .

Napisz


Komentarze

  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Jesteś " Wielki' Twoje poczynania są na skraju bezpieczeństwa. Działania Twojej grupy są wspaniałe. Podziwiam Was.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:58:58
  • Ślązak z urodzenia – Mazur z serca (zdjęcia)
    Maciek jesteś Wielki . Twoje zasługi dla Nas dla Ciebie są wielkie.Jesteś super specjalistą. Wiem o Twoich poszukiwaniach ludzi utopionych w dziwnych okolicznościach. Szacunek dla specjalisty i znajomego z Pasymia. Podziwiamy i pozdrawiamy.
    Autor: Bozena
    2018-05-27 01:51:42
  • Zaginął słuchacz kursu podstawowego, policja prosi o pomoc
    Armagiedin rudkiwski
    Autor: Walaus
    2018-05-26 21:11:19
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Odszedł wspaniały kolega i policjant. Byłeś zawsze uśmiechnięty, pomocny i bardzo koleżeński - takiego zapamiętam Cię na zawsze. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Tego jak bardzo mi przykro nie jestem wstanie opisać słowami...
    Autor:
    2018-05-26 18:44:43
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Tragedia.Mlody człowiek. Spoczywaj w spokoju.Moje kondolencje dla rodziny.
    Autor: Krzysztof - emeryt
    2018-05-26 14:45:00
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Jak zwykle wszyscy wiedzą lepiej! Jak można przeczytać, że odszedł mąż i ojciec dwójki dzieci, a później pisać, że bardzo się z tego cieszy! Wszystkie radiowozy to gruchoty mówiąc prostym językiem, aby wszystkie barany które obrażają Pana Piotra oraz jego rodzinę zrozumieli, że to nie jest kwestia szybkiej prędkości, niezapiętych pasów bądź trzeźwości. Mogę nawet ręczyć, że Pan Piotr zawsze zapinał pasy i jeździł przepisowo. Zastanówcie się teraz gdybyście mieli tak jak oni zmianę nocną czy dalej byłoby tak łatwo wam wszystko robić. Zmęczenie niestety zwycięża nad człowiekiem. Uważam, że wszyscy tu komentujący źle i niestosowne beszczeszczą jego osobę. To że nie lubicie policjantów bo są tacy i nie tacy to nie wkładajcie wszystkich w całą gromadę. Pana Piotra znałam osobiście i krzyczę to teraz wszystkim to był wspaniały człowiek. Służył dobrą ręką dla wszystkich. Kochający mąż i tatuś, który miał całe życie przed sobą. To jest bardzo wielka tragedia która wylewa łzy z oczu wszystkich którzy go znali. Zamiast pisać tu głupoty to pomódlcie się za Jego duszę. Spoczywaj w pokoju!
    Autor: Przyjaciółka
    2018-05-26 10:50:00
  • Czy gmina dopłaciła do głosowania w plebiscycie Wójt Roku?
    Ciekawa jestem czy Malik sprawdzał służbowe bilingi jak brał udział w konkursie na najlepszego sołtysa w powiecie.Zajmował wysokie pozycje chociaż wybitnym sołtysem nie był.
    Autor: Ala
    2018-05-26 06:29:54
  • Świętajno – stracona szansa rozwoju? Rozmowa z byłym wójtem Januszem Pabichem
    Poprzedni wójt miał swój czas i się nie sprawdził. Nie wybraliśmy go i już nie wybierzemy. Nie rozumiem skąd u niego takie parcie na urząd. Poza tym jak widzę tych ludzi co są za nim: Krzyśków, Pasławska to wiem, że jest pozamiatane. Klasyk by zaśpiewał "ALE TO JUŻ BYŁO I NIE WRÓCI WIĘCEJ" - na nasze szczęście, na szczęście gminy. Pozdrawiam wszystkich ziomali. Bądźmy przy urnach jesienią.
    Autor: Szwejk ze Świętajna
    2018-05-26 00:49:56
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Zdecydowanie skupiłbym się na stanie technicznym radiowozu, a nie nad tym ile jechali oraz czy mieli zapięte pasy. W tej firmie wszystko naprawia się po taniości i tylko w ostateczności. Ten kto pracował i jeszcze pracuje w tej firmie wie o co chodzi. Poza tym policjanci traktowani są jak psy na posyłki, jak ktoś chce sobie sprawdzić autokar przed wyjazdem to niech podjedzie do najbliższej komendy, albo do stacji kontroli pojazdów. Jest zbyt dużo absurdów w tej firmie, a przede wszystkim zachowanie przełożonych, którzy przez całe życie byli popychadłami, a jak się dostają do władzy to mają się za nie wiadomo kogo. Tego chłopaka zabił SYSTEM. Świeć Panie nad jego duszą, a drugiemu daj zdrowie.
    Autor: sierż. sztab.
    2018-05-25 22:49:08
  • Nie żyje policjant, radiowóz dachował (zdjęcia)
    Rodzina szybko zglaszac sprawe do prokuratury niech zabezpeicza wrak a biegły obnaży cała prawdę o stanie techniczym. Śpij bracie....
    Autor: st sierż -
    2018-05-25 21:50:51