Sobota, 24 Luty, Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gdzie podziało się oświadczenie majątkowe?

Urzędowe osoby mają obowiązek corocznie składać oświadczenia majątkowe, które muszą być następnie umieszczone w internecie (w BIP). Jak ujawnił jeden z czytelników TS we wtorek, choć to niemal połowa listopada, na oficjalnej stronie Urzędu Gminy Szczytno nie było aktualnego oświadczenia wicewójt Ewy Zawrotnej.Nasz informator wyraził właściwą dozę niezadowolenia, przypisując ten brak celowemu działaniu.

Po naszym zapytaniu o tę tajemniczość – oświadczenie natychmiast (w środę rano) zostało upublicznione. - Zawieruszyło się informatykowi – komentuje autorka oświadczenia czyli wicewójt Ewa Zawrotna.

Pomijając motywacyjne hipotezy warto zauważyć i docenić, że mieszkańcy, czytelnicy TS, a ogólnie rzecz ujmując – obywatele coraz lepiej znają i swoje prawa i obowiązki władz, co te władze powinny mieć na uwadze.

Komentarze do artykułu

Wyborca

Mam nadzieję, że ta pani po najbliższych wyborach zniknie. Wojciechowski pracuje naprawdę dobrze, ale nie wiem czym się kierował biorąc taką osobę na swojego zastępcę. Lansuje się wszędzie i nic pozytywnego nie robi. Nie dziwią mnie takie opisy jak ten Doroty, powinno się to sprawdzić.

Paweł_85

Uważam że wcześniejszy post podpisany jako Adam, to wcale nie napisał go Adam. Żenujące i każdy kto zna sprawę wie kto naprawdę napisał ten post.

Adam

Pani Dorotko na jakiej podstawie pisze Pani takie pomowienia? Osobiście uważam że zarówno Pani vice wójt jak i wójt robią bardzo wiele dobrego dla mieszkańców naszej gminy jak również dla całej gminy. Proszę się zastanowić co Pani pisze i zwrócić uwagę na oświadczenie które zostało zamieszczone czy uważa Pani że coś jest w nim ukrytego? Za pomówienia grozi odpowiedzialność karna ale chyba Pani sobie nie zdaje z tego sprawy? Dodam tylko że osobiście uważam że Pani Ewa jest osobą życzliwa która przede wszystkim działa dla dobra mieszkańców gminy a nie własnego interesu stąd nie kryje oburzenia Pani komentarzem.

Paweł_85

To prawda Dorota. Wystarczy sprawdzić, kto pracuje w Szkole w Lipowcu, ale na ten etat nie trzeba mieć studiów.

Dorota

Bardzo nie miła osoba Pani Zawrotna poza brakiem oświadczenia majątkowego , również dzięki swoim wpływom umieszcza swoich członków rodziny na dobre i cieple posadki ,a ludzie po dobrych studiach bezrobotni .

Napisz

Komentarze

 • Przy ulicy Burskiego powstanie plac zabaw
  Szkoda, ze na Łomżyńskiej w Szczytnie nikt nie chce postawić placu zabaw dla dzieci :( Stoi jedna zjeżdżalnia i jedna huśtawka, na ktore strach dziecko wsadzić ...
  Autor: Natalia Zapaśnik
  2018-02-22 12:06:30
 • Narkotyki schował w lodówce, bo… lubił je mieć
  Oby takich akcji było więcej. Jedna akcja oczywiście tylko dla pokazu, że Policja działa. Jeszcze to tylko jakiś młodziak, z mało ilością tego dziadostwa. Pięknie by się stało jak by się wzięli za tych grubszych dilerów tzw. Baronów narkotykowych. Oczywiście Policja ma w tym interes. Policja jest umoczona w tym po uszy. Tak samo jak w czasach "witaj w krainie co wszystko ginie“. Gdzie interes pomiędzy złodziejem, a policjantem kwitł. Kwitnie nadal...
  Autor: Krystyna
  2018-02-22 11:22:40
 • Anioły Sportu rozdane (zdjęcia)
  Sorry , ale to żenada. A tym bardziej ten klub biegacza, Jurand. Są chciwi na kasę. Oni już wiedzą o co chodzi, niech będą świadomi ,że inni też wiedzą.
  Autor: Piotr
  2018-02-21 14:49:12
 • Żłobkowa wojna pachnie wyborami
  Artykuł stronniczy.
  Autor: Beata N.
  2018-02-20 11:54:06
 • Nie żyje Karol Wojciechowski
  [`]
  Autor: Jola
  2018-02-20 09:09:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  ŁO MATKO BOSKO TO STRASZNE POD MUR ZE ZBRODNIARZEM !!!! hahahahhahahahahahha o uj brak słów :D
  Autor: czujny
  2018-02-20 08:50:47
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  hmm Michal skocnzyl cienka szkole w olsztynie, a zamiast uczyc sie caly czas balowal.. powodzenia
  Autor: toTYLKOja
  2018-02-19 01:23:55
 • Nastolatek stanie przed sądem za posiadanie marihuany
  To jest dno, żałosne...policja......do więzienia?.... brak słów
  Autor: Magnatron
  2018-02-17 20:44:43
 • Policja przerwała „lodową zabawę” 19-latkom
  Jak widać są różne komentarze, i można powiedzieć że każdy miałby rację. Niech ćwiczą bardzo dobrze, są tego plusy, ale i jest bardzo duże niebezpieczeństwo takiej jazdy, bo jak widzicie to na środku stoi słup w który można trafić lub w drzewo które też są nie daleko tafli, jak w zeszłym roku była tragedia nad jeziorem. Ludzie to nie tor do takiej jazdy gdzie jest pusto do okoła. A tu policja interweniowała i pewnie skończyło się tylko na pouczeniu.
  Autor: Piotr
  2018-02-16 19:27:54
 • Krzysztof Pawłowicz wraca do gry
  ta rosyjska flaga w tle bardzo wiele mówi o człowieku
  Autor: jacek
  2018-02-15 10:40:59