Piątek, 19 Kwiecień, Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Garść złota dla Katany


Gasapar Święciński i Igor Szewczak z Katany Szczytno wywalczyli złote medale podczas Grand Prix Polski w brazylijskiego jujitsu. Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Wzięło w nich udział aż 650 wojowników.



Gaspar Święciński zwyciężył w wadze do 60 kg, a Igor Szewczak najlepszy okazał się w kategorii wagowej 42 kg.

 

Zawodnicy Katany z Mińska przywieźli też srebra i brązy. Na drugim stopniu podium uplasowali się: Jacek Szewczak waga 88,3 kg pasy purpurowe, Marcin Welk waga 70 kg pasy purpurowe, Łukasz Elbruda -100,5 kg pasy niebieskie, Sebastian Delowicz waga 88,3 kg pasy białe w kategorii masters zajął 2 miejsc, w kategorii adult miejsce 3. Na drugich pozycjach uplasowali się również: Ksawery Ochenkowski waga 28 kg, Tymoteusz Stachula waga 45 kg i Lena Sierak waga 44 kg.

 

Brązowe medale z Mińska przywieźli: Igor Szatkowski i Marcin Błaszczak. Tuż poza podium zawody zakończyli: Piotr Szewczak, Marcel Malon i Jakub Kozłowski, Antoni Skowroński.


 

- Start możemy zaliczyć do udanych – mówi Jacek Szewczak, trener. - Bardzo dobrze zaprezentował się Sebastian Delowicz, który stoczył aż 7 walk (5 wygranych, dwie przegrane) i mimo 43 lat jest ciągle liczącym się zawodnikiem w Polsce. Na wyróżnienie zasługuję również Gaspar, który swoje wszystkie pojedynki kończył przed czasem. Bardzo dobrą formę pokazali Igor Szewczak, Marcin Welk oraz Łukasz Elbruda.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-12-20 12:36:56

13 medali małych wojowników Katany

  • Piątek, 2018-10-19 11:21:59

Zostań wojownikiem Katany

  • Środa, 2018-07-04 14:34:26

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa

  • Środa, 2018-04-25 16:10:03

„Siedmiu Wspaniałych" z Katany Szczytno


Komentarze

  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Nie dziwne piesi w szczytnie chodzą jak święte krowy
    Autor: edas
    2019-04-17 23:58:37
  • Burmistrz i radny pojechali podglądać Elbląg
    Orzoł wylądował w Elblągu :D nie ma jak sie bawic za kase podatników
    Autor: Wrona
    2019-04-17 20:36:23
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Łatwo osądzać matki/kobiety jak nie widziało się sytuacji, nie wy od tego jesteście! Ludzie przestańcie komentować!
    Autor: Marta
    2019-04-17 20:25:34
  • Radni krytykują szpital i... łatają jego dziurę budżetową
    Co tu dużo mówić. Jeżeli hospitalizowani pacjenci oddalają się ze szpitala bez kontroli - znajdowani są żywi, lub martwi - po interwencji policji. Jeżeli dochodzi do zakażenia bakterią po - zdawałoby się - niegroźnym zabiegu, a następnie do śmierci i nikt tego nie wyjaśnia - no chyba, że rodzinie - ale powinno być wiadomo, czy szpital - oddział jest \"czysty\", czy nie. Generalizować nie można, ale Jeżeli ludzie mają ogólnie kiepską opinię o szczycieńskim szpitalu, to o czym to świadczy? Dlaczego szefostwo szpitala nic nie robi z takim wizerunkiem? Po zbudowaniu lądowiska dla LPR - kierownictwo szpitala zdaje się na dobre odleciało. To jest po prostu wyraz pogardy dla ludzi, \"bo i tak muszą tu trafić\", jak nie mają kasy, albo mozliwości leczyć się gdzie indziej. Śmiać mi się chce, ale nie wiem, czy to prawda, o utworzeniu oddziału geriatrii w naszym szpitalu. Czy to ma być punkt eutanazji?
    Autor: Waga
    2019-04-17 19:15:35