Sobota, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Gala MMA zawita do Szczytna!


Rosnąca popularność Mieszanych Sztuk Walk sprawiła, że 14 lipca w Szczytnie odbędzie się Kings of Night VIII Gala Coloseum MMA. W hali im. Huberta Wagnera rozegranych zostanie 10 zawodowych pojedynków MMA. Walką wieczoru ma być starcie Waldemara Bączka z Katany Szczytno z Rafałem Niedziałkowskim z Jasła. ...



Rosnąca popularność Mieszanych Sztuk Walk sprawiła, że 14 lipca w Szczytnie odbędzie się Kings of Night VIII Gala Coloseum MMA. W hali im. Huberta Wagnera rozegranych zostanie 10 zawodowych pojedynków MMA. Walką wieczoru ma być starcie Waldemara Bączka z Katany Szczytno z Rafałem Niedziałkowskim z Jasła.

Już 14 lipca w szczycieńskiej hali MOS im. Huberta Wagnera odbędą się zawodowe walki w klatkach. - Będzie to pierwsza tego typu impreza w północno-wschodniej Polsce - mówi Jacek Szewczak, trener Szczycieńskiego Stowarzyszenia Sportów Walki i Rekreacji Katana. Jak dotąd cały szereg takich imprez odbywa się głównie w południowej części kraju. Klatkę i oświetlenie załatwi organizator federacja Coloseum. Wedle jej zapewnień transmisję z gali poza szeregiem internetowych portali ma przeprowadzić stacja Canal+.

Patronat nad imprezą objęła burmistrz Danuta Górska. W gali walczyć ma 4 reprezentantów Katany Szczytno. W wadze do 87 kg z mistrzem Polski Amatorskiego MMA Grzegorzem Cieplińskim zmierzy się Kamil Bałdyga. Głodny rewanżu za ubiegłoroczną porażkę w kategorii Open z Marcinem Buksińskim jest Damian Zyśk. Duże szanse nad wygraną z debiutantem Leszkiem Mleczko ma w kategorii do 84 kg Wojciech Stępniak. W końcu w walce wieczoru Waldemar Bączek po raz drugi w tym roku zmierzy się z Rafałem Niedziałkowskim. W rozegranej w lutym gali w Jaśle lepszy poprzez nokaut okazał się Niedziałkowski. W następnym numerze tygodnika szerzej przybliżymy sylwetki szczycieńskich zawodników.

ZAPLANOWANE WALKI :

MMA:

1. Open Waldemar Bączek (Szczytno) vs Rafał Niedziałkowski (Jasło)

2. 93 kg Jacek Drzymalski (Grudziądz)vs Oskar Ślepowroński (Kobyłka)

3. 84 kg Wojciech Stępniak (Szczytno) vs Leszek Mleczko(Nowy Sącz)

4. Open Damian Zyśk (Szczytno) vs Marcin Buksiński (Gdańsk)

5. 77 kg Mateusz Piórkowski (Bytom) - Mahomed Tulshaev (TNT Kobyłka)


6. 87 kg Kamil Bałdyga (Szczytno) vs Grzegorz Ciepliński (Sochaczew)

7. 66 kg Jakub Słupski ( Grudziądz) vs Rafał Czechowski (Grapling Kraków)

8. 63 kg Filip Wolański (Grapling Kraków) vs Kamil Baron (Bytom)

9. Open Norbert Piskorski (Łęczna) vs Dariusz Zimoląg

10. 73 kg TBA vs Michał Szydłowski (Chorzów)

11. 60 kg Marzena Wojas (Target Niepołomice) vs Paulina Bońkowska (Arachion Olsztyn)

K1:

80 kg: Jakub Fudała (Jasło) vs Łukasz Bojanowski(Kwidzyn)

Daniel Kwiatkowski

Bilety na VIII Galę Coloseum MMA Kings of Night są do nabycia w cenie 25 zł w:

Studio Tatuażu Autorskiego i Makijażu Permanentnego Rafał Kryszkiewicz, ul. Kościuszki 17

FEMI Studio Modelowania Sylwetki, ul. Leyka 62 A

Power-Comp. Kania R., ul. Linki 2

ABC. Sklep spożywczy, Dębówko 3

Tygodnik Szczytno, Plac Juranda 2

oraz przed walką w hali im. Huberta Wagnera

UWAGA!!! Dla czytelników ,,Tygodnika'' mamy do rozdania 20 wejściówek. Wystarczy pojawić się w naszej redakcji w piątek, 28 czerwca po godzinie 10:00 z najnowszym numerem naszej gazety.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2017-12-21 14:23:54

Wielka gala młodych sportowców (zdjęcia)

  • Czwartek, 2016-10-06 14:18:06

W niedzielę Gala Sportów Walki

  • Czwartek, 2015-10-15 11:35:03

IV GALA SZTUK WALKI ZA NAMI

  • Czwartek, 2015-05-14 11:12:58

Peru zawita do muzeum


Komentarze

  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Burmistrzu niech pan popatrzy trochę na dzieci ,które zmieniły już budynek szkolny z SP3 na Gimnazjum 1 ich plecaki ważą 18,19 kg i tak jest prawie codziennie, jak te dzieci mają chodzić jeszcze na drugą część Szczytna na lekcje a co za tym idzie ile mają niebezpiecznych ulic po drodze .Ja sobie nie wyobrażam że moje dziecko chodzi do tzw.2 lub 4 gdzie mieszkamy za szpitalem.Pomysł jest chory tak samo jak to żeby likwidować klasy w szkołach w których kiedyś uczyło się po 30 -tu uczniów a teraz klasa liczy zaledwie 22,24 uczniów i brak jest miejsc w szkołach. Chory pomysł jak chora była reforma gimnazjalna.Czemu nigdy nie jest tak ,żeby to rodzice mogli decydować o tym co jest lepsze dla ich dzieci .
    Autor: Agata
    2019-01-17 20:11:06
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk