Sobota, 18 Sierpień, Imieniny: Anity, Elizy, Mirona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Dziś bezpłatnie sprawdzisz oświetlenie w swoim aucie

Dziś do godz. 14 bezpłatnie można sprawdzić oświetlenie w swoim pojeździe. To wspólna akcja policji oraz dwóch stacji diagnostycznych AUTO CENTRUM przy ul. Przemysłowej w Szczytnie i Stacji Kontroli Pojazdów w Pasymiu przy ul. Dworcowej 28.



„Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” to ogólnopolska akcja, podczas której każdy kierowca może bezpłatnie dokonać sprawdzenia oświetlenia w aucie.

 

Jeszcze dzisiaj oraz w przyszłą sobotę tj., 16 grudnia wszyscy kierowcy, którzy chętni są do skorzystania z bezpłatnego sprawdzenia oświetlenia w pojazdach powinni udać się do następujących stacji diagnostycznych:

 

AUTO CENTRUM - Stacja Kontroli Pojazdów Urszula Badura ul. Przemysłowa 2 c 12-100 Szczytno tel. 792-020-113.

Stacja Kontroli Pojazdów - Myjnia Samochodowa Kowalewski Krzysztof
ul. Dworcowa 28 12-130 Pasym tel. 793-777-060

 

Powyższe stacje odpowiedziały na zaproszenie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie do udziału w ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła – Twoje bezpieczeństwo”.

- Prawidłowe ustawienie świateł zazwyczaj ogranicza się do wyregulowania korektora ich wysokości, ale wielu kierowców bagatelizuje tę kwestię zapominając, że niewykonanie tej czynności, przy pełnym obciążeniu pojazdu, powoduje oślepianie innych uczestników ruchu drogowego – mówi Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - W wielu przypadkach do prawidłowego ustawienia rozkładu granicy światła i cienia niezbędne jest przeprowadzenie badań przy użyciu specjalistycznej aparatury.

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-08-02 10:46:01

Dwa lata więzienia za przesiadkę w aucie?

  • Środa, 2018-06-06 15:20:04

Roczne dziecko zatrzaśnięte w aucie

  • Środa, 2018-02-21 14:06:20

Ulica Gnojna, Miłosna, a dziś Wybojowa

  • Poniedziałek, 2017-12-11 10:31:28

Przygotował sobie nocleg w cudzym aucie

  • Środa, 2017-11-01 13:24:15

W Orzynach będzie nowe oświetlenie

  • Środa, 2017-04-26 16:21:57

Szczytno Dawniej i Dziś


Komentarze

  • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
    Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
    Autor: Sikawka
    2018-08-16 22:02:27
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    !!!????
    Autor: Xxxx
    2018-08-16 20:04:13
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17
  • Od robotnika do kierownika...
    Swoją karierę w Ikei we Wielbarku zacząłem już 7 lat temu. Nie traktowałem początkowo tej pracy jako coś z czym bym wiązał moją przyszłość na tyle lat, ale faktycznie, stopniowo zdobywałem doświadczenie, wiedzę, umiejętności i awansowałem, obecnie zajmuje jedno z kierowniczych stanowisk i bardzo sobie cenię pracę tu. Bardzo pozytywne wrażenia, tym bardziej patrząc na te 7 lat, które już tu pracuję
    Autor: Krzysztof
    2018-08-16 12:47:29
  • Ronda jeszcze nie ma, a już... denerwuje
    szkoda ze temu cfaniakow"i w sutannie nie zabrali, nie zdziwie sie dy za nasze pieniądze jeszcze wokół koscioł alejki i chodniki miasto zrobi.
    Autor: Marcin
    2018-08-16 12:40:29
  • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
    skoro ktoś chce zadać te pytania, niech je zada oficjalnie w twarz wójtowi.
    Autor: macx
    2018-08-16 12:29:44
  • Protest... sąd w Szczytnie
    na zdjęciu odliczając dzieci to max 30 osób!!
    Autor: marta
    2018-08-16 11:52:06
  • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
    Wielbark bez wątpienia dużo zyskuje dzięki zlokalizowanemu tu zakładowi Ikea. Jest to miejsce pracy dla ogromnej liczby naszych mieszkańców i nie tylko.
    Autor: Tadeusz
    2018-08-16 10:56:32
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Z pewnością ul. Wielbarska to o wiele lepsza lokalizacja, co widać po ilości przejeżdżających pojazdów. Również ze względu na bliskość obwodnicy, która łączy drogę do Warszawy i na lotnisko i drogę do Ostrołęki. Pewnie dlatego lokalizację tam wybrała Biedronka. Teraz to się robi prawie nowe centrum, widać tam mnóstwo ludzi. Lemańska jest zaś za daleko, żeby lokalizacja była atrakcyjna też dla mieszkańców miasta.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-16 09:54:32
  • Złośliwy los i guz... Tomek potrzebuje pomocy

    Autor: AnaGuerrero