Środa, 12 Grudzień, Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Dyrektor Bogusz z tajemniczymi pomysłami


Już oficjalnie, Ewa Bogusz jest nowym dyrektorem Powiatowego Centrum Sportu i Turystyki w Szczytnie. Zastąpiła na tym stanowisku Jerzego Cimoszyńskiego, który odszedł na emeryturę.



Ewa Bogusz ma 43 lata. Ze sportem związana jest od 15 lat, bo wówczas zaczęła pracować, jako nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Szczytnie. Przez ostatnie pięć lat była tam też wicedyrektorką. Wcześniej pracowała jako kierowniczka biura Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Szczytnie.

- Przez wiele lat wspólnie z innymi nauczycielami wychowania fizycznego organizowaliśmy wiele wydarzeń sportowych między innymi Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet – mówi Ewa Bogusz. - Ten organizacyjny aspekt sportu bardzo mi przypadł do gustu i stąd moja decyzja o tym, że wzięłam udział w konkursie na stanowisko dyrektora PCSiT. Na pewno będzie to spore wyzwanie, ale lubię, jak się coś dzieje, więc wierzę, że sprostam temu wyzwaniu.
 


Jak zapowiada pani Ewa chce kontynuować kierunek, który Powiatowemu Centrum nadał były już dyrektor. - Moim zdaniem działało to dobrze, więc nie ma potrzeby tego zmieniać, ale mam kilka nowych pomysłów, które będę chciała zrealizować – mówi Ewa Bogusz. - Na razie nie chcę jednak zdradzać szczegółów. Będę je wprowadzała stopniowo. Liczę, że moje pomysły przypadną do gustu i sportowcom, i kibicom z naszego powiatu.



Komentarze do artykułu

BMX4EVER

Może jakaś rozbudowa skateparku? Ten nasz przy tym z Wielbarka to jakiś żart. 23000

Dawid Archacki

Może rozbudowa skateparku? W Szczytnie znajduje się naprawdę bardzo duża liczba pasjonatów deskorolki I bmx. Niestety obecny skatepark nie ma wielu elementów, dzięki którym młodzi sportowcy mogliby ćwiczyć nowe ewolucje I w późniejszym czasie godnie reprezentować Miasto Szczytno w zawodach organizowanych w naszym mieście, jak i na podobnych imprezach w innych miastach. Rozbudowa tego obiektu niesie za sobą bardzo dużo korzyści dla miasta i mieszkańców.

Korba

Moze jakies zawody mtb ? w szczytnie jest prezna grupa rowerowa.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    I proszę na głos i ze zrozumieniem przeczytać definicje tego słowa.
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-10 19:15:09
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Hola hola tu nikt nikogo nie poniża proszę się nie rozpędzać. Nie padają wyzwiska wulgaryzmy itp. Jest tylko własne zdanie i nic innego:)
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-10 19:09:42
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Do Ccc. Jeżeli wypisuje się jakieś komentarze, to warto dokładnie sprawdzić a nie wypisywać głupoty. 6 tysięcy to ma cała gmina a nie Świętajno. Świętajno ma około 2 tysięcy mieszkańców.
    Autor: Ela
    2018-12-10 10:12:34
  • InnoPolice już po przetargu, droższe o 14 milionów
    Widzę że temat budzi emocje więc może kilka faktów. InnoPolice kojarzone z WSpol niestety to tylko mit. WSPol pomagał tylko do etapu koncepcji więc bezpieczeństwem będą tam zajmowali się samorządowcy lub emeryci. Zainteresowanie tym produktem było szacowane tylko na podstawie danych statystycznych GUS! Może obecny Burmistrz będzie miał odwagę aby powiedzieć oficjalnie mieszkańcom na co się porywają :) Koszt utrzymania a możliwość generowania ewentualnych zysków? Jaki trzeba będzie wygenerować obrót aby koszt zamknąć na 0? itd. Włącz pan wyobraźnię, jeśli to nie za trudne!!!
    Autor: miejscowy
    2018-12-10 08:49:44
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Mieszkanko, słowo hejt nie jest popularne, ale ma swoje zdefiniowane określenie. Z DEFINICJI: Co oznacza słowo hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. Wielu internautów czuje się w sieci bezkarnych, dlatego chętnie obrażają innych. Złudne poczucie bezkarności i anonimowości popycha ludzi do cyber -przemocy. Należy również zadać pytanie o powody krytyki innych – często wypływa to z niskich pobudek osób krytykujących. Jest to być może próba dowartościowania samego siebie kosztem kogoś drugiego, bezmyślność, czerpanie „chorej” satysfakcji z poniżania innego człowieka, nadmiar czasu i brak pomysłu na jego spędzenie. Spod płaszcza anonima wylewa się fala nienawiści, złości, głupoty czy psychopatycznego poczucia wartości. Mieszkanko powoływanie się na \"pół wsi\" to nie jest własna opinia... Również życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.
    Autor: Ccc
    2018-12-09 23:32:57
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    O Boże..no tak tak tak samo jak kultura była we Wielbarku stoisko przepiękne ale reszta... Hehehe przepraszam tak.... KULTURA
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-08 23:33:23
  • InnoPolice już po przetargu, droższe o 14 milionów
    … kino, teatr i filharmonię na okrasę, żeby było co burzyć za kilka lat. Bo jak ktoś nie pamięta, to kino padło z braku widzów. A ci, którzy najwięcej darli mordy, że nie ma kina, chodzili do tego, które było, raz na pięć lat albo i to nie. Już widzę, jak tatuś z mamusią i 2-3 dzieci codziennie zapitala na basen, żeby to-to zarabiało na siebie przynajmniej. Może jakiś nieliczne sztuki z odległości maks 20 km też czasem zahaczą, Bo z takich wsi jak Warszawa, Szczecin czy Katowice to na ten basen pies z kulawą nogą nie zajrzy. Baseny z maleńkimi aquaparkami są prawie wszędzie. InnoPolice - nie ma nigdzie, więc panie \"mieszkaniec\" włącz pan wyobraźnię, jeśli to nie za trudne.
    Autor: zbudować basen...
    2018-12-08 20:18:57
  • Hilton w Wałpuszu, a w Lipowej Górze hotel z basenem?
    jak tam powstanie ekskluzywny hotel to ja bende ksiendzem
    Autor: antoni buszylo /zielonka
    2018-12-08 18:17:52