Wtorek, 13 Listopad, Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

„Dynamit” byłego komendanta głównego policji stanie się hitem disco polo?


Miał być żart, a wyszedł hit disco polo. Arkadiusz Letkiewicz, były zastępca komendanta głównego policji, były rektor Wyższej Szkoły Policji, profesor zwyczajny, no i mieszkaniec Szczytna potrafi zadziwić. Zadziwił i tym razem. Nagrał utwór disco polo. „Dynamit” Braci Klonowskich bije rekordy oglądalności. 

Arkadiusz Letkiewicz mieszkańcom naszego powiatu jest doskonale znany. To były rektor Wyższej Szkoły Policji, który rozkręcił uczelnię i sprawił, że pojawili się na niej cywilni studenci. Potem został zastępcą komendanta głównego policji i... perkusistą w rockowej kapeli Hunter, również wywodzącej się ze Szczytna.

 

 

 

Żart stał się hitem sieci

 

Ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że Arkadiusz Letkiewicz „pójdzie” w kierunku disco polo.

 

- Ja również się tego nie spodziewałem – mówi „Tygodnikowi” ze śmiechem. - To miał być żart primaaprilisowy. Z niektórymi chłopakami z Huntera chcieliśmy zażartować sobie, że cześć muzyków grupy zmienia styl na disco polo. Wspólnie ze znajomymi nakręciliśmy teledysk w Pubie no 9 w Szczytnie. Stworzyliśmy aranżację, napisałem słowa. Nawet tam śpiewam. Potem wrzuciliśmy to do internetu. Ku naszemu zdziwieniu utwór zaczął żyć własnym życiem zyskując na popularności i oglądalności.


 

 

 

Są propozycje koncertów

 

Do Letkiewicza zgłosiła się profesjonalna firma zajmująca się wydawaniem utworów disco polo. Muzycy zdecydowali się nagrać kolejny teledysk, tym razem z profesjonalnymi aktorkami, aranżacją, światłami. Od trzech tygodni utwór Braci Klonowskich, bo taki pseudonim przybrali muzycy – czyli Arkadiusz Letkiewicz i Piotr Kędzierzawski, bije rekordy oglądalności. Czy „Dynamit” stanie się hitem tegorocznych wakacji? Jest na to duża szansa, bo oficjalny teledysk w zaledwie kilka dni obejrzało ponad 66 tysięcy osób.

 

- Szansa może i jest, bo rzeczywiście zainteresowanie jest ogromne, odebraliśmy już kilkanaście telefonów z propozycjami koncertów, ale miał to być żart i żartem pozostanie – mówi Letkiewicz. - Nie będziemy iść w kierunku disco polo, choć zabawy mieliśmy przy tym bardzo dużo.Komentarze do artykułu

Tomueczek

Ale masakra.

prezeswlodar

Rewelacyjny.........

Napisz


Komentarze

 • Trzy flagi = trzy wartości
  Jacek, za co tak bardzo Konstytucji nie lubisz, skoro przez jej \"obecność\" w tej firmie JUZ tam nie zajrzysz? Bez Konstytucji było cacy, a z nią jest beee? To nie o firmie, a o Tobie wiele mówi.
  Autor: Obserwator
  2018-11-10 14:47:28
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Firma wie jak starcic klientów . Ja już do was nie zajrzę . Żegnam
  Autor: Jacek
  2018-11-09 22:18:36
 • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
  Projekt centrum zabaw i aktywnej rekreacji tzn CZAR jest moim autorskim projektem i owszem. Powstał on kiedy nie byłem radnym. Była to inicjatywa moja i moich sąsiadów z ulicy Lanca, Solidarności, Boh. Września i Leyka. Pokazałem tym samy,że my mieszkańcy możemy wspólnie coś zrobić nie oglądając się na władzę. Do czego i Pana zachęcam. Wprowadzanie mylnych twierdzeń nikomu nie przystoi. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy Paweł Krassowski
  Autor: Paweł Krassowski
  2018-11-09 21:36:30
 • Działkowcy blokują helikopter LPR (zdjęcia)
  Mieszkam w bloku przy Łomżyńskiej, gdzie nie ma działek , a w godzinach wieczornych jest takie zadymienie i smród, ze nie można otworzyć okna ponieważ można się udusić. Powodem tego jest kotłownia przy budynku gminy. Coś okropnego.
  Autor: Ewa
  2018-11-09 18:55:08
 • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
  Panie Paweł Krassowski: Zacytujmy Tygodnik Szczytno piszący 28 maja 2015 roku o kolejnej inwestycji realizowanej w ramach budżetu obywatelskiego: \"Przypomnijmy też, że autorem zwycięskiego projektu w ubiegłym roku był Paweł Krassowski\" http://tygodnik.szczytno.pl/CZAR_juz_czaruje-n5413.html Czyli Czar na ul. Lanc nie jest tworem radnego Krassowskiego? Nie było aktywnie wykorzystywany w kampanii stowarzyszenia Aktywne Szczytno którego jesteś Pan członkiem? To straszne, że tak wiele osób mylnie przypisuje Panu te dzieło. To może napisze Pan to na swojej tablicy w popularnym portalu społecznościowym - niech ludzie wiedzą! Więcej pokory Panie Radny - z Waszego stowarzyszenie w całych wyborach wprowadziło tylko jedną osobę do samorządu. Jako radny wielokadencyjnie opozycyjny zanim zacznie Pan ogłaszać \'konkursy\' na projekty proszę sprawdzić co o tym sądzą burmistrz i pozostali radni.
  Autor: Paweł Karczewski
  2018-11-09 17:28:42
 • CZAR już czaruje
  Pozdrawiam radnego
  Autor: Paweł Karczewski
  2018-11-09 17:05:08
 • 10-11 listopada – Powiatowe obchody 100-lecia odzyskania niepodległości
  My się tu lokalnie i ogólnopolsko nawalamy w związku tą historyczną datą. a tymczasem litewskie koleje zorganizowały wykonanie hymnu polskiego przez siedem lokomotyw dobranych specjalnie pod kątem wydawanego dźwięku. Przygotowaniem i wykonaniem zajął się koncertmistrz Litewskiej Państwowej Orkiestry Symfonicznej, Zbigniew Lewicki. To dopiero pomysł wspaniały!
  Autor: Krajan
  2018-11-09 15:28:53
 • Dramatyczny wypadek na Chrobrego, ciężko ranna piesza
  Podobny wypadek był kilka lat temu na ul. Polskiej koło Rossmanna. Wówczas stwierdzono winą pieszej.
  Autor: miki
  2018-11-09 14:09:10
 • Aktywne Szczytno – Aktywni Obywatele, zajrzyj do MDK-u w środę, 14 listopada
  Obserwowałem propozycje mieszkańców i wyniki głosowanie. Oprócz wskazanych potrzeb w tym artykule, sporo osób wskazała duży problem braku obwodnicy. Krótko mówiąc, problem wyprowadzenia tranzytu z centrum miasta.
  Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
  2018-11-09 09:59:51
 • Kto zostanie starostą, kto wicestarostą?
  Może nareszcie pora na zmiany na stanowisku starosty. Niech radnymi kieruje dobro powiatu a nie polityczne \"układziki\". Pan Marcin Nowociński jest młodym, wykształconym, błyskotliwym, o wysokiej kulturze osobistej człowiekiem. Idealna osoba na stanowisko starosty. Co do pani Jaskulskiej, już przecież piastowała urząd wicestarosty i według opinii mnóstwa osób, była to totalna porażka. Czy ludowcy naprawdę nie potrafią wyciągać właściwych wniosków?
  Autor: Ela
  2018-11-09 09:42:47