Poniedziałek, 16 Lipiec, Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

„Dynamit” byłego komendanta głównego policji stanie się hitem disco polo?

Miał być żart, a wyszedł hit disco polo. Arkadiusz Letkiewicz, były zastępca komendanta głównego policji, były rektor Wyższej Szkoły Policji, profesor zwyczajny, no i mieszkaniec Szczytna potrafi zadziwić. Zadziwił i tym razem. Nagrał utwór disco polo. „Dynamit” Braci Klonowskich bije rekordy oglądalności.



 

Arkadiusz Letkiewicz mieszkańcom naszego powiatu jest doskonale znany. To były rektor Wyższej Szkoły Policji, który rozkręcił uczelnię i sprawił, że pojawili się na niej cywilni studenci. Potem został zastępcą komendanta głównego policji i... perkusistą w rockowej kapeli Hunter, również wywodzącej się ze Szczytna.

 

 

 

Żart stał się hitem sieci

 

Ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że Arkadiusz Letkiewicz „pójdzie” w kierunku disco polo.

 

- Ja również się tego nie spodziewałem – mówi „Tygodnikowi” ze śmiechem. - To miał być żart primaaprilisowy. Z niektórymi chłopakami z Huntera chcieliśmy zażartować sobie, że cześć muzyków grupy zmienia styl na disco polo. Wspólnie ze znajomymi nakręciliśmy teledysk w Pubie no 9 w Szczytnie. Stworzyliśmy aranżację, napisałem słowa. Nawet tam śpiewam. Potem wrzuciliśmy to do internetu. Ku naszemu zdziwieniu utwór zaczął żyć własnym życiem zyskując na popularności i oglądalności.

 

 

 

Są propozycje koncertów

 

Do Letkiewicza zgłosiła się profesjonalna firma zajmująca się wydawaniem utworów disco polo. Muzycy zdecydowali się nagrać kolejny teledysk, tym razem z profesjonalnymi aktorkami, aranżacją, światłami. Od trzech tygodni utwór Braci Klonowskich, bo taki pseudonim przybrali muzycy – czyli Arkadiusz Letkiewicz i Piotr Kędzierzawski, bije rekordy oglądalności. Czy „Dynamit” stanie się hitem tegorocznych wakacji? Jest na to duża szansa, bo oficjalny teledysk w zaledwie kilka dni obejrzało ponad 66 tysięcy osób.

 

- Szansa może i jest, bo rzeczywiście zainteresowanie jest ogromne, odebraliśmy już kilkanaście telefonów z propozycjami koncertów, ale miał to być żart i żartem pozostanie – mówi Letkiewicz. - Nie będziemy iść w kierunku disco polo, choć zabawy mieliśmy przy tym bardzo dużo.



Komentarze do artykułu

prezeswlodar

Rewelacyjny.........

Napisz


Komentarze

  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Do Mariana. Macie. Dokładnie 235 artystów abstrakcjonistów. Na Wiejskiej malują nam przyszłość rodem z zamierzchłej przeszłości. I czemu te tysiące wolą pracować na czarno u Niemca? Może lepiej płaci niż nasz patriotyczny biznes?
    Autor: massakra
    2018-07-14 18:07:40
  • Mańkowski kandydatem na burmistrza Szczytna
    Uważam Pana Krzysztofa za bardzo dobrego kandydata na burmistrza. Jest to szlachetny dobry człowiek nie kierowany zawiścią i próżnością. Trzymam kciuki Panie Krzysztofie
    Autor: Maria
    2018-07-13 23:40:00
  • Honorowa odznaka dla dyrektora Mańkowskiego
    Zasługi na rzecz rozwoju sportu motorowego :)
    Autor: stef
    2018-07-13 14:14:39
  • 12 lat w wieży. Czy i co dalej? Rozmowa z burmistrz Danutą Górską
    Burmistrz wskazuje że rozwiązała kwestię dróg czyli nie zauważa zakorkowania całego miasta. Jej zdaniem poprawa w niektórych miejscach nawierzchni jest wystarczająca. Budowane są mieszkania, owszem teraz 12 a wcześniej prawie 20 lat temu. Niestety oczekujących jest prawie 180 rodzin. Czyli na kolejne trzeba poczekać następne dzieścia lat? Są miejsca w żłobkach. Miejskich czy będą jak prywatny inwestor dopiero wybuduje? Wyludnianie się miasta można oceniać nie na podstawie meldunków lecz twardych danych GUS. Osoby przebywające w mieście czasowo (nauka, praca) nie powodują wzrostu dochodów miasta. Pani Burmistrz powinna chyba bardziej realnie stąpać po ziemi. Ps. nawiązując do opisywanego obrazu Picassa to parafrazując co mi po pięknych ścianach mieszkania skoro nie stać mnie będzie na meble czy jedzenie?
    Autor: anna
    2018-07-13 09:41:31
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Ale kicha, co za bryndza. Nie ma cie lepszych artystów niż z Niemiec?? Już pełno tych łobuzów z Niemiec u nas, ile ludzi pracuje na czarno u niemców. Tysiące.
    Autor: Marian
    2018-07-12 12:41:27
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Mógł przyjechać dziesięć lat temu to by dopiero był niezadowolony...
    Autor: Piotr
    2018-07-12 09:45:54
  • Satyryczne namawianie do wyborów
    Z jakiego kraju masoneria was spuscila z łańcucha. Najprawdopodobnie kanada która jest siedliskiem.
    Autor: Nar
    2018-07-11 18:55:19
  • Aktywni obywatele za pieniądze z FIO
    Opracowując raport warto wskazać metodę badawczą oraz wszystkie uzyskane informacje aby otrzymane wyniku ktokolwiek mógł traktować poważnie. Przykro ale na dziś taka informację oceniam jako kiełbasę wyborczą. Poza tym kolejny problem to reprezentatywność i wiarygodność uzyskanych informacji. Jeżeli swoje uwagi przekaże 200 osób (np zainteresowanych jakąś sprawą) to czy np kosztem istotnych nakładów a co za tym idzie może także wbrew innym (niewypowiadającym się) samorząd powinien to realizować? Może i ciekawy pomysł na pozyskanie środków ale efekt niestety będzie mizerny. Szkoda tylko środków bo mogły być lepiej wydane!
    Autor: mieszkaniec
    2018-07-11 13:25:05
  • Jak się PSL w Szczytnie do wyborów szykuje...
    No tak, PSL również w tej kadencji nie zrobi nic by wyprowadzić ruch ciężarówek poza centrum miasta, ma w nosie mieszkańców centrum Szczytna. W związku z tym PSL nie otrzyma mojego głosu w tych wyborach. Z tego co wiem bardzo duża rzesza mieszkańców myśli podobnie.
    Autor: Jan Mazur
    2018-07-11 09:54:06
  • Jak się PSL w Szczytnie do wyborów szykuje...
    Przypominam że jest już 11 lipca więc chyba początek lipca minął. Czyżby PSL wstydził się własnego szyldu że planuje iść pod szyldem "partnerskiej" inicjatywy? :) Panie Rafale i jeszcze jedno. Co robiliście przez ostatnie 12 lat kiedy Burmistrz Górska z poparcia PSL kierowała naszym miastem? Dopiero po wyborach chcecie realizować nawet takie prozaiczne rzeczy jak winda dla niepełnosprawnych w SP Nr 2? Od Pani Górskiej też się przed wyborami odcinacie? Wydaje mi się że będzie trochę trudno!
    Autor: fred
    2018-07-11 08:33:48