Piątek, 22 Luty, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

„Dynamit” byłego komendanta głównego policji stanie się hitem disco polo?


Miał być żart, a wyszedł hit disco polo. Arkadiusz Letkiewicz, były zastępca komendanta głównego policji, były rektor Wyższej Szkoły Policji, profesor zwyczajny, no i mieszkaniec Szczytna potrafi zadziwić. Zadziwił i tym razem. Nagrał utwór disco polo. „Dynamit” Braci Klonowskich bije rekordy oglądalności. 

Arkadiusz Letkiewicz mieszkańcom naszego powiatu jest doskonale znany. To były rektor Wyższej Szkoły Policji, który rozkręcił uczelnię i sprawił, że pojawili się na niej cywilni studenci. Potem został zastępcą komendanta głównego policji i... perkusistą w rockowej kapeli Hunter, również wywodzącej się ze Szczytna.

 

 

 

Żart stał się hitem sieci

 

Ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że Arkadiusz Letkiewicz „pójdzie” w kierunku disco polo.

 

- Ja również się tego nie spodziewałem – mówi „Tygodnikowi” ze śmiechem. - To miał być żart primaaprilisowy. Z niektórymi chłopakami z Huntera chcieliśmy zażartować sobie, że cześć muzyków grupy zmienia styl na disco polo. Wspólnie ze znajomymi nakręciliśmy teledysk w Pubie no 9 w Szczytnie. Stworzyliśmy aranżację, napisałem słowa. Nawet tam śpiewam. Potem wrzuciliśmy to do internetu. Ku naszemu zdziwieniu utwór zaczął żyć własnym życiem zyskując na popularności i oglądalności.


 

 

 

Są propozycje koncertów

 

Do Letkiewicza zgłosiła się profesjonalna firma zajmująca się wydawaniem utworów disco polo. Muzycy zdecydowali się nagrać kolejny teledysk, tym razem z profesjonalnymi aktorkami, aranżacją, światłami. Od trzech tygodni utwór Braci Klonowskich, bo taki pseudonim przybrali muzycy – czyli Arkadiusz Letkiewicz i Piotr Kędzierzawski, bije rekordy oglądalności. Czy „Dynamit” stanie się hitem tegorocznych wakacji? Jest na to duża szansa, bo oficjalny teledysk w zaledwie kilka dni obejrzało ponad 66 tysięcy osób.

 

- Szansa może i jest, bo rzeczywiście zainteresowanie jest ogromne, odebraliśmy już kilkanaście telefonów z propozycjami koncertów, ale miał to być żart i żartem pozostanie – mówi Letkiewicz. - Nie będziemy iść w kierunku disco polo, choć zabawy mieliśmy przy tym bardzo dużo.Komentarze do artykułu

Tomueczek

Ale masakra.

prezeswlodar

Rewelacyjny.........

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01
 • Zwyciężyć własne życie
  Teoche ciezko współczuć kiedy ma się z tylu głowy, że 20 lat temu jakiś dureń napadł na moja mamę, przewrócił ją i moją malutką siostrę i wyrwał torebkę. Może nawet to była ekipa tej Pani...
  Autor: MSO
  2019-02-21 12:17:21
 • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Chłodem powiało, ale z tego artykułu. Nie wiem kim Pan jest i chyba nie chcę wiedzieć, ale nie rozumiem zamieszczania artykułu w naszej lokalnej prasie, gdzie mamy nasze lokalne ciekawe sprawy, w którym to artykule głównym tematem ukrytym pod hasłem \"wiosna\" jest opluwanie naszego -mojego Rządu. Życzę wiele spokoju, bo żółć, która z Pana wypływa zaszkodzi Pańskiemu zdrowiu. Czy warto?
  Autor: Adam
  2019-02-21 12:14:14
 • Zwyciężyć własne życie
  Trzeba mieć wielką odwagę żeby się przyznać, że ma się problem. Tak wiele ludzi pije na różnych stanowiskach i nie zdaje sobie sprawy że ma problem.Pojęcie pijusa tylko kojarzy się z towartystami spod sklepu a tak nie jest.Jest to okropna choroba która powinna być nagłasniana na każdym kroku. Trzymam kciuki za Panią wszystko się ułozy.
  Autor: Super
  2019-02-21 11:51:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dajcie sobie siana. Pomysł już został zrealizowany w latach 90tych i najęliście tłumoków po LO... poszli potem po WSPol w teren i ... zgrzyty były straszne. Nadal tumany na wysokich szczeblach widzę wniosków w tej firmie nie potrafią wyciagać. Taki Oficer to jak z koziej dupy trąba f-sz. Artysta teoretyk. Wysyłać na oficerke w koncu doswiadczonych f-szy ktorych macie tam coraz mniej. Ten kto nad tym mysli to tylko figurant bo jak widac zupełnie nie panuje nad durnymi pomysłami. Doświadczenie to sila kazdej firmy a policja....cóż niczym szmata....każdą gębę wytrze... Jak dobrze, że nie jestem już w tym syfie. Ni tylko fabryka kurzu i bzdur.
  Autor: Wiesio
  2019-02-21 11:50:50
 • Zwyciężyć własne życie
  No to fajnie, ja tez bym chcial byc takim cichym \"bohaterem\" tylko mi nikt za lezenie w domu pieniedzy dawac nie chce...
  Autor: szczery
  2019-02-21 10:51:53
 • Zwyciężyć własne życie
  Świetny artykuł... Pani Agnieszko trzymam kciuki za Panią.
  Autor: Kobieta
  2019-02-21 09:07:07
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  a tak płakali bo juz nie ma egzaminów między korpusami. to teraz kur8a mamy! 23 letni oficer po 4 latach czytania ksiązek! hahaha
  Autor: bizon
  2019-02-20 18:35:46