Czwartek, 20 Wrzesień, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?


Jarosław Drózd (41 l.) to kolejny kandydat na wójta gminy Rozogi. Przypomnijmy, że do tej pory mówiono jedynie o Zbigniewie Kudrzyckim (55 l.) i Jacku Jodłowskim (55 l.).Z ustaleń dziennikarzy „Tygodnika Szczytno” wynika, że o fotel wójta gminy Rozogi będzie rywalizowało co najmniej trzech kandydatów. Na pewno będzie to Zbigniew Kudrzycki, obecny wójt, który wystartuje z komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Rozogi. Jest wójtem dopiero pierwszą kadencję. Zastąpił Józefa Zaperta. Wcześniej był miejscowym nauczycielem i dyrektorem szkoły.

 

Nauczyciel dojrzewał

 

W tych wyborach samorządowych przyjdzie zmierzyć mu się z innym nauczycielem Jarosławem Drózdem. To – podobnie jak Kudrzycki – historyk, a dodatkowo nauczyciel wychowania fizycznego. Już wiadomo, że wystartuje on w nadchodzących wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o najwyższą posadę w gminie – czyli wójta. Jarosław Drózd ma 41 lat. Jest nauczycielem w Zespole Szkół w Rozogach. Wystartuje z komitetu lokalnego Zgodna Gmina Rozogi. - Temat mojego wejścia do samorządu pojawiał się od 12 lat – mówi Jarosław Drózd. - W końcu dojrzałem do tej decyzji. W naszej gminie jest naprawdę wiele do zrobienia.

 

Będzie ciekawa walka


 

Trzecim kandydatem, o którym słychać od dawna, ale informacji na jego temat było niewiele, jest Jacek Jodłowski. To kandydat na wójta gminy Rozogi z Prawa i Sprawiedliwości. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mieszka w Szczytnie. - Oficjalnie zostanie on przedstawiony na piątkowej konwencji naszego ugrupowania – mówi Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur PiS.

 

Liczbą kontrkandydatów nie jest zszokowany obecny wójt Zbigniew Kudrzycki. - Spodziewałem się tego – mówi. - Radny Mieczysław Dzierlatka od początku kadencji mówił, że jego ugrupowanie wystawi kontrkandydata. Co do kandydatury pana Jarosława Drózda to też było dla mnie oczywiste. Tak działają zwolennicy poprzedniego wójta.

 

W Rozogach zapowiada się zatem bardzo emocjonująca kampania wyborcza. Co do zaoferowania mają kandydaci mieszkańcom? Miejmy nadzieję, że już wkrótce się przekonamy.Komentarze do artykułu

Trtr

Jarosław Drózd to odpowiedni kandydat. Człowiek młody, charyzmatyczny i przede wszystkim stąd. Pisowczycy musieli szukać kandydata poza gminą.

Mieszkaniec

Taki prawdziwy jak i Ty:) Przywiozłeś kandydata niewiadomo skąd. Drózd i Kudrzycki przynajmniej są z naszej gminy i tylko oni się liczą. W gminie, w której niby macie największe poparcie nie mogliście nawet znaleźć kandydata. ŻAL

wyborca

Przepraszam, jak działają zwolennicy byłego wójta? Czekają do samego końca z ogłoszeniem decyzji o kandydowaniu ? Ukrywają swoje zamiary? NIE! Facet staje z podniesionym czołem do kampanii wyborczej i od razu dostaje "łatę". Bardzo nieelegancko!

Miecz

Tylko kandydat PIS jest prawdziwy bo kandyduje z własnej partII .a pan kudrzycki to oszustwo polityczne,szef struktur PLATFORMY w powiecie oszukuje i kłamie. Oszustów nie chcemy!!!!!!!!!!

Napisz


Komentarze

 • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
  Ciekawy artykuł o zmianach zachowania wilków w stosunku do człowieka. Jak rozmówca może gwarantować, że drapieżnik nie zaatakuje nigdy człowieka.
  Autor: rex
  2018-09-20 09:43:38
 • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
  A przepraszam, miejsca parkingowe to gdzie będą?
  Autor: Tomasz
  2018-09-20 09:36:08
 • Szczytno potrzebuje nowej energii
  Zbyszku, trudny wybrałeś brzeg na przeprawę. Skostniałe układy miasta, nie sprzyjają brodzeniu w tym miejscu. WIARA i poglądy które wyrażasz, zapewne przysporzą ci w przyszłości wiele problemów. Poznałem to na swojej skórze :) Jednak nie poddawaj się. Droga prosta i wąska, to droga zwycięstwa. Bądź tym, który przechodzi mimo to :) Nasze głosy masz.
  Autor: Tomek TK Drogi i Mosty :)
  2018-09-20 09:10:43
 • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
  Wreszcie artykuł co ma ręce i nogi. Brawo.
  Autor: Kara
  2018-09-19 22:17:16
 • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
  Po prostu kino by sie przydalo.
  Autor: J
  2018-09-19 21:02:01
 • 130 radnych, 2 burmistrzów i 5 wójtów, czyli wybory w naszym powiecie
  Zastanów się się - znowu ci sami zastawiasz się nad tym kto nami rządzi - ... .
  Autor: Hjob
  2018-09-19 20:08:57
 • Szczytno potrzebuje nowej energii
  Do zbyszka.To faktycznie fundamentalna różnica::)))) W takim razie kolejny cytat z wypowiedzi kandydata"Na szczeblu lokalnym najważniejszy jest człowiek. Ale nie wolno zapominać jeszcze o innej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o wiarygodności kandydata" Co myślał jak wpisywał na listę Jolantę,Sawickiego,Lorkowskiego?!! Jaką te chorągiewki mają wiarygodność Twoim zdaniem? Dla mnie zupełne dno.
  Autor: Marek
  2018-09-19 17:53:26
 • Szczytno potrzebuje nowej energii
  Do Tomka na przełomie 2016/17 z miasta ubyło 1000 osób (dane GUS w zestawieniu z PKW) O tyle nie zwiększyła się liczba Gminy Szczytno. Warto natomiast zabiegać o każdego nawet pojedynczego mieszkańca aby pozostał w mieście. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :) Co do braku ludzi to mam nadzieję że jeżeli zajdzie taka potrzeba to Tomek skorzysta z zaproszenia i pomoże :) Program na stronie www. Polecam przeczytać.
  Autor: zbyszek
  2018-09-19 10:07:25
 • Szczytno potrzebuje nowej energii
  Do Marka W Dźwierzutach nie ma koła PiS :) Kandydaci nie są członkami a jedynie startują z list PiS!
  Autor: zbyszek
  2018-09-19 10:03:48
 • Szczytno potrzebuje nowej energii
  "Trudno mieć zaufanie do ludzi, którzy w zależności od zewnętrznej sytuacji zmieniają swoje poglądy czy przynależność do organizacji."-tu dopiero jest hipokryzja!!!!! Połowa "działaczy" koła PIS z Gminy Dźwierzuty to armia zaciężna z PSL-u.Pani kandydat na Wójta Jolanta w poprzednich wyborach startowała do powiatu z listy PSL,ale prawdziwa perełka to pan Krzysztof S. Ten to jest chorągiewka....zaczynał w Samoobronie,przez PSL,a teraz jak statek tonie to zahaczył się w PIS-e.Oj pociągnął oni Pana,Panie Zbyszku....po cichu liczę że w dół,bo czy ludzie mogą zaufać takim chorągiewkom??!!!!
  Autor: Marek
  2018-09-18 21:12:25