Czwartek, 15 Listopad, Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?


Jarosław Drózd (41 l.) to kolejny kandydat na wójta gminy Rozogi. Przypomnijmy, że do tej pory mówiono jedynie o Zbigniewie Kudrzyckim (55 l.) i Jacku Jodłowskim (55 l.).Z ustaleń dziennikarzy „Tygodnika Szczytno” wynika, że o fotel wójta gminy Rozogi będzie rywalizowało co najmniej trzech kandydatów. Na pewno będzie to Zbigniew Kudrzycki, obecny wójt, który wystartuje z komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Rozogi. Jest wójtem dopiero pierwszą kadencję. Zastąpił Józefa Zaperta. Wcześniej był miejscowym nauczycielem i dyrektorem szkoły.

 

Nauczyciel dojrzewał

 

W tych wyborach samorządowych przyjdzie zmierzyć mu się z innym nauczycielem Jarosławem Drózdem. To – podobnie jak Kudrzycki – historyk, a dodatkowo nauczyciel wychowania fizycznego. Już wiadomo, że wystartuje on w nadchodzących wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o najwyższą posadę w gminie – czyli wójta. Jarosław Drózd ma 41 lat. Jest nauczycielem w Zespole Szkół w Rozogach. Wystartuje z komitetu lokalnego Zgodna Gmina Rozogi. - Temat mojego wejścia do samorządu pojawiał się od 12 lat – mówi Jarosław Drózd. - W końcu dojrzałem do tej decyzji. W naszej gminie jest naprawdę wiele do zrobienia.

 

Będzie ciekawa walka


 

Trzecim kandydatem, o którym słychać od dawna, ale informacji na jego temat było niewiele, jest Jacek Jodłowski. To kandydat na wójta gminy Rozogi z Prawa i Sprawiedliwości. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mieszka w Szczytnie. - Oficjalnie zostanie on przedstawiony na piątkowej konwencji naszego ugrupowania – mówi Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur PiS.

 

Liczbą kontrkandydatów nie jest zszokowany obecny wójt Zbigniew Kudrzycki. - Spodziewałem się tego – mówi. - Radny Mieczysław Dzierlatka od początku kadencji mówił, że jego ugrupowanie wystawi kontrkandydata. Co do kandydatury pana Jarosława Drózda to też było dla mnie oczywiste. Tak działają zwolennicy poprzedniego wójta.

 

W Rozogach zapowiada się zatem bardzo emocjonująca kampania wyborcza. Co do zaoferowania mają kandydaci mieszkańcom? Miejmy nadzieję, że już wkrótce się przekonamy.Komentarze do artykułu

klon

Drozd = pionek ZAPERTA ludzie ogarnijcie się!!!!!!!!!

Obserwator.

Ludzie !!! ogarnijcie się!!! Jak się to wszystko czyta to robi się nie dobrze - "łon zrobił to,a łon nie zrobił tego" oczekujecie żeby ktoś zrobił wiele przez tak krótki czas, przyjdzie kolejny i też będzie "be" bo nie robi tego co ogół chce ,a nie to co może... Żenada. Niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem ...niech głosuje, bo część udzielających się na forach w ogóle nie idzie na wybory.

Anty

Drogi mieszkancu po zapercie dostałeś dwa gotowce projektów na drogi i zakładane pieniądze na ich wykonanie. To co zrobiłeś to musiałeś chociaż chciałeś się z nich wycofać. W sprawie ronda i budowy drogi do dabrów nie zero zaangażowanie. Właśnie Dzierlatka i Lis wykonali największą robotę żeby to było zrobione. A wojt i rada pisali skargi na Rząd.

Wojt kudrzycki to kłamca i mieszkaniec robi to samo.

Mieszkaniec

Po komentarzach widać że ludzie Dzierlatki i PiSu czesto tu zaglądają. Tylko po co? Chyba żeby opluwać innych kandydatów. Tylko człowiek, który w życiu trochę pracował, wie że jak przejmuje się po kimś obowiązki to często najpierw trzeba wszystko uporządkować a potem działać. Niektórzy uważają że Kudrzycki miał zdziałać cuda, tylko zapomnieli że ciężko jest wyprostować coś co się krzywiło przez pewien już czas. Nie chcę pisać że poprzedni wójt był zły bo napewno znajdzie się też coś pozytywnego, lecz trzeba pamiętać że zasiadał na stołku dość długo. Dajmy się wykazać jeszcze obecnemu wójtowi bez względu z jakiej jest partii. Ja bym nie wierzył Panu Mieczysławowi D. i jego ludziom bo to człowiek nie sprecyzowanych, raz chwali człowieka a za pół minuty oskarżenia prokuratorem czego przykładem jest ostatnia sesja Rady Gminy i z tego osoba byłego dyrektora GOKu.

Mieszkaniec Rozóg

Czas zmienić Pana Kudrzyckiego nic nie zrobił dla Gminy przez 4 LATA-to jest wójt?- P O R A Ż K A !!!!!!!! Najrozsądniejszym wyborem będzie kandydat PIS, zewnątrz bez żadnych układów!!!

Żal mi tych kandydatów z naszej gminy .następne 5 lat straconych jak ich wybierzemy. Koniec z uklasami czy się wziąć do roboty.A to tylko prawo i sprawiedliwość może zapewnić.

Trtr

Jarosław Drózd to odpowiedni kandydat. Człowiek młody, charyzmatyczny i przede wszystkim stąd. Pisowczycy musieli szukać kandydata poza gminą.

Mieszkaniec

Taki prawdziwy jak i Ty:) Przywiozłeś kandydata niewiadomo skąd. Drózd i Kudrzycki przynajmniej są z naszej gminy i tylko oni się liczą. W gminie, w której niby macie największe poparcie nie mogliście nawet znaleźć kandydata. ŻAL

wyborca

Przepraszam, jak działają zwolennicy byłego wójta? Czekają do samego końca z ogłoszeniem decyzji o kandydowaniu ? Ukrywają swoje zamiary? NIE! Facet staje z podniesionym czołem do kampanii wyborczej i od razu dostaje "łatę". Bardzo nieelegancko!

Miecz

Tylko kandydat PIS jest prawdziwy bo kandyduje z własnej partII .a pan kudrzycki to oszustwo polityczne,szef struktur PLATFORMY w powiecie oszukuje i kłamie. Oszustów nie chcemy!!!!!!!!!!

Napisz


Komentarze

 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  Jesteśmy świadkami tworzenia się nowego układu towarzysko-adoracyjnego. Czy będzie lepiej? czy Szczytno podniesie się gospodarczo? czy powstanie \"Brama Mazur\"? Wątpliwe.
  Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
  2018-11-15 14:03:02
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Do do Konstantego: Szeroką dyskusję chcesz Pan zacząć. Na temat forsa nowa nie mam planu dyskutować. A już na pewno nie na temat folksdojczów namnażających brednie o MN. Żegnam.
  Autor: Konstanty
  2018-11-15 13:47:09
 • Spokojnie. Damy radę!
  A ja słyszałem zawsze słowa \"...spokojnie jakoś to będzie...\" i tak jakoś zawsze było, coś się udało bardziej, a coś mniej. Loteria, brak profesjonalizmu pomimo prawdopodobnie dobrych chęci to wiele spraw z tego co zaobserwowało wiele osób było niedopiętych pozostawionych czystemu przypadkowi.
  Autor: Wojtek
  2018-11-15 12:35:36
 • Ilona Bańkowska nowym zastępcą burmistrza Szczytna
  No to dopiero teraz odczujemy kogo sobie wybraliśmy. Pożałujecie na kogo głosowaliście.
  Autor: mieszkaniec
  2018-11-15 11:48:44
 • Nie bądź obojętny! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
  Często słyszę komentarze : co to dla niej/niego ze oddali bezdomnemu starą kołdrę czy płaszcz, pomagają bo im się wydaje że są lepsi. Nie jest tak. Widzisz w swoim zabiegany życiu człowieka siedzącego na schodach, wiesz że mu będzie w nocy zimno ale masz tyle jeszcze spraw na głowie. Potem za dzień dwa lub trzy słyszysz : ktoś zmarł na działkach lub spłonął w pustostanie... Przez chwilę wspominasz zwinietego człowieka siedzącego na schodach potem zapominasz. Ile w nas człowieka jeszcze zostało w gonitwie sukcesu. Dla mnie sukcesem jest: umieć się zatrzymać zauważyć potrzeby innego człowieka i pomoc na ile umiemy. Nawet wykonać telefon żeby nie musieć się zastanawiać czy zamarzł ten którego mijalismy. Los jest pokretny i maloprzewidywalny. Ty pomagasz dziś może ktoś kiedyś pomoże tobie bądź twoim bliskim.
  Autor: Osa
  2018-11-14 22:58:23
 • Jubileuszowy Fotograf Szczycieński (zdjęcia)
  Foto numer 2 - bezcenne
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 17:40:30
 • Trzy flagi = trzy wartości
  Jakie tam \"sprawne propagowanie\" Konstytucji (mówienie, że ta ustawa jest znakiem KOD-u jest chore) na jednym maszcie w Szczytnie. Powiewające licznie nad Marszem Niepodległości flagi takiej np. faszystowskiej Forza Nuova to jest prawdziwa propaganda - z siłą przekazu na cały świat.
  Autor: do Konstantego
  2018-11-14 16:36:37
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Panie Tadeuszu - aż tak otwarcie?! Panie rzeczniku prasowy Starosty Powiatowego w Szczytnie z okresu śp. Andrzeja Kijewskiego - pamięta Pan te wspaniałe czasy? Ale minęły.
  Autor: Śmieszek
  2018-11-14 15:20:58
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  Z powodu miernych, dotychczasowych osiągnięć jako samorządowiec, pan Mańkowski nie był moim faworytem. Trzeba jednak uszanować wolę wyborców . Zobaczymy, jak \"wizjoner\" wywiąże się ze swoich obietnic.
  Autor: Nela
  2018-11-14 14:59:25
 • Szczytno w wizji Krzysztofa Mańkowskiego
  To właściwy człowiek, doświadczony samorządowiec z pomysłami dla rozwoju miasta i któremu zaufali mieszkańcy. Uważam, że nie zawiedzie oczekiwań i doprowadzi do tego, że Szczytno będzie \" Bramą Mazur\".
  Autor: Tadeusz Zagozdziński
  2018-11-14 11:23:02