Piątek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?


Jarosław Drózd (41 l.) to kolejny kandydat na wójta gminy Rozogi. Przypomnijmy, że do tej pory mówiono jedynie o Zbigniewie Kudrzyckim (55 l.) i Jacku Jodłowskim (55 l.).Z ustaleń dziennikarzy „Tygodnika Szczytno” wynika, że o fotel wójta gminy Rozogi będzie rywalizowało co najmniej trzech kandydatów. Na pewno będzie to Zbigniew Kudrzycki, obecny wójt, który wystartuje z komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Rozogi. Jest wójtem dopiero pierwszą kadencję. Zastąpił Józefa Zaperta. Wcześniej był miejscowym nauczycielem i dyrektorem szkoły.

 

Nauczyciel dojrzewał

 

W tych wyborach samorządowych przyjdzie zmierzyć mu się z innym nauczycielem Jarosławem Drózdem. To – podobnie jak Kudrzycki – historyk, a dodatkowo nauczyciel wychowania fizycznego. Już wiadomo, że wystartuje on w nadchodzących wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o najwyższą posadę w gminie – czyli wójta. Jarosław Drózd ma 41 lat. Jest nauczycielem w Zespole Szkół w Rozogach. Wystartuje z komitetu lokalnego Zgodna Gmina Rozogi. - Temat mojego wejścia do samorządu pojawiał się od 12 lat – mówi Jarosław Drózd. - W końcu dojrzałem do tej decyzji. W naszej gminie jest naprawdę wiele do zrobienia.

 

Będzie ciekawa walka


 

Trzecim kandydatem, o którym słychać od dawna, ale informacji na jego temat było niewiele, jest Jacek Jodłowski. To kandydat na wójta gminy Rozogi z Prawa i Sprawiedliwości. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mieszka w Szczytnie. - Oficjalnie zostanie on przedstawiony na piątkowej konwencji naszego ugrupowania – mówi Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur PiS.

 

Liczbą kontrkandydatów nie jest zszokowany obecny wójt Zbigniew Kudrzycki. - Spodziewałem się tego – mówi. - Radny Mieczysław Dzierlatka od początku kadencji mówił, że jego ugrupowanie wystawi kontrkandydata. Co do kandydatury pana Jarosława Drózda to też było dla mnie oczywiste. Tak działają zwolennicy poprzedniego wójta.

 

W Rozogach zapowiada się zatem bardzo emocjonująca kampania wyborcza. Co do zaoferowania mają kandydaci mieszkańcom? Miejmy nadzieję, że już wkrótce się przekonamy.Komentarze do artykułu

klon

Drozd = pionek ZAPERTA ludzie ogarnijcie się!!!!!!!!!

Obserwator.

Ludzie !!! ogarnijcie się!!! Jak się to wszystko czyta to robi się nie dobrze - "łon zrobił to,a łon nie zrobił tego" oczekujecie żeby ktoś zrobił wiele przez tak krótki czas, przyjdzie kolejny i też będzie "be" bo nie robi tego co ogół chce ,a nie to co może... Żenada. Niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem ...niech głosuje, bo część udzielających się na forach w ogóle nie idzie na wybory.

Anty

Drogi mieszkancu po zapercie dostałeś dwa gotowce projektów na drogi i zakładane pieniądze na ich wykonanie. To co zrobiłeś to musiałeś chociaż chciałeś się z nich wycofać. W sprawie ronda i budowy drogi do dabrów nie zero zaangażowanie. Właśnie Dzierlatka i Lis wykonali największą robotę żeby to było zrobione. A wojt i rada pisali skargi na Rząd.

Wojt kudrzycki to kłamca i mieszkaniec robi to samo.

Mieszkaniec

Po komentarzach widać że ludzie Dzierlatki i PiSu czesto tu zaglądają. Tylko po co? Chyba żeby opluwać innych kandydatów. Tylko człowiek, który w życiu trochę pracował, wie że jak przejmuje się po kimś obowiązki to często najpierw trzeba wszystko uporządkować a potem działać. Niektórzy uważają że Kudrzycki miał zdziałać cuda, tylko zapomnieli że ciężko jest wyprostować coś co się krzywiło przez pewien już czas. Nie chcę pisać że poprzedni wójt był zły bo napewno znajdzie się też coś pozytywnego, lecz trzeba pamiętać że zasiadał na stołku dość długo. Dajmy się wykazać jeszcze obecnemu wójtowi bez względu z jakiej jest partii. Ja bym nie wierzył Panu Mieczysławowi D. i jego ludziom bo to człowiek nie sprecyzowanych, raz chwali człowieka a za pół minuty oskarżenia prokuratorem czego przykładem jest ostatnia sesja Rady Gminy i z tego osoba byłego dyrektora GOKu.

Mieszkaniec Rozóg

Czas zmienić Pana Kudrzyckiego nic nie zrobił dla Gminy przez 4 LATA-to jest wójt?- P O R A Ż K A !!!!!!!! Najrozsądniejszym wyborem będzie kandydat PIS, zewnątrz bez żadnych układów!!!

Żal mi tych kandydatów z naszej gminy .następne 5 lat straconych jak ich wybierzemy. Koniec z uklasami czy się wziąć do roboty.A to tylko prawo i sprawiedliwość może zapewnić.

Trtr

Jarosław Drózd to odpowiedni kandydat. Człowiek młody, charyzmatyczny i przede wszystkim stąd. Pisowczycy musieli szukać kandydata poza gminą.

Mieszkaniec

Taki prawdziwy jak i Ty:) Przywiozłeś kandydata niewiadomo skąd. Drózd i Kudrzycki przynajmniej są z naszej gminy i tylko oni się liczą. W gminie, w której niby macie największe poparcie nie mogliście nawet znaleźć kandydata. ŻAL

wyborca

Przepraszam, jak działają zwolennicy byłego wójta? Czekają do samego końca z ogłoszeniem decyzji o kandydowaniu ? Ukrywają swoje zamiary? NIE! Facet staje z podniesionym czołem do kampanii wyborczej i od razu dostaje "łatę". Bardzo nieelegancko!

Miecz

Tylko kandydat PIS jest prawdziwy bo kandyduje z własnej partII .a pan kudrzycki to oszustwo polityczne,szef struktur PLATFORMY w powiecie oszukuje i kłamie. Oszustów nie chcemy!!!!!!!!!!

Napisz


Komentarze

 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
  Autor: massakra
  2019-01-17 16:05:13
 • Romantyczne oświadczyny w... kinie
  To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
  Autor: max
  2019-01-17 09:57:48
 • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
  Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
  Autor: maniek
  2019-01-17 09:01:43
 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
  Autor: Robert
  2019-01-17 02:58:41
 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
  Autor: R.....
  2019-01-16 18:32:24
 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
  Autor: Waga
  2019-01-16 18:04:13
 • Najpierw diety, potem sprawy miasta
  A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
  Autor: dr
  2019-01-16 13:53:58
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
  Autor: Agnieszka
  2019-01-15 18:34:24
 • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
  Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
  Autor: Halina Biziuk
  2019-01-15 15:20:22
 • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
  Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
  Autor: kolega
  2019-01-15 14:44:58