Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dachowanie przy szkole szpiegów (zdjęcia)


Tuż przed płotem „super tajnej” jednostki w Starych Kiejkutach, w której szkoli się polskich szpiegów doszło do dachowania renault megane. Auto wypadło z drogi i solidnie koziołkowało. Zatrzymało się dopiero na przydrożnej skarpie. Samochodem podróżowała 24-letnia kobieta z 6-letnią córką i 30-letnim partnerem.



O dziwo, tym razem na miejscu wypadku nie pojawili się jako pierwsi funkcjonariusze jednostki, którzy zwykle, gdy tylko samochód zatrzyma się przy ich płocie, niemal wyrastają spod ziemi. Jako pierwsi poszkodowanym pomocy udzielili inni użytkownicy drogi, a potem strażacy i medycy.


 

24-letnia kobieta i jej córka trafiły do szpitala. 30-latek wyszedł z wypadku bez większych obrażeń. Samochód został solidnie zniszczony.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
    A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
    Autor: Patrycja
    2019-02-22 19:56:04
  • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
    Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
    Autor: Lol
    2019-02-22 15:13:40
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
    Autor: Pan łoficer tak się pisze?
    2019-02-22 13:07:15
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
    Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
    2019-02-22 13:00:11
  • Zwyciężyć własne życie
    Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
    Autor: varadero
    2019-02-22 11:55:08
  • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
    Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
    Autor: bezpieczny kierowca
    2019-02-22 08:01:09
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
    Autor: lubiepolicje
    2019-02-22 03:43:33
  • Zwyciężyć własne życie
    Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
    Autor: Wielki szacunek
    2019-02-21 17:08:50
  • Zwyciężyć własne życie