Sobota, 21 Kwiecień, Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Czuć już zapach świąt i... wyborów

Każda okazja jest dobra, by przypomnieć mieszkańcom kto tu rządzi teraz i kto rządzić chce niebawem. A że do wyborów już nie tak daleko, bo niecały rok, więc nic dziwnego, że lokalni politycy, głównie radni, z wyjątkowym zaangażowaniem... składają życzenia świąteczne.Najczęściej wykorzystują listonoszy, ale też czasem (bardzo rzadko) tę „funkcję” biorą na siebie.

Zasięg tej „miłości bliźniego” bywa różny. Zwykle ci najbardziej umiłowani mieszkają w okręgu wyborczym radnego, który poczuł niezwykłą potrzebę przekazania elektoratowi życzeń. Inne kartki (bardziej „grupowe” - firmowane przez ugrupowanie polityczne) trafiają do szerszego gremium.

Jedne życzenia są rozbudowane, inne zostały ograniczone do standardowego minimum. Na żadnej z dotychczas rozkolportowanych kart nie ma jednak chyba najważniejszego: życzeń, by rok 2018 przyniósł Szczytnu lepszy rozwój, perspektywy, szansę na godniejsze w tym mieście życie. No, ale takie życzenia byłyby zbyt ryzykowne dla tych, którzy powyższe już przecież obiecywali.Komentarze do artykułu

Fan Łachacza

Nie wierzę .... a gdzie kartka od Łachacza !?

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze