Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Cztery nowe radiowozy


Dzięki finansowemu wsparciu samorządów i innych partnerów współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie możliwy był zakup czterech nowych samochodów. Łączna suma przekazanych pieniędzy to kwota ponad 127.000 złotych. Na tę kwotę złożyło się kilka samorządów (w tym miejski i gminny szczycieński) i ...



Dzięki finansowemu wsparciu samorządów i innych partnerów współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Szczytnie możliwy był zakup czterech nowych samochodów. Łączna suma przekazanych pieniędzy to kwota ponad 127.000 złotych. Na tę kwotę złożyło się kilka samorządów (w tym miejski i gminny szczycieński) i inne instytucje (nadleśnictwo czy bank)

Już wiadomo, że dwie oznakowane kia ceed otrzymają dzielnicowi z miasta i gminy Szczytno, natomiast trzecia kia ceed oraz skoda yeti trafią do Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego.

Insp. Cezary Gołota Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie podkreślił, że Policja, aby była sprawna i skuteczna potrzebuje przede wszystkim świetnie wyszkolonej kadry oraz nowoczesnego sprzętu. Nowe radiowozy pozwolą na bardziej efektywne wykonywanie zadań oraz pozwolą na szybszy przyjazd policjantów na zdarzenie.


- Myślę, że samochody, które współfinansujemy pomogą zwiększyć bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Niech służą nam wszystkim – skonkludowała burmistrz Danuta Górska.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-12-14 10:10:41

Orzeł Wolności w centrum Nowego Dworu

  • Piątek, 2018-11-30 10:38:31

Czołówka pod Linowem, ranne trzy osoby

  • Środa, 2018-11-21 17:16:42

Nowe auto dla ŚDS w Jedwabnie

  • Środa, 2018-11-14 13:13:20

Ikonowe warsztaty w Wielbarku


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
    Autor: jan
    2019-01-15 14:41:39
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
    Autor: Śmieszek
    2019-01-14 16:26:44
  • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
    Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
    Autor: Pedro
    2019-01-14 09:42:19
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
    Autor: mieszkaniec
    2019-01-14 08:32:53
  • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
    No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
    Autor: xyz
    2019-01-13 17:45:26
  • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
    Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
    Autor: Himer