Czwartek, 20 Wrzesień, Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Ciesz się gładką skórą przez cały rok


Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że depilacja jest nieodłącznym elementem higieny i dbania o siebie. Czy potrafisz sobie wyobrazić jak wyglądałoby Twoje życie bez konieczności używania maszynki, depilatora czy wosku? Samodzielne usuwanie włosków jest rytuałem uciążliwym, zabierającym cenny czas i często powodującym wrastanie włosków, podrażnienia, czy zapalenie mieszków włosowych. Czy też zmagasz się z takimi problemami?

 



Specjalizacją salonu DepilConcept jest trwała depilacja. Marka DepilConcept powstała w Portugalii, a dziś posiada ugruntowaną pozycję na rynku i salony na całym świecie. Tylko w naszym kraju jest już 38 punktów, w których specjaliści świadczą najwyższej jakości usługi fotodepilacji w przystępnej cenie dla każdego.

W DepilConcept przekonasz się, że trwała depilacja nie boli. Co więcej – poczujesz, że może być naprawdę przyjemna! Każdego dnia likwidujemy zbędne włoski, przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone naczynka i zmiany trądzikowe. U nas otrzymasz skuteczną terapię, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

 

Uwolnij się od maszynki do golenia! Ciesz się gładką skórą przez cały rok. Wrzesień i październik to najlepsze miesiące w roku do rozpoczęcia zabiegów redukcji owłosienia.

 

W salonie DepilConcept, oprócz trwałej depilacji IPL wykonywane są również zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień, naczynek i zmarszczek, leczenie trądziku, depilacja woskiem oraz trwała depilacja jasnych włosów.

 

Bardzo dużą popularnością cieszą się zabiegi redukujące trądzik. Po serii zabiegów redukcji trądziku światłem IPL obserwujemy znaczne zmniejszenie zmian trądzikowych, mniejsze wytwarzanie łoju, redukcję blizn i ogólną poprawę kondycji skóry.


 

UWAGA — specjalnie dla nowych klientów pierwszy zabieg fotodepilacji pach, bikini lub wąsika w cenie 10 zł + niespodzianka w salonie.
Oferta limitowana — skorzystaj jak najszybciej!
Poniżej link, pod którym można pobrać specjalne zaproszenie uprawniające do zabiegu o wartości 130 zł w cenie 10 zł.

 

http://depilconcept.pl/zaproszenie-na-depilacje-shr/

 

Zapraszamy do salonu w Olsztynie!

ul. Wyszyńskiego 1

tel. 535 660 940

wyszynskiego1@depilconcept.pl

www.depilconcept.pl

Facebook: https://web.facebook.com/Wyszynskiego1/



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2018-09-16 16:04:48

Grzyb w Wielbarku sypie się gęsto...

  • Środa, 2018-09-05 14:07:51

Śmietnik w miejskim lesie

  • Środa, 2018-09-05 13:59:36

Sienkiewicz w konstytucyjnej koszulce

  • Piątek, 2018-08-31 09:41:44

Motocyklista zderzył się z volkswagenem

  • Czwartek, 2018-08-30 12:06:58

Zachwycał się jeziorem i... kradł wędki


Komentarze

  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Ciekawy artykuł o zmianach zachowania wilków w stosunku do człowieka. Jak rozmówca może gwarantować, że drapieżnik nie zaatakuje nigdy człowieka.
    Autor: rex
    2018-09-20 09:43:38
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    A przepraszam, miejsca parkingowe to gdzie będą?
    Autor: Tomasz
    2018-09-20 09:36:08
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Zbyszku, trudny wybrałeś brzeg na przeprawę. Skostniałe układy miasta, nie sprzyjają brodzeniu w tym miejscu. WIARA i poglądy które wyrażasz, zapewne przysporzą ci w przyszłości wiele problemów. Poznałem to na swojej skórze :) Jednak nie poddawaj się. Droga prosta i wąska, to droga zwycięstwa. Bądź tym, który przechodzi mimo to :) Nasze głosy masz.
    Autor: Tomek TK Drogi i Mosty :)
    2018-09-20 09:10:43
  • Czy istnieje ryzyko, że wilki zaczną atakować ludzi?
    Wreszcie artykuł co ma ręce i nogi. Brawo.
    Autor: Kara
    2018-09-19 22:17:16
  • Powstaje Galeria Jurand z salą widowiskową
    Po prostu kino by sie przydalo.
    Autor: J
    2018-09-19 21:02:01
  • 130 radnych, 2 burmistrzów i 5 wójtów, czyli wybory w naszym powiecie
    Zastanów się się - znowu ci sami zastawiasz się nad tym kto nami rządzi - ... .
    Autor: Hjob
    2018-09-19 20:08:57
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do zbyszka.To faktycznie fundamentalna różnica::)))) W takim razie kolejny cytat z wypowiedzi kandydata"Na szczeblu lokalnym najważniejszy jest człowiek. Ale nie wolno zapominać jeszcze o innej bardzo ważnej rzeczy, a mianowicie o wiarygodności kandydata" Co myślał jak wpisywał na listę Jolantę,Sawickiego,Lorkowskiego?!! Jaką te chorągiewki mają wiarygodność Twoim zdaniem? Dla mnie zupełne dno.
    Autor: Marek
    2018-09-19 17:53:26
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Tomka na przełomie 2016/17 z miasta ubyło 1000 osób (dane GUS w zestawieniu z PKW) O tyle nie zwiększyła się liczba Gminy Szczytno. Warto natomiast zabiegać o każdego nawet pojedynczego mieszkańca aby pozostał w mieście. Wystarczy czytać ze zrozumieniem :) Co do braku ludzi to mam nadzieję że jeżeli zajdzie taka potrzeba to Tomek skorzysta z zaproszenia i pomoże :) Program na stronie www. Polecam przeczytać.
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:07:25
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Do Marka W Dźwierzutach nie ma koła PiS :) Kandydaci nie są członkami a jedynie startują z list PiS!
    Autor: zbyszek
    2018-09-19 10:03:48
  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    "Trudno mieć zaufanie do ludzi, którzy w zależności od zewnętrznej sytuacji zmieniają swoje poglądy czy przynależność do organizacji."-tu dopiero jest hipokryzja!!!!! Połowa "działaczy" koła PIS z Gminy Dźwierzuty to armia zaciężna z PSL-u.Pani kandydat na Wójta Jolanta w poprzednich wyborach startowała do powiatu z listy PSL,ale prawdziwa perełka to pan Krzysztof S. Ten to jest chorągiewka....zaczynał w Samoobronie,przez PSL,a teraz jak statek tonie to zahaczył się w PIS-e.Oj pociągnął oni Pana,Panie Zbyszku....po cichu liczę że w dół,bo czy ludzie mogą zaufać takim chorągiewkom??!!!!
    Autor: Marek
    2018-09-18 21:12:25