Czwartek, 13 Grudzień, Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Choroszewski trzeci, Płetwal - dwunasty


W Elblągu odbyła się XII Wiosna Pływacka z okazji 100 lat Niepodległości Polski (rocznik 2004 i młodsi). Wśród pływaków na listach startowych było 8 zawodników z Płetwala Szczytno.



Do rywalizacji przystąpiło 554 uczestników z 27 klubów (w tym 39 z Rosji). Wśród pływaków na listach startowych było 8 zawodników z Płetwala Szczytno. Płetwal w klasyfikacji drużynowej zajął 12 miejsce (suma punktów wielobojowych za starty indywidualne).
 

W wyścigu australijskim (8 najlepszych zawodników spośród wszystkich startujących z największą ilością punktów wielobojowych za 2 najlepsze starty) CHOROSZEWSKI Iwo zajął 3 miejsce.

 

W klasyfikacji generalnej na najlepszego zawodnika: LIS Magdalena (12 lat) zajęła 1 miejsce, CHOROSZEWSKI Ignacy (10 lat) zajął 2 miejsce, CHOROSZEWSKI Iwo (14 lat) zajął 6 miejsce, WICIAK Radosław (14 lat) zajął 8 miejsce, DYMERSKA Weronika (14 lat) zajęła 10 miejsce, CZERNIAWSKI Tobiasz (13 lat) zajął 21 miejsce, DYMERSKA Magdalena(11 lat) zajęła 30 miejsce i CHMIELIŃSKI Michał (10 lat) zajął 48 miejsce. Medale zdobyli: LIS Magdalena (3 złote), CHOROSZEWSKI Ignacy (2 złote, 1 srebrny), CZERNIAWSKI Tobiasz (1 srebrny), CHOROSZEWSKI Iwo (2 brązowe) i DYMERSKA Weronika (2 brązowe).




Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Piątek, 2018-06-29 12:23:49

PŁETWAL W PIERWSZYM SZEREGU

  • Sobota, 2018-06-23 15:29:50

PŁETWAL POKAZAŁ KLASĘ W OLSZTYNIE

  • Środa, 2018-04-25 15:55:59

Płetwal świetny w Giżycku

  • Środa, 2017-10-04 10:12:22

Złota Karolina z Płetwala


Komentarze

  • Gaspar Święciński mistrzem świata
    Brawo. Gaspar.
    Autor: Lemon
    2018-12-13 14:23:45
  • Marzenia ściętej głowy? - felieton Romana Żokowskiego
    Też się rozmarzyłem, chyba jest to zaraźliwe.
    Autor: Jacek
    2018-12-13 12:40:34
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Jak brzmi prawidłowe nazwisko tego Pana? Na stronie internetowej stowarzyszenia kulturalnego Niemców Heimat jest jako wiceprzewodniczący Arkadiusz Leske?!
    Autor: mieszkaniec
    2018-12-13 12:14:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Andrzej nie daj się! Pamiętaj ochrona no i oczywiście ubezpieczenie imprezy aby uniknąć takich problemów jak kiedyś w utraconym okiem!!
    Autor: laik
    2018-12-13 12:03:06
  • Miejski sylwester wraca na Plac Juranda
    Wydaje mi się, że Pan Burmistrz chce \"odstrzelić\" dyrektora MDK, skoro powierza mu organizację imprezy sylwestrowej w wymiarze jak wyżej, w ciągu dwóch tygodni. Pan Burmistrz ma zamiar rękoma dyrektora MOK złamać zlecenia ustawy o organizowaniu imprez masowych ze szczególnym ryzykiem? Brawo! Wejście smoka na bogato musi być! Szkoda tylko, że za wszystko odpowie dyrektor.
    Autor: TTT
    2018-12-13 11:09:33
  • Pierwsza, zapowiedziana nominacja - Arkadiusz Leska dyrektorem MOS
    Chyba nikt nie jest zaskoczony tą nominacją! Pan Burmistrz zaczyna spłacać dług wyborczy. Gratulacje i powodzenia obu Panom. Miejmy nadzieję, że obaj sprostają nowym funkcjom. Ciekawe tylko, czy \"stołków\" stanie dla pozostałych \"aktywnie wspierających\"?
    Autor: TTT
    2018-12-13 01:50:08
  • W powiecie dużo starego, ale bez... Nowocińskiego
    Siedzą sobie mali chłopcy w piaskownicy. Rozmawiają o swojej przyszłości. Ale żaden z nich nie chce zostać strażakiem, maszynistą, czy policjantem. Wszyscy marzą o tym, że by kiedyś w Szczytnie rozdawać \"karty\" ze stołków w ratuszu. I nie było by w tym marzeniu nic dziwnego gdyby po drodze do jego zrealizowania chłopcy zdobyli odpowiednie wykształcenie, ogładę towarzyską, empatię i umiejętność \"służenia pomocą\" drugiemu człowiekowi. Ale czy tak się stało...? Jak na razie moim zdaniem stało się jedynie kolesiostwo. Wiadomo, przyjaźń z piaskownicy rzecz święta!
    Autor: Teresa TTT
    2018-12-12 10:17:29
  • Kraków wraca do Szyman, Lwów zostaje
    Czy są szanse na wznowienie połączenia z Berlinem?
    Autor: Aga
    2018-12-12 07:13:28
  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27