Piątek, 18 Styczeń, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

CZAR już czaruje


Można by rzec, że dzieciaki są uszczęśliwione, a to najlepszy dowód na to, że szczytnianie, głosując w ubiegłym roku na Centrum Zabaw i Aktywnej Rekreacji dokonali słusznego wyboru.

 

Już za kilka dni, bo 1 czerwca, nowy obiekt będz...



Można by rzec, że dzieciaki są uszczęśliwione, a to najlepszy dowód na to, że szczytnianie, głosując w ubiegłym roku na Centrum Zabaw i Aktywnej Rekreacji dokonali słusznego wyboru.

 

Już za kilka dni, bo 1 czerwca, nowy obiekt będzie zapewne pękał w szwach, zaplanowano bowiem jego uroczyste otwarcie. A że to i Dzień Dziecka, więc nasze maluchy będą miały swoje święto zwielokrotnione najróżniejszymi atrakcjami. Być może impreza wpłynie także na to, że w tegorocznym głosowaniu, na kolejną inwestycję realizowaną w ramach budżetu obywatelskiego, udział mieszkańców będzie jeszcze większy. Przypomnijmy też, że autorem zwycięskiego projektu w ubiegłym roku był Paweł Krassowski

Osoby z pomysłami mają już niewiele czasu, zaledwie kilka dni na złożenie swoich projektów. A – jak dotąd (środa, 27 maja) nie wpłynął żaden. - Zainteresowanie było bardzo duże, wiele telefonów, pytań – komentuje Justyna Mahler z Urzędu Miejskiego. - Wiem, że cztery projekty są właściwie gotowe, więc zapewne zostaną złożone.


Wszystkie niemal gotowe projekty dotyczą miejsc czynnej rekreacji: placów zabaw i powtórzonego ubiegłorocznego pomysłu budowy miejskich kortów tenisowych. Grupa inicjatywnej młodzieży chciałaby wybudować w Szczytnie tor motokrosowy.

 

 

Fot. Paweł Krassowski



Komentarze do artykułu

Paweł Karczewski

Pozdrawiam radnego

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-12-19 14:17:04

Czarne chmury nad Jedwabnem

  • Piątek, 2018-12-07 11:10:51

Społeczna lodówka już działa (zdjęcia)

  • Czwartek, 2018-11-15 12:34:03

Mistrz Polski - Maciej Mielczarczyk


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58