Poniedziałek, 18 Grudzień, Imieniny: Bogusława, Gracjana, Laury -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Budżet obywatelski trafi do „Trójki”

Konkurs na tegoroczny budżet obywatelski wygrał projekt Budowy Boiska Wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 3 – Trójeczka. Projekt promowała między innymi Beata Boczar, nauczycielka z SP 3.



Projekt zdobył największe uznanie mieszkańców i to właśnie on zostanie zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017. Projekt otrzymał 1382 głosy, co daje ponad 54% wszystkich oddanych głosów.

Na drugim miejscu uplasował się projekt Czar bez Barier, który otrzymał 631 głosów, na trzecim projekt Budowy Boiska Wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2, na który zagłosowało 487 mieszkańców. Na czwartym miejscu uplasowała się Budowa Ogólnodostępnych Kortów Tenisowych ze Ścianką do Treningu, który poparło 40 osób.

 



Powiązane wydarzenia



Komentarze do artykułu

macx

wszystko jasne , tylko czz aby tak do konca obywatelski ten projekt?!

Napisz

Komentarze

  • Szpital wciąż walczy o rehabilitację
    Nie ładnie Elmed nie ładnie...
    Autor: Borys
    2017-12-16 12:44:23
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka
    Autor: Aleksandra Orzoł
    2017-12-15 22:17:15
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej
    Autor: Kasia
    2017-12-15 22:16:00
  • Znikająca zatoka autobusowa
    Pan Nowociński kłamie bo cała dokumentacja pozwalająca na budowę zatoki jest . Na zajęcie gruntu pod budowę zatoki wyraził zgodę poprzedni wójt gminy Rozogi pan Zapert którą to dokumentację zatajono podczas sprzedaży zatoki którą to działkę kupiła pani radna z Łuki gdzie to właśnie ona powinna o wybudowanie zatoki najbardziej walczyć - jakiś dziwny zbieg okoliczności . Chodzi tu wyłącznie o interes prywatny bo zatoka koliduje pani radnej w osobistym interesie i jakimś dziwny cudem wszyscy pod tym przekrętem się podpisują . Jeśli to zmiana nie istotna to dla czego musiała się na nowo podpisać Komenda w Szczytnie zatwierdzjąc tą zmianę i czy aby na pewno komendant coś o tym wie ?? Zobaczymy co powie na to pan wojewoda z Olsztyna ??? :-)
    Autor: Rafał
    2017-12-15 15:27:18
  • Jerzy Cimoszyński odchodzi na emeryturę
    Czy to aby na pewno potrzebne stanowisko?
    Autor: ga
    2017-12-14 15:07:59
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h
    Autor: Hrynial
    2017-12-14 13:16:03
  • Policjanci polują na pieszych
    W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni do nierespektowania prawa. Zasady są jasne. Skoro jest zakaz i ktoś go nie respektuje, to naraża się na sankcje. Proste?
    Autor: kama
    2017-12-14 09:44:19
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Chłopska partia PSL. Widział ktoś chłopa z taką ilością pudru? Ale to nie jest ważne. Ważne, ze PSL ma już tylko 3% poparcia. Niedługo zapomnimy o tych "dżentelmenach".
    Autor: Rolniczka
    2017-12-13 23:10:24
  • Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka
    Co za dno
    Autor: Wiesław paleta
    2017-12-13 21:12:05
  • Wojewoda wywalił Krzyśkowa
    Już myślałem, że nie doczekam się tego dnia. A jego dwór też wywalili?
    Autor: Chłop
    2017-12-12 22:59:29