Środa, 12 Grudzień, Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Biegowe mistrzostwa powiatu podsumowane (zdjęcia)


Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Szczytnie podsumowało I Biegowe Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego.



Wyróżniono zawodników z powiatu szczycieńskiego biorący udział w pięciu biegach: II Mazurski Bieg na Kulce k/Szczytna, III Szczycieńska Dycha Juranda w Olszynach k/Szczytna, II Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką, Bieg Leśnika – Wielbark i V Szczycieński Bieg Niepodległości.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, a organizatorzy poszczególnych biegów podziękowania: wójt gminy Dźwierzuty – Marianna Bogusława Szydlik – II Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką, Nadleśniczy Nadleśnictwa Wielbark – Edward Studziński – Bieg Leśnika w Wielbarku, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach – Ewa Dolińska–Barczewska - II Bieg o Złotą Babę Dźwierzucką, prezes Klubu Biegacza Jurund Szczytno - Józef Zdunek – II Mazurski Bieg na Kulce i III Szczycieńska Dycha Juranda w Olszynach.

 

NAJLEPSI SPORTOWCY I BIEGOWEGO GRAND PRIX POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO

 

Mężczyźni Open

1. Wędrowski Dariusz

2. Herman Marcin

3. Bojanowski Tomasz

4. Denis Guzowski

5. Ładewski Artur

6. Kiernozek Tomasz

 

Kobiety Open

1. Majewska Sylwia

2. Piotrowska Magdalena

3. Roman Aneta

4. Wesenberg-Kaszubowska Joanna

5. Farjan Dorota

6. Soliwoda Iwona

 

Kobiety 18-29 lat

1. Świąder Agnieszka

2. Pliszka Klaudia

3. Chorąży Daria

 

Kobiety 30-39 lat


1. Godlewska Magdalena

2. Przybyłowska Renata

3. Wojciechowska Urszula

 

Kobiety 40-49 lat

1. Szymanowska-Warcholak Agnieszka

2. Wierzbowska Mariola

3. Filipiak Magdalena

 

Kobiety 50-59 lat

1. Małłek Dorota

2. Baranowska Krystyna

 

Mężczyźni 18-29 lat

1. Grzywiński Marcin

2. Kuszpa Wojciech

3. Przybylski Dawid

 

Mężczyźni 30-39 lat

1. Mamiński Arkadiusz

2. Zbrzeźny Cezary

3. Dudziec Marcin

 

Mężczyźni 40-49 lat

1. Szczepanek Piotr

2. Tomczak Grzegorz

2. Jaworski Robert

 

Mężczyźni 50-59 lat

1. Kuszpa Andrzej

2. Sztejna Zdzisław

3. Kuszpa Arkadiusz

 

Mężczyźni 60 lat i starsi

1. Baranowski Waldemar

2. Załuska Jerzy

3. Wilk Mirosław

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

  • Mapa potrzeb aktywnych obywateli
    Czy można gdzieś zapoznać się z tym raportem w necie?
    Autor: Mieszkaniec Szczytna - Jan Mazur
    2018-12-10 23:22:21
  • Kot postawił strażaków na nogi
    To nie kot ,tylko ktoś postawił strażaków na nogi.Jaja sobie robią.
    Autor: Wiewiorka
    2018-12-10 20:06:27
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    I proszę na głos i ze zrozumieniem przeczytać definicje tego słowa.
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-10 19:15:09
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Hola hola tu nikt nikogo nie poniża proszę się nie rozpędzać. Nie padają wyzwiska wulgaryzmy itp. Jest tylko własne zdanie i nic innego:)
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-10 19:09:42
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Do Ccc. Jeżeli wypisuje się jakieś komentarze, to warto dokładnie sprawdzić a nie wypisywać głupoty. 6 tysięcy to ma cała gmina a nie Świętajno. Świętajno ma około 2 tysięcy mieszkańców.
    Autor: Ela
    2018-12-10 10:12:34
  • InnoPolice już po przetargu, droższe o 14 milionów
    Widzę że temat budzi emocje więc może kilka faktów. InnoPolice kojarzone z WSpol niestety to tylko mit. WSPol pomagał tylko do etapu koncepcji więc bezpieczeństwem będą tam zajmowali się samorządowcy lub emeryci. Zainteresowanie tym produktem było szacowane tylko na podstawie danych statystycznych GUS! Może obecny Burmistrz będzie miał odwagę aby powiedzieć oficjalnie mieszkańcom na co się porywają :) Koszt utrzymania a możliwość generowania ewentualnych zysków? Jaki trzeba będzie wygenerować obrót aby koszt zamknąć na 0? itd. Włącz pan wyobraźnię, jeśli to nie za trudne!!!
    Autor: miejscowy
    2018-12-10 08:49:44
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    Mieszkanko, słowo hejt nie jest popularne, ale ma swoje zdefiniowane określenie. Z DEFINICJI: Co oznacza słowo hejt? To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści. Wielu internautów czuje się w sieci bezkarnych, dlatego chętnie obrażają innych. Złudne poczucie bezkarności i anonimowości popycha ludzi do cyber -przemocy. Należy również zadać pytanie o powody krytyki innych – często wypływa to z niskich pobudek osób krytykujących. Jest to być może próba dowartościowania samego siebie kosztem kogoś drugiego, bezmyślność, czerpanie „chorej” satysfakcji z poniżania innego człowieka, nadmiar czasu i brak pomysłu na jego spędzenie. Spod płaszcza anonima wylewa się fala nienawiści, złości, głupoty czy psychopatycznego poczucia wartości. Mieszkanko powoływanie się na \"pół wsi\" to nie jest własna opinia... Również życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.
    Autor: Ccc
    2018-12-09 23:32:57
  • Czy dyrektor GOK Małgorzata Walas straci pracę?
    O Boże..no tak tak tak samo jak kultura była we Wielbarku stoisko przepiękne ale reszta... Hehehe przepraszam tak.... KULTURA
    Autor: Mieszkanka
    2018-12-08 23:33:23
  • InnoPolice już po przetargu, droższe o 14 milionów
    … kino, teatr i filharmonię na okrasę, żeby było co burzyć za kilka lat. Bo jak ktoś nie pamięta, to kino padło z braku widzów. A ci, którzy najwięcej darli mordy, że nie ma kina, chodzili do tego, które było, raz na pięć lat albo i to nie. Już widzę, jak tatuś z mamusią i 2-3 dzieci codziennie zapitala na basen, żeby to-to zarabiało na siebie przynajmniej. Może jakiś nieliczne sztuki z odległości maks 20 km też czasem zahaczą, Bo z takich wsi jak Warszawa, Szczecin czy Katowice to na ten basen pies z kulawą nogą nie zajrzy. Baseny z maleńkimi aquaparkami są prawie wszędzie. InnoPolice - nie ma nigdzie, więc panie \"mieszkaniec\" włącz pan wyobraźnię, jeśli to nie za trudne.
    Autor: zbudować basen...
    2018-12-08 20:18:57
  • Hilton w Wałpuszu, a w Lipowej Górze hotel z basenem?
    jak tam powstanie ekskluzywny hotel to ja bende ksiendzem
    Autor: antoni buszylo /zielonka
    2018-12-08 18:17:52