Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Bezkonkurencyjny Bartek

Bartek Kukliński, wygrał 5 walk (w tym 4 przed czasem) i zajął 1 miejsce w kategorii wagowej do 32 kg. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż kategoria Bartka była jedną z najliczniej obsadzonych w turnieju, ponieważ startowało w niej 28 zawodników. To kolejny udany star...

Bartek Kukliński, wygrał 5 walk (w tym 4 przed czasem) i zajął 1 miejsce w kategorii wagowej do 32 kg. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż kategoria Bartka była jedną z najliczniej obsadzonych w turnieju, ponieważ startowało w niej 28 zawodników. To kolejny udany start młodego judoki ze Szczytna, który na dwóch ostatnich turniejach wygrał 10 walk, z czego 8 przed czasem. Wśród młodzików powyżej 81 kg 1 m. zdobył Michał Jędrzejczyk. Srebrny medal w w kategorii dzieci starszych wywalczył Wiktor Dodajewski (-50 kg), który w drodze do finału wszystkie walki wygrał przed czasem. Przez eliminacje nie udało się przebrnąć pozostałym reprezentantom "Gwardii" tj. Zosi i Mai Rykowskim oraz Jonaszowi Krzysztonkowi.