Sobota, 20 Kwiecień, Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Bartoszyce pobite przez wojowników z SKKK


Znakomity występ podczas turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży Bartoszyce CUP 2018 zanotowali zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Zdobyli 28 medali (5 złotych, 6 srebrnych i 17 brązowych).



Bartoszycki turniej odbył się w minioną sobotę. W zawodach wzięło udział 214 z 10 klubów. Szczycieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 39 zawodników. Indywidualnie zdobyli 28 medali (5 złotych, 6 srebrnych i 17 brązowych), co w klasyfikacji drużynowej dało im II miejsce, za Suwałkami, a przed gospodarzami.

 

Na uznanie zasługują wszyscy medaliści ale w szczególności zwycięzcy swoich kategorii. Nie zawiódł nasz pewniak Wiktor Cymerman, który i tym razem bez większych problemów pokonał wszystkich rywali. Pozostała czwórka: Ewa Hajn, Aleksandra Kruszewska, Karina Filochowska i Mikołaj Barański to zawodnicy, którzy z różnym szczęściem startowali na podobnych turniejach, lecz nie tym razem.

 

- W ostatnich miesiącach bardzo się przykładali do treningów i zrobili ogromne postępy – chwali swoich podopiecznych sensei Ewelina Mirosław. – Byłam ciekawa, jak to przełoży się na wynik sportowy i nie zawiedli.

 

Zawody sportowe to pewnego rodzaju sprawdzian z tego, jak bardzo zawodnicy angażowali się na treningach oraz jak dają sobie radę w sytuacji startowej. Jak wiadomo, sam udział w zawodach to ogromny stres. W sobotę niektórzy mali wojownicy lekko rozczarowali, ale pojawił się też nowy bardzo młody i utalentowany zawodnik, któremu od teraz trenerzy z SKKK będą bardzo pilnie się przyglądać.

 

I miejsce:

Natalia Hajn


Karina Filochowska

Aleksandra Kruszyńska

Wiktor Cymerman

Mikołaj Barański

 

II miejsce

Filip Kłodowski

Patryk Sawlański

Bartłomiej Draba

Maksymilian Zembrzuski

Norbert Kocak

Julia Suchodolska

 

III miejsce

Martyna Wiśniewska

Agata Frągnowska

Alan Grzegorczyk

Natalia Zentarra

Nadia Tyczyńska

Krystian Grzegorczyk

Grzegorz Hajn

Aleks Dragun

Łucja Dragun

Marysia Kakowska

Paula Wąsewicz

Anastazja Zembrzuska

Filip Kandybowicz

Rafał Banaszek

Julia Kołodziej

Aleksandra Zawistowska

Maciej Krasula



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-04-18 10:54:07

Pasymski MOK zmienił wygląd i przeznaczenie

  • Środa, 2019-01-02 15:16:23

Litwa zdobyta przez naszych bokserów

  • Czwartek, 2018-12-20 12:36:56

13 medali małych wojowników Katany

  • Środa, 2018-07-11 12:46:19

51 zawodników = 46 medali SKKK


Komentarze

  • Egzaminy mimo strajku
    To nauczyciel wspiera nauczyciela w biedzie i strajku. Za przeprowadzenie egzaminów emeryci otrzymali po ok 400zł tak, że nauczyciele pokazali swoje oblicza.
    Autor: Rafal
    2019-04-20 09:32:28
  • Dyrektorskie przetasowania w szkołach
    Panie burmistrzu czy to Pana bliska koleżanka z Pana ugrupowania?
    Autor: Karol
    2019-04-20 09:20:42
  • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
    Nie wiem czy dotarły moje dwa teksty- Serdecznie pozdrawiam
    Autor: Tadeusz Zagozdziński / Natura
    2019-04-19 21:35:01
  • Drogi – to droga życia Krzysztofa Połukorda (zdjęcia)
    Piękny kawał życia, Serdecznie gratuluję. Rodzinnie mamy podobne drogo co Pana rodzice. Do Szczytna , a właściwie do Nart przyjechałem w latach 80-tych, miałem tam dom nad jeziorem, a jak zapewne może Pan pamięta , że byłem w 2001 roku rzecznikiem prasowym śp. Pana Zimnego i wiele słyszałem o Panu. Podziwiam drogę życia , a zawałem proszę się nie przejmować, mnie udało się przeżyć pięć zawałów i jak Pan widzi , jestem.dosyć aktywny. Pozdrawiam Pana niezwykle serdecznie, życząc słonecznej drogi życia i szczęśliwych Świąt z Pana piękną żoną i rodziną. Jeszcze dodam , że czekam na chwilę jak poprowadzi Pan budowę obwodnicy, życząc Zdrowia. Serdecznie - Tadeusz.
    Autor: Tadeusz Zagozdziński
    2019-04-19 21:20:51
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Przy tylu aktywistach sportowych w Szczytnie taki syf,tylko w gebie mocni i duzo ich do roznych fuch za niezle pieniadze, wstyd !!!
    Autor: LOLO
    2019-04-19 13:09:20
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Piłka nożna w Szczytnie jest w ruinie, ale co jakiś czas nawet na tej stronie pojawia się jakiś wywiad z \"Pasjonatem futbolu\" który opowiada bajki co to on nie robi. Prawda jest taka że nikomu nie zależy na rozwoju piłki w regionie. Pan Burmistrz skupia się na autopromocji wrzucając foty z gościem od wieży ciśnień (co do lat nic nie robi, a teraz nagle stał się zbawicielem), z projektem KFC (gdzie temat jest wciąż plotką, podobnie jak 5 i 10 lat temu), oraz panią Asią z Szansy na Sukces (tak jakby to burmistrz miał wpływ na jej sukces). Dlaczego nie weźmie za łeb ludzi odpowiedzialnych za miejską piłkę? Dlaczego nie zajmie się stadionem, dlaczego nie zrobi czystek w klubie i zastanowi się nad proponowanym połączeniem z Pasymiem? Bo to się mu nie opłaca. Lepiej robić PRowe akcje niż cokolwiek konkretnego.
    Autor: Szczytniak na emigracji
    2019-04-19 09:01:02
  • Szybka „warszawka” już bez... prawka
    „Warszawka” to sformułowanie obraźliwe i świadczące o zakompleksieniu nas czyli tzw. prowincji wobec rodaków ze stolicy
    Autor: Tomasz
    2019-04-18 16:00:36
  • Cittaslow „wywaliło” Kosakowską z klubu PiS
    Działa na szkodę wyborców PiS tylko dlatego, że chce aby Szczytno wstąpiło do sieci miast, które może pomóc miastu nie odstawać na tle innych miast województwa pod względem obiektów sportowych? No to tym bardziej jestem zadowolony że nie głosowałem na PiS... bo im w głowie tylko rozdawnictwo pieniędzy z naszych podatków.
    Autor: Daniel
    2019-04-18 11:28:27
  • McDonald's i KFC w Szczytnie
    Pan Burmistrz planuje mieszkańcom Szczytna dietę cud! Czy to jest droga do podniesienia poziomu życia nas wszystkich, czy tylko sposób na odwrócenie uwagi od spraw naprawdę istotnych - poprawy rynku pracy i płacy ?
    Autor: TTT
    2019-04-18 08:41:39
  • Motocyklista wjechał w wózek z półtorarocznym dzieckiem
    Szczytno pasy i wszystko jasne. Ile razy miałem okazję jechać przez Szczytno to piesi wchodzą na pasy nie rozgladajac sie. Było kilka razy awaryjne hamowanie bo sobie ktoś wbiegł na pasy. A też przepis mów i że pieszy nie może wejść wprost pod nadjezdzajacy samochód.
    Autor: Kierowca
    2019-04-18 07:07:19