Czwartek, 17 Styczeń, Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Aż 28 pucharów przywieźli z Giżycka nasi karatecy


Aż 28 pucharów przywieźli z Giżycka karatecy ze Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Szczycieńska ekipa wygrała też drużynowo w V Turnieju Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.



 

W turnieju wzięło udział 220 zawodników z 9 klubów. Jak zawsze nie obyło się bez niespodzianek. Kilka osób: Jan Rogala, Wiktor Cymerman, Ewa Gołaszewska, Aleksander Orzoł, zrealizowało swój plan ze „szwajcarską dokładnością” wygrywając koleje zawody w doskonałym stylu, kilku tzw. faworytów pożegnało się z turniejem już na poziomie eliminacji oraz pojawiło, objawiło się kilka nowych „twarzy” Mateusz Foruś, Rafał Łączyński, Maja Rogacz, Natalia Hajn.

http://abmmeble.pl/

 

- Na każdych zawodach staram się obserwować, jak zawodnicy sobie radzą na macie. Zdarza się, że faworyci przegrywają i wtedy analizuję dlaczego tak się stało, czasami „outsajderzy”, przechodzą przemianę i walczą jak w transie wygrywając swoje walki jedna po drugiej - komentuje shihan Piotr Zembrzuski. - Bardzo się cieszę z każdego zwycięstwa naszych studentów, ale na tym poziomie liczy się dla mnie styl, w jakim tego dokonują i czy dany zawodnik realizuje założenia taktyczne ustalone przed walką.


Łącznie zawodnicy Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate aż 28 razy stawali w Giżycku na podium, zdobywając tym samym drużynowo pierwsze miejsce.

 

Medaliści:

I miejsca: Martyna Wiśniewska, Ewa Gołaszewska, Julia Suchodolska, Natalia Hajn, Wiktor Cymerman, Jan Rogala, Aleksander Orzoł, Krystian Grzegorczyk, Dawid Olkowski

II miejsca: Paula Wąsewicz, Wiktoria Mazurowicz, Grzegorz Hajn, Rafał Łączyński, Bartłomiej Draba, Mateusz Foruś, Karol Katzmarski, Sebastian Szczepański, Olaf Szempliński, Konrad Żelaznowski, Andrzej Dąbrowski

III miejsca: Zosia Panasiuk, Marysia Kakowska, Natalia Zentarra, Maja Rogacz, Aleks Dragun, Piotr Młynarczyk, Dawid Wróbel



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-12-20 12:25:41

Pucharowe Jarki w brydżu sportowym

  • Piątek, 2018-11-09 09:57:42

Pucharowe gołębie i ich hodowcy

  • Środa, 2018-07-11 12:56:30

Nasi pływali w Ciechanowie

  • Środa, 2018-07-04 14:37:37

NASI MASTERSI W PŁYWANIU NA MEDAL

  • Piątek, 2018-06-29 12:31:35

KARATECY W KADZIDŁOWIE


Komentarze

  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk
    2019-01-15 15:20:22
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Zbyszku a może tak złozyć wniosek o środki z programu \"razem bezpieczniej\" Są środki na bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych!!! Trzeba tylko napisać wniosek. Powinien byc Pan zainteresowany. Sprawę reformy edukacji w mieście proszę pozostawić ludziom, którzy sie na tym znają i przekonywać też do tego Pana Burmistrza!
    Autor: kolega
    2019-01-15 14:44:58
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Pan Rafał jak mnie pamięć nie myli będąc Dyrektorem GOK w Pasymiu zapewniał wszystkich, że uruchomi w tamtej gminie \"Hollywood\"! Na pewno można jego słowa brać na serio :)
    Autor: jan
    2019-01-15 14:41:39
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Bez urazy - perspektywy Pasymia (tamtejszego GOK) nie dotyczą Szczytna. Pan Kiersikowski jeszcze się nie ogarnął.
    Autor: Śmieszek
    2019-01-14 16:26:44
  • Rozogi i Szczytno z certyfikatem „Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego”
    Piekne wypelnienie zielonej sukienki. Moge wiedziec gdzie ta pania poznac?
    Autor: Pedro
    2019-01-14 09:42:19
  • Ambitne plany przewodniczącego Kiersikowskiego
    Dobrze, że propozycje kontrkandydata Pana Mańkowskiego zostały zauważone i będą realizowane :)
    Autor: mieszkaniec
    2019-01-14 08:32:53
  • Pasymski Disneyland – felieton Romana Żokowskiego
    No bez jaj, stary rynek jak i ratusz był obskurny i gburowaty.
    Autor: xyz
    2019-01-13 17:45:26
  • Lodowiska zamiast dróg powiatowych
    Zarządca drogi mówi że nie ma kasy. Ciekawe czy brakuje też na diety radnych powiatowych i wypłaty ,”trzynastki” dla Pana Starosty i jego pracowników...
    Autor: Himer