Wtorek, 16 Październik, Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Autobus wrak woził uczniów w Dźwierzutach


Oberwany tylny zderzak, niezamocowana tylna prawa lampa czy wystające ostre krawędzie w obrębie pojazdu, wyciek płynów eksploatacyjnych – to nie jest opis pojazdy po kolizji. Autobus w takim stanie woził uczniów w Dźwierzutach.

 



Wczoraj szczycieńscy policjanci ruchu drogowego podczas cyklicznych działań „Bezpieczna droga do szkoły”, Dźwierzutach ujawnili autobus do przewożenia uczniów, będący w tragicznym stanie technicznym. Oberwany tylny zderzak, niezamocowana tylna prawa lampa czy wystające ostre krawędzie w obrębie pojazdu i wyciek płynów eksploatacyjnych to powody, dla których funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Dzieci pojechały do domu już innym autobusem.




Komentarze do artykułu

Anonimowy uczeń Dźwierzut

To prawda autobus był w opłakanym stanie tak samo jak zachowanie kierowcy autobusu co się ciągle darł z byle powodu a to zasłonić zasłony chcieliśmy a to za długo wychodziliśmy. Po prostu tragiedia! Wywalić go i niech nie wraca. A jak się spytaliśmy czemu miał dużą dziure w autobusie to wyleciał nam z tzw. "mordą" że to dzieci kamieniami rzucali jak tam była dziura jakby jakiś meteoryt przywalił. Po prostu tragedia i jeszcze raz tragedia! I jeszcze gorsi są pewne osoby co ciągle na całą głośność odpalają swoje rapy...

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2018-10-15 10:54:17

II Jarmark Smaku w Dźwierzutach (zdjęcia)

  • Piątek, 2018-09-21 09:27:03

ŚDS będzie w szkole w Dźwierzutach

  • Wtorek, 2018-09-04 13:34:39

Więcej światła... dla autobusów

  • Piątek, 2018-08-31 10:50:24

Grant na darmowe surfowanie w Dźwierzutach

  • Środa, 2018-08-29 15:28:00

Wzorowi uczniowie z nagrodami burmistrza


Komentarze

  • Szczytno potrzebuje nowej energii
    Doświadczenie zdobyte w ZOMO też się pewnie przyda na te mosty, drogi i ścieżki...
    Autor: pamiętliwy
    2018-10-15 11:10:36
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Do "Śmiechu warte". Nieco późna pora, ale mnie tknęło, żeby sobie pobuszować w necie. Zgadzam się z Tobą, że to smutne. Ale taka prawda. Wolę dać się okradać komuś, kogo znam znam. Mniej więcej wiem z czego mnie skroi. Te nowe wilczki, czy tam warchlaczki - w ogóle mają kiepskie pojęcie o świecie. Zmiana jest potrzebna. Tu nie ma dyskusji. Ale zmiana na lepsze, a nie zmiana "na nowszy model". Górska stoi za Wilczkiem. Wilczek stoi za Górską. Za Gontarzewskim stoi PiS. Za Mańkowskim stoją sportowcy + PSL + PO. PSL+PO + Mańkowski stoją za Starostą. Znikąd ratunku. Ci tzw. młodzi w tych tzw. stowarzyszeniach są nabierani - albo dają się nabierać - więc im nie wierzę, bo dają twarz starym układom. Młode świnki, stare świnki - co to za różnica. Wolę te bardzie utuczone - mniej jedzą - a ja je kiedyś dopadnę - Biały Kieł
    Autor: Śmieszek
    2018-10-15 01:44:53
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Ona nie pracuje dla niczyjego dobra, wraz z innymi zabroniła pozostać, mieszkać matce i dziecku w swoim mieście Szczytnie,i nie jest w takim przypadku burmistrzem dla Wszystkich jak mòwi itd.matka tą ma zdolności między innymi rzeźbiarskie, dziecko też ma zdolności, i nawet jeśli by po nich coś pozostało to nikt w takim przypadku nie ma do tego prawa, nie mają prawa wyciągać po to rąk. Amen.
    Autor: Megi
    2018-10-14 22:04:58
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Czyli Śmieszku cenisz stare układy, bo już się najedli? Bardzo to smutne, że tak wygląda na ten moment sytuacja w mieście, które zmarnowało w ten sposób swój potencjał, jeżeli stare wadery i basiory nadal się nie najedli za podatników pieniądze. To kpina z demokracji.
    Autor: Śmiechu warte
    2018-10-14 22:04:41
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Do "Śmiechu warte". No to tak: te stare basiory i wadery bardzo dobrze prowadzą swoje młode wilki (wilczki). To widać, słychać i czuć. Z każdej strony. Jak wejdzie ten młody miot, to po prostu będzie jatka, bo się będzie chciał odkuć za lata niedojadania. Natomiast basiory i wadery już utuczone nie będą może takie "żerkie". Poza tym wiedzą jak się poruszać po tym lesie, co go znają od lat. Ponadto te wadery i basiory to gruba przesada: wszyscy ciągną do koryta, a więc knury, lochy i warchlaki. Z pozdrowieniami - Biały Kieł
    Autor: Śmieszek
    2018-10-14 20:04:24
  • Rafał Wilczek z charyzmą i pazurem
    Krzysiu, więcej charyzmy niż u ciebie.
    Autor: Wilczy pazur
    2018-10-14 19:31:39
  • Rafał Wilczek z charyzmą i pazurem
    Owej charyzmy i pazura u Pana Wilczka nieto nie widać jedyne co można dostrzec po spolegliwość i partyjne powiązania.
    Autor: Krzysztof
    2018-10-14 11:15:44
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Śmieszku, a jak wyjaśnisz takie zachowanie: cztery kadencję w samorządzie, a teraz piątą? Nie polityk a gospodarz? Chyba odwrotnie.
    Autor: Śmiechu warte
    2018-10-12 20:00:33
  • GWIAZDKI Czytelniczki trafiły do sierżanta Niedzieli
    To ja bym chciał aby NIEDZIELA trwała w Szczytnie zawsze! Gratulacje!
    Autor: Waga
    2018-10-12 13:32:58
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Do "Śmiechu warte" - bo to jednak chodzi o koryto!?
    Autor: Śmieszek
    2018-10-12 11:59:07