Piątek, 17 Sierpień, Imieniny: Joachima, Nory, Stefana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Autobus wrak woził uczniów w Dźwierzutach

Oberwany tylny zderzak, niezamocowana tylna prawa lampa czy wystające ostre krawędzie w obrębie pojazdu, wyciek płynów eksploatacyjnych – to nie jest opis pojazdy po kolizji. Autobus w takim stanie woził uczniów w Dźwierzutach.

 



Wczoraj szczycieńscy policjanci ruchu drogowego podczas cyklicznych działań „Bezpieczna droga do szkoły”, Dźwierzutach ujawnili autobus do przewożenia uczniów, będący w tragicznym stanie technicznym. Oberwany tylny zderzak, niezamocowana tylna prawa lampa czy wystające ostre krawędzie w obrębie pojazdu i wyciek płynów eksploatacyjnych to powody, dla których funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Dzieci pojechały do domu już innym autobusem.



Komentarze do artykułu

Anonimowy uczeń Dźwierzut

To prawda autobus był w opłakanym stanie tak samo jak zachowanie kierowcy autobusu co się ciągle darł z byle powodu a to zasłonić zasłony chcieliśmy a to za długo wychodziliśmy. Po prostu tragiedia! Wywalić go i niech nie wraca. A jak się spytaliśmy czemu miał dużą dziure w autobusie to wyleciał nam z tzw. "mordą" że to dzieci kamieniami rzucali jak tam była dziura jakby jakiś meteoryt przywalił. Po prostu tragedia i jeszcze raz tragedia! I jeszcze gorsi są pewne osoby co ciągle na całą głośność odpalają swoje rapy...

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2018-07-30 09:55:03

W Dźwierzutach strzelali do siebie... słowami

  • Piątek, 2018-07-13 11:59:05

Lepsze warunki widowisk w Dźwierzutach

  • Wtorek, 2018-06-12 22:37:38

Koniec strzelnicy w Dźwierzutach?


Komentarze

  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17
  • Od robotnika do kierownika...
    Swoją karierę w Ikei we Wielbarku zacząłem już 7 lat temu. Nie traktowałem początkowo tej pracy jako coś z czym bym wiązał moją przyszłość na tyle lat, ale faktycznie, stopniowo zdobywałem doświadczenie, wiedzę, umiejętności i awansowałem, obecnie zajmuje jedno z kierowniczych stanowisk i bardzo sobie cenię pracę tu. Bardzo pozytywne wrażenia, tym bardziej patrząc na te 7 lat, które już tu pracuję
    Autor: Krzysztof
    2018-08-16 12:47:29
  • Ronda jeszcze nie ma, a już... denerwuje
    szkoda ze temu cfaniakow"i w sutannie nie zabrali, nie zdziwie sie dy za nasze pieniądze jeszcze wokół koscioł alejki i chodniki miasto zrobi.
    Autor: Marcin
    2018-08-16 12:40:29
  • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
    skoro ktoś chce zadać te pytania, niech je zada oficjalnie w twarz wójtowi.
    Autor: macx
    2018-08-16 12:29:44
  • Protest... sąd w Szczytnie
    na zdjęciu odliczając dzieci to max 30 osób!!
    Autor: marta
    2018-08-16 11:52:06
  • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
    Wielbark bez wątpienia dużo zyskuje dzięki zlokalizowanemu tu zakładowi Ikea. Jest to miejsce pracy dla ogromnej liczby naszych mieszkańców i nie tylko.
    Autor: Tadeusz
    2018-08-16 10:56:32
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Z pewnością ul. Wielbarska to o wiele lepsza lokalizacja, co widać po ilości przejeżdżających pojazdów. Również ze względu na bliskość obwodnicy, która łączy drogę do Warszawy i na lotnisko i drogę do Ostrołęki. Pewnie dlatego lokalizację tam wybrała Biedronka. Teraz to się robi prawie nowe centrum, widać tam mnóstwo ludzi. Lemańska jest zaś za daleko, żeby lokalizacja była atrakcyjna też dla mieszkańców miasta.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-16 09:54:32
  • Złośliwy los i guz... Tomek potrzebuje pomocy

    Autor: AnaGuerrero
    2018-08-16 09:38:55
  • Romany i Dębówko połączy droga
    Dobrze że pamiętają o innych drogach w okolicy gdzie 2 samochody nie mogę się minąć , rownarke jak puszczą raz na pół roku to potem nie idzie przejechać bo powyciaga wszystkie kamienie i porobi skarpy ;)
    Autor: Anonim
    2018-08-16 00:20:10
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    Najlepiej wszystkich wyrzucić - zostawić tylko Dyrektora i pupili - a mieszkaniec niech sam się ogarnie. Ręce opadają jak się czyta takie komentarze - dziewczyno rozumiem że TY jakbyś mogła to bez miodu byś ogarnęła - ale może sama weź się za robotę a nie ublizasz koleżankom z pracy . Larwe karalucha może sama przynioslas z jakiegoś starego kościoła. ...... a może z miejscowego?
    Autor: Do Niezależnie
    2018-08-15 23:25:10