Sobota, 23 Luty, Imieniny: Damiana, Romana, Romany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Alkoholowa libacja na tylnej kanapie mercedesa?


Mercedes „zaparkowany” w poprzek drogi i na drzewie. W aucie na tylnej kanapie śpiący 20-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna. Oboje byli pijani. Policjanci sprawdzają, kto prowadził auto, i czy był pod wpływem alkoholu. W rozstrzygnięciu sprawy ma pomóc analiza krwi, którą pobrano od kobiety i mężczyzny.Dzisiejszej nocy (środa, 22 sierpnia) oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze do miejscowości Spychowski Piec w poprzek drogi stoi mercedes i nikogo nie widać we pobliżu.

 

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce zobaczyli, że rzeczywiście przy pojeździe nikogo nie ma, leżą jedynie porozrzucane opakowania po piwie – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudził wątpliwy sposób „zaparkowania” auta. Bowiem tył pojazdu znajdował się na drodze, a przód na przydrożnym drzewie.

 

Gdy policjanci zajrzeli do samochodu zobaczyli na tylnej kanapie śpiącą parę. Funkcjonariusze mieli kłopot z obudzeniem 20-letniej kobiety i 29-letniego mężczyzny. Dlaczego? Ponieważ po sprawdzeniu okazało się, że każde z nich miało w organizmie ponad promil alkoholu.


 

- Osoby te podczas rozpytania co chwilę zmieniały wersję wydarzeń minionego wieczora, w pojeździe zaś znajdowały się zużyte opakowania po piwie, jak również otwarte puszki świadczące o niedawnej libacji alkoholowej – mówi policjantka. - Te fakty były podstawą do podjęcia decyzji o zatrzymaniu 20-letniej kobiety i jej 29-letniego kolegi. Osoby zostały przewiezione do policyjnej celi.

 

Dzisiaj śledczy przesłuchają zatrzymanych po to, aby ustalić, kto i w jakim stanie prowadził mercedesa. W rozstrzygnięciu sprawy ma pomóc analiza krwi, którą pobrano od kobiety i mężczyzny.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Spółka „Verdancy” podbija pasymską Koreę
  A co z \"Natura 2000\"? Co z ptactwem które gniazduje/żyje na tych terenach? Środowisko zostanie naruszone nieodwracalnie! Co za bzdura!Od kiedy można od tak dostać pozwolenie na budowę nad wodą lub na wodzie i to w obszarze chronionym?!
  Autor: Patrycja
  2019-02-22 19:56:04
 • „Jedynka” i „dwójka” mistrzami powiatu
  Sobieski nie wygrał? Niemożliwe XDD Chyba ten rok nie należy do najlepszych dla szkoły nr 3
  Autor: Lol
  2019-02-22 15:13:40
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Oto nowa najnowsza masowa produkcja made in Szczytno łoficery po 4 latach na 6 grupach w programie studiów proszę obowiązkowo \"studentom\" puszczać takie pozycje jak ojciec Mateusz, Miami Vice, W11, 07 zgłoś się, Szklana Pułapka a tym ambitniejszym lot nad kukułczym gniazdem
  Autor: Pan łoficer tak się pisze?
  2019-02-22 13:07:15
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Dramat kto wymyślił taki kretynizm. Ta aberacja a właściwie patologia już kiedyś była o takich złotych dzieciach Szczytna mówiło się pampersy. Przychodzili do jednostek i uczył ich sierżant bo aspirant nie miał czasu na takie głupoty. Pomysł to porażajacą głupota ale ta instytucja i tak się stacza. Będzie produkować pseudo oficerów, matołków, tym co planujecie zrobić degradujecie stopień oficera i doprowadzicie do konfliktów w jednostkach. Gratuluję Panie Szymczyk świetny pomysł długo Pan nad tym myślał?
  Autor: Jestem oficerem i mam 4 lata
  2019-02-22 13:00:11
 • Zwyciężyć własne życie
  Brawo!!! Życzę Pani wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki!!!
  Autor: varadero
  2019-02-22 11:55:08
 • Rosja połączy Szczytno z Biskupcem
  Mam nadzieję , że skrzyżowania ścieżki rowerowej z drogami publicznymi i lokalnymi będą bezkolizyjne.? Czy znowu tylko rowerzyści będą mieli (pierwszeństwo) -przywileje a kierowcy utrapienie?
  Autor: bezpieczny kierowca
  2019-02-22 08:01:09
 • Ruszają elitarne studia oficerskie
  Czyżby to pan komendant rektor doktor inspektor Marek Fałdowski wymyślił? Jakoś mnie to nie dziwi.
  Autor: lubiepolicje
  2019-02-22 03:43:33
 • Zwyciężyć własne życie
  Szacunek za odwagę!!! Życie bywa ciężkie nieprzewidywalne i każdy z nas może się znaleść na zakręcie gdzie trzeba wszystko prostować....Cóż nie ma co się rozoisywać...Życzę wszystkiego dobrego dla P.Agnieszki i dzieci.Proszę się nie poddawać i żyć pełną parą!!!
  Autor: Wielki szacunek
  2019-02-21 17:08:50
 • Zwyciężyć własne życie
  A czemu mojego komentarza nie ma
  Autor: dzezka
  2019-02-21 16:13:55
 • Zwyciężyć własne życie
  Pozdrawiam i zycze zeby Pani spelnila swoje marzenia.Gratuluje szczerosci . To nas jedynie moze wyleczyc ...szczerosc i wiara w siebie...Zycze Pani tego
  Autor: Regina Roslaniec
  2019-02-21 12:36:01