Poniedziałek, 22 Październik, Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

51 zawodników = 46 medali SKKK


W hali Uranii w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Karate Kyokushin i WKF. Szczycieński Klub Kyokushin Karate wystawił aż 51 zawodników. Wywalczyli oni 13 złotych medali, 16 srebrnych i 17 brązowych.



W klasyfikacji drużynowej dało im 2 miejsce. Lepsi okazali się tylko gospodarze. A wisienką na torcie sukcesu SKKK okazała się Ewa Gołaszewska, która kolejny raz została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając trzy medale: dwa złote (Kumie i Kata) i jeden srebrny (WKF).

 

Zawody odbyły się pod patronatem PZK. Na trzech matach rywalizowało blisko 250 zawodników i zawodniczek z 14 klubów.

 

- Od wielu lat SKKK jest jedną z najlepszych drużyn karate Kyokushin w naszym regionie – komentuje shihan Piotr Zembrzuski. – Świadczą o tym dwa niezaprzeczalne fakty, po pierwsze: regularnie stajemy na podium w klasyfikacji drużynowej oraz drugie: ilość zdobywanych medali przez zawodników z naszego klubu. To wynik dobrego szkolenia, które konsekwentnie realizujemy ze wszystkimi instruktorami w naszym klubie.

 

Oto pełna lista nagrodzonych zawodników:

 

SKKK – II m. drużynowa

Ewa Gołaszewska – najlepsza zawodniczka turnieju

 

WKF – odmiana karate olimpijskie

II miejsce:

1. Gołaszewska Ewa

2. Rogala Jan

 

I miejsca w Kata Kyokushin:

1. Owsiany Damian

2. Panasiuk Zofia

3. Hajn Grzegorz

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Ewa Gołaszewska

7. Szempliński Olaf

 

II miejsca:

1. Pędowski Emil

2. Młynarczyk Katarzyna

3. Frągnowska Agata


4. Dragun Aleks

5. Rogala Jan

 

III miejsca:

1. Filochowska Karina

2. Krasula Maciej

3. Rożek Emilia

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Hajn Natalia

6. Draba Bartłomiej

 

I miejsce w Kumite Kyokushin:

1. Grzegorczyk Alan

2. Dragun Łucja

3. Hajn Grzegorz

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Szempliński Olaf

6. Gołaszewska Ewa

 

II miejsce:

1. Filochowska Karina

2. Zembrzuska Anastazja

3. Wysocki Patryk

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Dragun Aleks

7. Katzmarski Karol

8. Orzoł Aleksander

9. Grzegorczyk Krystian

 

III m. miejsce:

1. Grabowski Paweł

2. Deptuła Dominik

3. Waszkiewicz Nadia

4. Przepiórka Krzysztof

5. Sawlanski Patryk

6. Kakowska Maria

7. Rogacz Maja

8. Hajn Natalia

9. Kandybowicz Filip

10. Kruszyńska Aleksandra

11. Młynarczyk Piotr



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Środa, 2018-05-09 12:29:45

Czworo zawodników i cztery medale

  • Sobota, 2018-04-07 17:00:36

Złota zmiana warty w SKKK

  • Niedziela, 2017-12-31 15:40:44

Święty Mikołaj dotarł do SKKK DOJO

  • Środa, 2017-12-06 14:29:15

Medaliści z Novum w Broku


Komentarze

  • Policja ma nowych oficerów, czyli promocja w WSPol. (zdjęcia)
    Kolejna partia nierobow.
    Autor: Stefan
    2018-10-19 17:42:47
  • Łomiak, Malewicz, Szydlik... pojedynek o stołek wójta bez Wierzuka
    Dziwi mnie, iż pani Szydlik z jej poziomem myślenia ma czelność jeszcze ubiegać się o reelekcję na stanowisku wójta. Totalna indolencja umysłowa i takich samych urzędników sobie dobiera. Urzędniczy darwinizm widniejący w dokumentacji Urzędu Gminy będzie prostował jej następca.
    Autor: Wiesława Kowalewska
    2018-10-19 14:14:37
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    "Do Wagi". Ja się nie pytam o sprawy osobiste, chociaż - powtarzam - chętnie bym się dowiedział, co przywiodło Panią do Szczytna. Ja się pytam o wykształcenie, jego profil, czy to grzech? JESTEM WYBORCĄ I WAHAM SIĘ MIĘDZY MOS-em a KINDERLANDEM.
    Autor: Waga
    2018-10-19 12:18:57
  • Policja ma nowych oficerów, czyli promocja w WSPol. (zdjęcia)
    Przestaną brzdąkać w końcu.
    Autor: fircyk
    2018-10-19 10:53:06
  • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
    Zakład wiele wnosi do lokalnej społeczności, jego powstanie to bez wątpienia duży krok naprzód :)
    Autor: złoto
    2018-10-19 09:08:23
  • Szach, mat, pat w Rozogach
    Z całym szacunkiem dla kolegi Darka to rozumiem że Wójt Gminy Rozogi nie jest mieszkańcem naszego powiatu ? (nie m to jak media) 16II Kudrzycki, Zbigniew POL 0 1800 20II Karabela, Dariusz
    Autor: aleia
    2018-10-18 22:41:39
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    Pani Lenard startuje w wyborach, ale nie musi ci wyjawiać osobistych spraw, które nią kierowały, osiedlając się w tym mieście-bez perspektyw. To nie twój pierwszy post o takim charakterze i jeżeli się popiera kierującego MOS, to o czymś, to świadczy.
    Autor: Do Wagi
    2018-10-18 15:59:41
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    Żeby dobrze zarządzać zespołem nie trzeba być doktorem. Kobieta w życiu już coś osiągnęła i widać, że się do tego nadaje. Jak patrzę jacy to wykształceni managerowie się pchają do koryta to ręce opadają. Który z nich wie cokolwiek o prowadzeniu firmy? Który sam utrzymał się na swoim? Wyścig szczurów.
    Autor: Wykształcony.
    2018-10-18 14:58:41
  • Razem zmieniajmy Szczytno - Aneta Lenard
    A jakie wykształcenie ma Pani Lenard? Poza tym, że stworzyła przedszkole? Mąż studiował w Gdańsku, a Pani? Mąż dostał pracę w Szczytnie. Jestem ciekaw gdzie. Matka dwojga dzieci, a mąż jakby w tle. Chętnie bym się dowiedział, jakie wiatry i z jakiego powodu przywiały Panią do Szczytna. Bo informacji konkretnych Pani nie podaje.
    Autor: Waga
    2018-10-18 13:58:57
  • Danuta Górska, Gospodarz nie Polityk
    Szanowna Pani Burmistrz, mieszkam w Szczytnie od czterdziestu lat i jestem cząstką tego organizmu. Jeżdżę po Polsce, obserwuję i porównuję, muszę powiedzieć, że na ogół wyglądamy jako miasto blado. W zmaganiach o miejsca pracy, o inwestycje w tym zakresie słabiutko i brak perspektyw, tzw. InnoPolice również nie przyniosą miejsc pracy, a w każdym razie nic znaczącego. Remontowane ulice, trudno, żeby nic nie naprawiać. Najbardziej dziwię się Państwa lekceważeniu stanu bezpieczeństwa na ul. Ignacego Paderewskiego. Wiem, że była interpelacja jednego z radnych, odpowiedź była tak kuriozalna i nie rzeczowa, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Śmiać się z nieudolności, czy płakać z bo lekceważycie droga władzo uwagi społeczeństwa dotyczące bezpieczeństwa. Ja dzisiaj mam tę przewagę nad Panią, że nie zagłosuję na Panią, bo miasto zaczyna się zwijać, bo w mieście nie ma perspektyw rozwoju. A na koniec ileż to mieszkań komunalnych wybudowała Pani? A czemu nie widać Pani współpracy w temacie mieszkanie plus, czyżby gierki polityczne były ważniejsze, a może deweloperzy i ich drogie mieszkania? Mam nadzieję, że dostanie Pani czerwoną kartkę od mieszkańców, czego szanownej Pani życzę.
    Autor: Krzysztof
    2018-10-18 00:59:13