Sobota, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

51 zawodników = 46 medali SKKK


W hali Uranii w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Karate Kyokushin i WKF. Szczycieński Klub Kyokushin Karate wystawił aż 51 zawodników. Wywalczyli oni 13 złotych medali, 16 srebrnych i 17 brązowych.



W klasyfikacji drużynowej dało im 2 miejsce. Lepsi okazali się tylko gospodarze. A wisienką na torcie sukcesu SKKK okazała się Ewa Gołaszewska, która kolejny raz została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając trzy medale: dwa złote (Kumie i Kata) i jeden srebrny (WKF).

 

Zawody odbyły się pod patronatem PZK. Na trzech matach rywalizowało blisko 250 zawodników i zawodniczek z 14 klubów.

 

- Od wielu lat SKKK jest jedną z najlepszych drużyn karate Kyokushin w naszym regionie – komentuje shihan Piotr Zembrzuski. – Świadczą o tym dwa niezaprzeczalne fakty, po pierwsze: regularnie stajemy na podium w klasyfikacji drużynowej oraz drugie: ilość zdobywanych medali przez zawodników z naszego klubu. To wynik dobrego szkolenia, które konsekwentnie realizujemy ze wszystkimi instruktorami w naszym klubie.

 

Oto pełna lista nagrodzonych zawodników:

 

SKKK – II m. drużynowa

Ewa Gołaszewska – najlepsza zawodniczka turnieju

 

WKF – odmiana karate olimpijskie

II miejsce:

1. Gołaszewska Ewa

2. Rogala Jan

 

I miejsca w Kata Kyokushin:

1. Owsiany Damian

2. Panasiuk Zofia

3. Hajn Grzegorz

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Ewa Gołaszewska

7. Szempliński Olaf

 

II miejsca:

1. Pędowski Emil

2. Młynarczyk Katarzyna

3. Frągnowska Agata


4. Dragun Aleks

5. Rogala Jan

 

III miejsca:

1. Filochowska Karina

2. Krasula Maciej

3. Rożek Emilia

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Hajn Natalia

6. Draba Bartłomiej

 

I miejsce w Kumite Kyokushin:

1. Grzegorczyk Alan

2. Dragun Łucja

3. Hajn Grzegorz

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Szempliński Olaf

6. Gołaszewska Ewa

 

II miejsce:

1. Filochowska Karina

2. Zembrzuska Anastazja

3. Wysocki Patryk

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Dragun Aleks

7. Katzmarski Karol

8. Orzoł Aleksander

9. Grzegorczyk Krystian

 

III m. miejsce:

1. Grabowski Paweł

2. Deptuła Dominik

3. Waszkiewicz Nadia

4. Przepiórka Krzysztof

5. Sawlanski Patryk

6. Kakowska Maria

7. Rogacz Maja

8. Hajn Natalia

9. Kandybowicz Filip

10. Kruszyńska Aleksandra

11. Młynarczyk Piotr



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2018-12-20 12:36:56

13 medali małych wojowników Katany

  • Poniedziałek, 2018-12-03 14:28:38

Bartoszyce pobite przez wojowników z SKKK

  • Piątek, 2018-10-12 10:50:43

Kolejne sukcesy zawodników Płetwala

  • Środa, 2018-05-09 12:29:45

Czworo zawodników i cztery medale


Komentarze

  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Panie Burmistrzu niech pan popatrzy trochę na dzieci ,które zmieniły już budynek szkolny z SP3 na Gimnazjum 1 ich plecaki ważą 18,19 kg i tak jest prawie codziennie, jak te dzieci mają chodzić jeszcze na drugą część Szczytna na lekcje a co za tym idzie ile mają niebezpiecznych ulic po drodze .Ja sobie nie wyobrażam że moje dziecko chodzi do tzw.2 lub 4 gdzie mieszkamy za szpitalem.Pomysł jest chory tak samo jak to żeby likwidować klasy w szkołach w których kiedyś uczyło się po 30 -tu uczniów a teraz klasa liczy zaledwie 22,24 uczniów i brak jest miejsc w szkołach. Chory pomysł jak chora była reforma gimnazjalna.Czemu nigdy nie jest tak ,żeby to rodzice mogli decydować o tym co jest lepsze dla ich dzieci .
    Autor: Agata
    2019-01-17 20:11:06
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Biorą, bo mogą. Ciekawe tylko, czy za godziny na sesjach i komisjach np. WSPol obcina pobory Łachaczowi, starostwo Kiersikowskiemu czy Krassowskiemu, szkoła - Kosakowskiej lub Boczarowej, agencja rolnicza - Żuchowskiemu itd.
    Autor: massakra
    2019-01-17 16:05:13
  • Romantyczne oświadczyny w... kinie
    To piękny moment dla zakochanych, ale co mają do tego przypadkowi ludzie ? Widać, jak ogromny wpływ na niektórych mają tandetne seriale. Mimo wszystko życzę im dużo szczęścia.
    Autor: max
    2019-01-17 09:57:48
  • Godlewska zastąpiła skarbnik Cielecką
    Ten który jest apolityczny :) Szkoda tylko że tak po ludzku nic go życie nie nauczyło! Cielecka nie była święta ale powinien dziękować jej za to że potrafiła się zachować i nie wyciągała żadnych ciekawostek o których wie a mimo to zachowała je dla siebie!!
    Autor: maniek
    2019-01-17 09:01:43
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Cwaniaki, aby napchac swoje kieszenie, a przed wyborami jakie mile i uczciwe jest całe to towarzystwo. Wstyd!
    Autor: Robert
    2019-01-17 02:58:41
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    Wszystko dla mieszkańców a jest tak że wszystko dla siebie. Masakra, masakra.
    Autor: R.....
    2019-01-16 18:32:24
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    To może zamiast ryczałtowych diet wrócić do dawnego zwyczaju wypłacania kwot za posiedzenia komisji i rady - ale po fakcie, a nie tak, że człowiek podpisze się na liście i idzie w siną dal w swoich interesach nie biorąc faktycznie udziału w pracach? Z drugiej strony to jednak mam wrażenie, że nikomu na tym nie zależy, aby rozliczać radnych z ich \'dokonań\". Władzom miasta zależy na tym, aby tę \"trzódkę\" trzymać przy korytku w taki sposób, aby nie przeszkadzała. Prochu to nie wymyśli, ale nabałaganić może. Niech więc siedzą w tej radzie, grodzą d...rele z poczuciem misji, że są potrzebni. Ale niech nie wtryniają nosa w sprawy, na których się nie znają i niech to na nich ciąży odium, że biorą kasę za nic.
    Autor: Waga
    2019-01-16 18:04:13
  • Najpierw diety, potem sprawy miasta
    A czegoś można oczekiwać patrząc na naszych \"drogich\" radnych. Towarzystwo wzajemnej adoracji kontynuuje swoje pięć minut przy korytku. Piękne słówka znów omamiły wyborców. Dzieje się to od wielu lat na wszystkich szczeblach samorządu- bez względu na \"obowiązującą\" opcje polityczną. Jacy wyborcy- takie \"elyty\" polityczne.
    Autor: dr
    2019-01-16 13:53:58
  • Szkoła przy Kasprowicza zostanie zlikwidowana?
    Ja rowniez nie wyobrazam sobie likwidacji tzw 1. Gdyby tak sie stalo syn musial by codziennie isc pare dobrych kilometrow do innej szkoly bo napewno sp 3 nie pomiesci wszystkich uczniow z okolicy. A pozatym w tym roku i tak musial zmienic budynek z sp 3 na sp 1 i co po roku znowu zmiana??? Ktos wogole mysli o tych dzieciach?? Pomyslal ktos jak wplywa na nich ciagla zmiana srodowiska?? Cala nasz edukacja
    Autor: Agnieszka
    2019-01-15 18:34:24
  • Gwiazdki „Tygodnika” dla Ryszarda Łopatki
    Gratuluję Ryszardzie ! Pięknie to ująłeś. Pozdrawiam serdecznie. HB
    Autor: Halina Biziuk