Środa, 15 Sierpień, Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

51 zawodników = 46 medali SKKK

W hali Uranii w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Karate Kyokushin i WKF. Szczycieński Klub Kyokushin Karate wystawił aż 51 zawodników. Wywalczyli oni 13 złotych medali, 16 srebrnych i 17 brązowych.



W klasyfikacji drużynowej dało im 2 miejsce. Lepsi okazali się tylko gospodarze. A wisienką na torcie sukcesu SKKK okazała się Ewa Gołaszewska, która kolejny raz została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju zdobywając trzy medale: dwa złote (Kumie i Kata) i jeden srebrny (WKF).

 

Zawody odbyły się pod patronatem PZK. Na trzech matach rywalizowało blisko 250 zawodników i zawodniczek z 14 klubów.

 

- Od wielu lat SKKK jest jedną z najlepszych drużyn karate Kyokushin w naszym regionie – komentuje shihan Piotr Zembrzuski. – Świadczą o tym dwa niezaprzeczalne fakty, po pierwsze: regularnie stajemy na podium w klasyfikacji drużynowej oraz drugie: ilość zdobywanych medali przez zawodników z naszego klubu. To wynik dobrego szkolenia, które konsekwentnie realizujemy ze wszystkimi instruktorami w naszym klubie.

 

Oto pełna lista nagrodzonych zawodników:

 

SKKK – II m. drużynowa

Ewa Gołaszewska – najlepsza zawodniczka turnieju

 

WKF – odmiana karate olimpijskie

II miejsce:

1. Gołaszewska Ewa

2. Rogala Jan

 

I miejsca w Kata Kyokushin:

1. Owsiany Damian

2. Panasiuk Zofia

3. Hajn Grzegorz

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Ewa Gołaszewska

7. Szempliński Olaf

 

II miejsca:

1. Pędowski Emil

2. Młynarczyk Katarzyna

3. Frągnowska Agata

4. Dragun Aleks

5. Rogala Jan

 

III miejsca:

1. Filochowska Karina

2. Krasula Maciej

3. Rożek Emilia

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Hajn Natalia

6. Draba Bartłomiej

 

I miejsce w Kumite Kyokushin:

1. Grzegorczyk Alan

2. Dragun Łucja

3. Hajn Grzegorz

4. Zembrzuski Maksymilian

5. Szempliński Olaf

6. Gołaszewska Ewa

 

II miejsce:

1. Filochowska Karina

2. Zembrzuska Anastazja

3. Wysocki Patryk

4. Wiśniewska Martyna

5. Cymerman Wiktor

6. Dragun Aleks

7. Katzmarski Karol

8. Orzoł Aleksander

9. Grzegorczyk Krystian

 

III m. miejsce:

1. Grabowski Paweł

2. Deptuła Dominik

3. Waszkiewicz Nadia

4. Przepiórka Krzysztof

5. Sawlanski Patryk

6. Kakowska Maria

7. Rogacz Maja

8. Hajn Natalia

9. Kandybowicz Filip

10. Kruszyńska Aleksandra

11. Młynarczyk Piotr



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2018-05-09 12:29:45

Czworo zawodników i cztery medale

  • Sobota, 2018-04-07 17:00:36

Złota zmiana warty w SKKK

  • Niedziela, 2017-12-31 15:40:44

Święty Mikołaj dotarł do SKKK DOJO

  • Środa, 2017-12-06 14:29:15

Medaliści z Novum w Broku

  • Poniedziałek, 2017-12-04 12:05:50

Marcin Bogdański brązowym medalistą


Komentarze

  • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
    Mało masz pieniedzy tylko pieniadze i pieniadze zone zostawic dla lafiryzny nie interesowac się dziecmi tylko pieniadze i kochanki a kobieta sama musiała wychować dzieci myslisz ze pieniedzmi zrekąpecujesz brak ojca i ojcowskiej miłosci a kochanka wstyd i chanba
    Autor: Halina K
    2018-08-15 18:10:37
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    Do "Niezależnie": To bardzo dobry dobry pomysł, aby zmniejszyć o połowę zatrudnienie w DPS przy 130 pensjonariuszach, którzy mają zaburzenia psychiczne i niepełnosprawności! Bardzo dobry pomysł na to, aby na przeciwko jednej "umieralni" - powstała druga. Pracownicy mający bezpośredni kontakt z mieszkańcami DPS są - mam prawo przypuszczać - narażeni na duży stres, wynikający z codziennego kontaktu z osobami chorymi, nie do końca odpowiadającymi za swoje czyny. Każdy, kto miał w domu osobę przewlekle i ciężko chorą - wie o co chodzi. Ale w domu wspomaga się bliższa i dalsza rodzina. A tu? Praca tego rodzaju wyczerpuje fizycznie i psychicznie. Pomoc psychologiczna należy się również pracownikom - opiekunom. Gdyby organizacja instytucji obejmowała prawdziwą terapię, to byliby tacy terapeuci z prawdziwego zdarzenia zatrudnieni. Ale na wszystkim się oszczędza. A potem ktoś pisze, że pracownicy są nie tacy, jak trzeba i należy ich wymienić. A może to organizator placówki nie zapewnia odpowiednich środków na jej prawidłowe funkcjonowanie? A dyrektor miota się między wymogami, a środkami i też nie wytrzymuje? Konieczna jest mediacja, ani kurs kolizyjny. Współczuję rzeczywiście pracownikom bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami - podopiecznymi w DPS. Minimum komfortu pracy w takiej instytucji to podstawa, aby mogli dalej wypełniać swoje obowiązki bez zbędnych obciążeń.
    Autor: Waga
    2018-08-15 16:13:20
  • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
    Lepiej wielki prezesie byś się dziećmi zajął które zostawiłeś dla pielęgniary
    Autor: Ilona29
    2018-08-15 13:26:02
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    glądałam program Alarm, i nigdy wcześniej tak nieobiektywnego programu nie widziałam. Nie rozumiem ludzi z zakrytymi twarzami- jeśli praca odbija się na ich zdrowiu to poprostu się z niej odchodzi - zdrowie jest bezcenne. Butelki, brut, karaluchy, złe jedzenie alkohol- to pytam gdzie są pracownicy ( w tym stresie i zajętym czasie na narzekanie nie są w stanie pracować?). Czemu osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku nie sprzątają, aż karaluchy się zalęgły ( chociaż, żeby były karaluchy musi ktoś chociaż jedną samice przynieść, one nie rozmnażają się z kurzu ????).Całe parapety w butelkach ( nie sądzę, że to z jednego dnia), czemu nikt tego nie sprząta. Jeśli ludzi są truci, to co robi kuchnia i intendent ( źle zorganizowane zakupy i gotowanie?), i sanepid - czemu nie ma nigdzie jego stanowiska, że jest tak tragicznie,że ludzie umierają. Jeśli ludzie piją i nie mają zorganizowanego czasu wolnego to gdzie są terapeuci, psycholog,psychiatra itp?. To może zamiast czepiać się dyrektora, który jest jeden, zacząć rozliczać pracowników z ich obowiązków. Wynagrodzenie pobiera się za rzetelnie wykonane swoje obowiazki, a nie za robienie kariery medialnej na pomówieniach( nie były podane, żadne fakty). Wymienić załoge, to może problemy się rozwiążą same, a może połowę zwolnić ( bo jest za dużo pracowników)),to jak ludzie będą mieli pracę to nie będą mieli czasu na sztuczne afery. Jak widać było tam kilku dyrektorów i każdy zły, a może problem jest w pracownikach, a nie kolejnym dyrektorze ?
    Autor: Niezależnie
    2018-08-15 09:58:19
  • Krzysztof Mańkowski: Szczytno powinno stać się prawdziwą bramą Mazur
    Popieramy i wspieramy! Pan Krzysztof Mańkowski to świetny kandydat! Powodzenia!
    Autor: Lidia
    2018-08-15 00:06:27
  • Protest... sąd w Szczytnie
    Dziadzius dobrze pamieta czasy komunistyczne i nie wstydzić się młodym ludziom prać mózgi .
    Autor:
    2018-08-14 18:28:45
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    Pamietajmy, ze tu chodzi o dobro podopiecznych. Zła atmosfera odbija sie również na mieszkańcach Domu. Wierze w to i wiem, że związki zawodowe doprowadza do tego, ze atmosfera sie oczysci, personel bedzie z chęcią do pracy przychodzili a mieszkańcy będą zadowoleni z pobytu w tym ośrodku trzymam kciuki!!! Ps. A machlojki, przekręty i inne rzeczy min. Mobbing skończą sie...
    Autor: Sanatariusz:)
    2018-08-14 17:45:34
  • Karma wraca – felieton Jerzego Niemczuka
    A może właśnie w tej sytuacji "karma" wróciła?
    Autor: franek
    2018-08-14 13:46:28
  • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
    ślimak był zawsze symbolem powolności symbolem i herbem Pasymia zawsze była Matka Boża ktoś tu coś pomieszal
    Autor: swojak
    2018-08-14 12:30:15
  • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
    Ciekawe pytania, z niektórymi na pewno bym się zgodził. Nawet bym zapytał szerzej... Czy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczytnie awans na kierownika otrzymała synowa Pana Wójta ? Czy był konkurs..... itd...
    Autor: Mieszkaniec gminy