Czwartek, 21 Marzec, Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

13 medali małych wojowników Katany


Aż 13 medali przywieźli z Jakubowa zawodnicy Katany Szczytno. Brali tam udział w zawodach jujitsu. Łącznie rywalizowało 140 sportowców z kilku polskich klubów.



Mimo braków kadrowych (studia skończyło 4 trenerów Katany, paru zawodników odeszło z niewiadomych przyczyn, a nowa grupa naborowa jest jeszcze za słaba, by jeździć na turnieje) znowu daliśmy radę i z kolejnego turnieju wracamy z workiem medali – mówi Jacek Szewczak, prezes i trener Katany Szczytno.

 

Z Jakubowa ze złotymi krążkami wrócili: Tymoteusz Stachula waga 46 kg, Gaspar Święciński - 56 kg, Piotrek Szewczak - 70 kg i Marcin Błaszczak - 30 kg.

 

Srebrne medale trafiły do: Igora Szewczaka - 38 kg, Igora Szatkowskiego - 76 kg, Leny Sierak - 40 kg, Dominika Szczerbo - 42 kg, Marcela Malona - 33 kg, Ksawerego Ochenkowskiego - 27 kg i Antka Skowrońskiego - 70 kg.


 

Brązowi medaliści: Paweł Tumiński i Kuba Kozłowski.

- To kolejny dobry start moich zawodników, trochę błędów taktycznych w finałach spowodowało, że mali fighterzy wracają z przewagą medali srebrnych, ale w następnych zawodach będzie tylko lepiej - dodaje trener Jacek Szewczak.

 

Fot. Tomasz Święciński

 



Komentarze do artykułu

Pablo

olo czemu tak uważasz ? rozdawanie pasów ? popieram nie pas walczy jego kolor natomiast ma charakter symboliczny i odzwierciedla tylko pewną znajomość technik a nie rzeczywiste możliwości w walce.

Ezekiel

To przychodzą tam dla pasa ?. Zapamiętaj, ani pas ani kolor jego, nie walczy.

olo

\"paru zawodników odeszło z niewiadomych przyczyn\" - jak się rozdaje pasy, ponieważ rodzice pomogli, to widać przyczynę.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-01-24 09:05:32

Więcej medali niż zawodników

  • Poniedziałek, 2018-12-03 14:28:38

Bartoszyce pobite przez wojowników z SKKK

  • Piątek, 2018-10-19 11:21:59

Zostań wojownikiem Katany

  • Środa, 2018-07-11 12:46:19

51 zawodników = 46 medali SKKK


Komentarze

  • Marszałek wierzy w cierpliwość inwestorów
    Kolejna baśń z serii baśni 1001 nocy. Już wybudowano obwodnicę Szczytna, już rozbudowano drogę DK53 do przekroju 2+1. Teraz województwo wybuduje strefę inwestycyjną. Śmiech na sali.
    Autor: Mazur
    2019-03-20 10:38:23
  • Łachmański rozstał się z Trusewicz
    Dziekuję Pani Trusewicz, za profesjonalizm, przynazją obsługę i dobrą robotę dla Pasymia i całej gminy.
    Autor: Łukasz Z Tylkowa
    2019-03-19 21:08:43
  • Dzielnicowy Osowiecki odnalazł zaginionego 14-latka
    A ciebie Tusk za komentarz roku :) Za zasługi dla Ciemno Grodu :) Panie Milicjo
    Autor: Obserwator
    2019-03-19 17:49:11
  • Pijana 31-latka z gminy Wielbark w rękach policji
    A mówi się, że w Wielbarku sami złodzieje. Jak widać złodziejki nieźle sobie radzą. ????
    Autor: Bąbelek
    2019-03-19 17:20:54
  • Przewodniczący Tomasz Łachacz z gwiazdkami i szpilami
    Populizm, I stronniczosc. Ostatnie 8 lat z Górską chodził krok w krok w koalicji a tuż przed wyborami przysłowiową ,, nogę jej podstawił\".... Innopolis na ulotkach wyborczych chwalił i wielbił a teraz przeciw projektowi. Zmarnowane pieniądze z budzetu miasta w kwocie ok 300.000 zł jak i setki roboczogodzin pracowników urzędu zaangażowanych w projekt Innopolis. Gdzie tu rozsądek i ....?
    Autor: Lucjan
    2019-03-18 23:30:11
  • Ospa zabiła 6-letnią Maję
    No to teraz widać jak kompromituje się służba zdrowia. Żeby pozwolić dziecku umrzeć na tak łatwo wyleczalną chorobę, to trzeba być totalnym ignorantem a nie lekarzem. PRAWDZIWY LEKARZ nie dopuściłby do takiej tragedii z powodu takiej błahostki. Po 2: jeżeli dziecko było szczepione na ospę to już tym bardziej przegięcie!!! Założenie i reklamy koncernów farmaceutycznych ich jakże \"cudownych\" szczepionek poległo na polu chwały. W ch***j z taką szczepionką, skoro dziecko nie żyje. Miało przejść lżej chorobę a NIE ŻYJE. Więc niech sobie koncerny wypiją zawartość tego gówna co produkują. Bardzo współczuję rodzicom, że przez chory system muszą tak cierpieć.
    Autor: Konowały i big pharma do piachu!!!!!
    2019-03-18 23:13:04
  • Kiedy nadejdzie wiosna? - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
    Przepraszam, że tak późno ale dopiero dziś miałem trochę czasu aby zajrzeć do komentarzy. Nie wiem gdzie znalazł Pan jakiekolwiek uwagi pod adresem rządu. Jeszcze raz przeczytałem i nie widzę więc sorki ale nie mogłem opluć. Większość tekstu dotyczy Wiosny oraz spraw lokalnych. Z sympatią wypowiadam się także pod adresem tutejszego lidera rządzącej partii. Przepraszam ale nie każda gazeta to prorządowy biuletyn typu TVP. Natomiast nie ukrywam, iż z tym rządem nie jest mi po drodze i robię to z otwartą przyłbicą pod własnym nazwiskiem. Co do żółci, to pomimo słusznego już wieku ze zdrowiem u mnie ok, czego i Panu życzę.
    Autor: wiesław madrzejowski
    2019-03-18 17:20:25
  • Ogień nie zna się na zegarku
    A czy przypadkiem w Radzie Gminy nie zasiada 3 strażaków i oni nie widzą co się dzieje , my ich wybraliśmy żeby nas reprezentowali i również dbali o nasze bezpieczeństwo
    Autor: Mariusz
    2019-03-18 15:03:21
  • Czy nad Sędrowem widziano UFO?
    Widziałam dziwne światła nad lasem 11.03.2019 ok.godz.20 40. na Warmii z okna swojego domu. Najpierw rząd świateł ok.6 pojawił się nad lasem potem nagle światła zniknęły i po chwili pokazały się kawałek dalej w moją prawą stronę i zniknęły. Następnie po mojej prawej stronie pojawiła się \"gwiazda\" mieniąca się na pomarańczowo po czym od tej gwiazdy znowu pojawił się rząd świateł tym razem wpadających w kolor pomarańczowy od mojej prawej do lewej strony i chwilę po tym zniknęły łącznie z tą gwiazdą. To było bardzo ekscytujące i wiem ,że z sąsiedniej wioski też było to widziane przez innych ludzi.
    Autor: Wiola
    2019-03-18 14:42:01
  • Ogień nie zna się na zegarku
    A Ja chciałbym podziękować Panu Redaktorowi że zajął się tą sprawą . Być może że dzięki artykułowi i nagłośnieniu w prasie może w końcu będzie jakaś zmiana i poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców . Przyznam jednak rację Mieszkance że Pan Komendant Gminny i Pan Prezes Osp Rozogi będą siebie i jednostkę przedstawiać w jak najlepszym świetle. Żeby rzetelnie przedstawić jak rzeczywiście wygląda sytuacja trzeba zapytać Strażaków !
    Autor: Sławek
    2019-03-18 09:59:45