Piątek, 17 Sierpień, Imieniny: Joachima, Nory, Stefana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

100 chorągiewek na stulecie niepodległości (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Linowie włączyli się w projekt Starostwa Powiatowego „Niepodległa Łączy”. Przygotowali 100 biało-czerwonych chorągiewek na 100-lecie odzyskania niepodległości.

 



Młodzież chorągiewki rozdała mieszkańcom Linowa, przypominając im o tym, jak ważne jest wywieszanie flagi w święta narodowe, zwłaszcza w „Roku dla Niepodległej”.

Starosta powiatowy Jarosław Matłach odznaczył szkołę wręczając na ręce dyrektora Bogdana Zajączkowskiego okolicznościowy medal oraz certyfikat udziału w projekcie „Niepodległa Łączy”.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze

  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17
  • Od robotnika do kierownika...
    Swoją karierę w Ikei we Wielbarku zacząłem już 7 lat temu. Nie traktowałem początkowo tej pracy jako coś z czym bym wiązał moją przyszłość na tyle lat, ale faktycznie, stopniowo zdobywałem doświadczenie, wiedzę, umiejętności i awansowałem, obecnie zajmuje jedno z kierowniczych stanowisk i bardzo sobie cenię pracę tu. Bardzo pozytywne wrażenia, tym bardziej patrząc na te 7 lat, które już tu pracuję
    Autor: Krzysztof
    2018-08-16 12:47:29
  • Ronda jeszcze nie ma, a już... denerwuje
    szkoda ze temu cfaniakow"i w sutannie nie zabrali, nie zdziwie sie dy za nasze pieniądze jeszcze wokół koscioł alejki i chodniki miasto zrobi.
    Autor: Marcin
    2018-08-16 12:40:29
  • Kampanii jeszcze nie ma, a błotem już rzucają w... wójta
    skoro ktoś chce zadać te pytania, niech je zada oficjalnie w twarz wójtowi.
    Autor: macx
    2018-08-16 12:29:44
  • Protest... sąd w Szczytnie
    na zdjęciu odliczając dzieci to max 30 osób!!
    Autor: marta
    2018-08-16 11:52:06
  • WIELBARSKA IKEA INDUSTRY PIĄTA NA ŚWIECIE
    Wielbark bez wątpienia dużo zyskuje dzięki zlokalizowanemu tu zakładowi Ikea. Jest to miejsce pracy dla ogromnej liczby naszych mieszkańców i nie tylko.
    Autor: Tadeusz
    2018-08-16 10:56:32
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Z pewnością ul. Wielbarska to o wiele lepsza lokalizacja, co widać po ilości przejeżdżających pojazdów. Również ze względu na bliskość obwodnicy, która łączy drogę do Warszawy i na lotnisko i drogę do Ostrołęki. Pewnie dlatego lokalizację tam wybrała Biedronka. Teraz to się robi prawie nowe centrum, widać tam mnóstwo ludzi. Lemańska jest zaś za daleko, żeby lokalizacja była atrakcyjna też dla mieszkańców miasta.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-16 09:54:32
  • Złośliwy los i guz... Tomek potrzebuje pomocy

    Autor: AnaGuerrero
    2018-08-16 09:38:55
  • Romany i Dębówko połączy droga
    Dobrze że pamiętają o innych drogach w okolicy gdzie 2 samochody nie mogę się minąć , rownarke jak puszczą raz na pół roku to potem nie idzie przejechać bo powyciaga wszystkie kamienie i porobi skarpy ;)
    Autor: Anonim
    2018-08-16 00:20:10
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    Najlepiej wszystkich wyrzucić - zostawić tylko Dyrektora i pupili - a mieszkaniec niech sam się ogarnie. Ręce opadają jak się czyta takie komentarze - dziewczyno rozumiem że TY jakbyś mogła to bez miodu byś ogarnęła - ale może sama weź się za robotę a nie ublizasz koleżankom z pracy . Larwe karalucha może sama przynioslas z jakiegoś starego kościoła. ...... a może z miejscowego?
    Autor: Do Niezależnie
    2018-08-15 23:25:10